Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polska to jest dziwny kraj. Od 30 lat toczą się dyskusje, kto bardziej umoczył. Odnoszę wrażenie, że nic poza tym nie ma znaczenia. Wygląda też na to, że rządy bez przekrętów w naszym kraju to czysta abstrakcja. ?

Jakiś czas temu na terenach byłych PGR-ów w woj. zachodniopomorskim, ojciec rodziny która głodowała w zimie, poszedł do lasu i zabił dzika. Został skazany na 6-miesięcy pozbawienia wolności. Jakby był politykiem, podstawionoby mu stado dzików do odstrzału, a polowanie zakończyłoby się zakrapianą kolacją w towarzystwie lokalnego wojewody. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lech36 napisał:

Z tym że może przy okazji należałoby zmienić nazwę tego stanowiska z "prezydent" na "ojciec chrzestny". Oczywiście ojciec chrzestny narodu polskiego.

Może mą Ojczyzną zarządzać Kierownik Kaczyński, który się niczego w swym zafajdanym życiu nie dorobił - może też i Banaś, który się nakradł i nachapał. Oceniają, że osiem dużych baniek. Jako użendnik. Nieźle!

Nawet wolę tego drugiego.

 

Jak dziś wygłaszał "osierdzie" do Narodu, to jakbym Jaruzelskiego słuchał, wprowadzajacego stan wojenny?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Adalbert95 napisał:

Tylko, że pisiory nic innego nie znajdą. PiS to kaczor i bez niego ich nie ma. Przykład LPR pokazał, że budowanie jakiegoś ugrupowania w oparciu o przyczepienie się do kiecki muchomorka nic nie daje, miejsce na skrajnej prawicy już zagospodarowane, coś w rodzaju katolewicy to w Polsce zupełna abstrakcja. Wielokrotnie zarzucano PO, że stała się partią władzy. Tylko, że przy PiS to były jedynie marne wprawki. Ufam i mam nadzieję, że skończą jak ugrupowanie pewnego też, nomen omen Maryana.

Niektórym jak widać nigdy raz usłyszane propagandowe bzdety z głowy nie wyjdą i będą pierdy powtarzać i 30 lat....

Jakież tam znowuż bzdety.

Teraz koledzy po obu stronach niby barykady ( POPIS ) będą wdrażać, już wdrażają plan B. Plan B oficjalnie miał polegać na dogadaniu się PiS  z opozycją w senacie, by można było na drodze legislacyjnej rozwiązać problem z pancernym Maryjanem ale tak naprawdę w gangsterskim stylu przeniesiono rozgrywkę na pole rodziny Maryjana.

Tak działa gang.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Banaś, który się nakradł i nachapał

Banaś to niech lepiej wróci do zarządzanie swoimi hotelami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jezz napisał:

A ty gdzieś deklarowałeś na kogo głosowałeś bo nie bardzo pamiętam?

 Jak na pisowca jestes bardzo dociekliwy.

 

No cóż - patrz pierwsze zdanie mego poprzedniego postu.

Ja nie mam z tym problemu, jeśli ktoś mnie zapyta na kogo głosowałem, odpowiem. Natomiast nie mam szacunku do ludzi, którzy się wstydzą swoich poglądów. Ale nie przejmuj się moją pisaniną, błaznuj dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolejne sondaże pokażą kolejny spadek poparcia dopiero zacznie sie wypieranie poparcia gamoni..

 I zaczna się wzajemnie zgryzać.

 I oby jak najszyciej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dulon184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, seniortelefono napisał:

 

No cóż - patrz pierwsze zdanie mego poprzedniego postu.

Ja nie mam z tym problemu, jeśli ktoś mnie zapyta na kogo głosowałem, odpowiem. Natomiast nie mam szacunku do ludzi, którzy się wstydzą swoich poglądów. Ale nie przejmuj się moją pisaniną, błaznuj dalej.

Jacy dyskutanci takie ich traktowanie. Mnie tam wcale nie przeszkadza to, ze głosowałeś na PIS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Amator 2b napisał:

Teraz koledzy po obu stronach niby barykady ( POPIS ) będą wdrażać, już wdrażają plan B. Plan B oficjalnie miał polegać na dogadaniu się PiS  z opozycją w senacie, by można było na drodze legislacyjnej rozwiązać problem z pancernym Maryjanem ale tak naprawdę w gangsterskim stylu przeniesiono rozgrywkę na pole rodziny Maryjana.

Nie wiem skąd to ewidentne "przegrzanie obwodów" Czy to tak zawsze czy tylko tą razą... Po pierwsze opozycja nie przyłoży nawet końcówki jednego palca do zmian konstytucyjnych umożliwiających wypieprzenie Maryana ze stołka. Wręcz przeciwnie - im dłużej Maryan na stołku czyli jako ta nie drzazga, a potężny kołek w dupie kaczorka, tym lepiej. Po drugie to pisory wsadziły na posadkę Maryana juniora i one sobie go wyrzuciły. Opozycja gdyby miała w tej kwestii cokolwiek do powiedzenia to juniorek by jak najbardziej został, z tych samych powodów co tatuś. Wybacz szczerość, ale o polityce masz takie samo pojęcie jak żaba o fizyce kwantowej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Mam biuletyn, przeglądam - jak raz zaś w tunelu - ale tam nic nie ma o Zeusie.

Oso chozi?

Już Ci podaję stronę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, znam. Stare.

Kąkolewski. Siedem baniek papierów, by w Izraelu mógł się zainstalować.

 

Sytuacja z Banasiem jest "dynamiczna", ciekawym czego się dowiem, nim do chaty się dowlokę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus - KULT WODZA!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Adalbert95 napisał:

Nie wiem skąd to ewidentne "przegrzanie obwodów" Czy to tak zawsze czy tylko tą razą... Po pierwsze opozycja nie przyłoży nawet końcówki jednego palca do zmian konstytucyjnych umożliwiających wypieprzenie Maryana ze stołka. Wręcz przeciwnie - im dłużej Maryan na stołku czyli jako ta nie drzazga, a potężny kołek w dupie kaczorka, tym lepiej. Po drugie to pisory wsadziły na posadkę Maryana juniora i one sobie go wyrzuciły. Opozycja gdyby miała w tej kwestii cokolwiek do powiedzenia to juniorek by jak najbardziej został, z tych samych powodów co tatuś. Wybacz szczerość, ale o polityce masz takie samo pojęcie jak żaba o fizyce kwantowej...

Przyłoży jeśli coś za to dostanie i nie raz w polskim bantustanie to przerabialiśmy.

Oczywiście obecna sytuacja jest jak najbardziej na rękę tzw.opozycji, która może tych kilka słupków pociągnąć w dół PiSsowi ale czy to się przełoży na jej notowania to nie wiadomo a mnie to osobiście zwisa.

Sprawa Banasia może być bardziej skomplikowana aniżeli bocznicowym politologom (tu pochylam głowę) się wydaje i może tu chodzić o coś wielkiego a nie o jakiś pospolity kop w nerki.

Kolegę jak widzę bardzo bawi jak dwie ekipy zaprzańcow i gangsterów rzuca się sobie do gardeł dla słupków. Mnie już nie.

A Kaczysław jak Don Vito Corleone milczy i czeka na ukorzenie się syna marnotrawnego zanim wyśle go aby na dobre "zasnął z rybami".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa Banasia zaczyna być bardzo poważna.Pisiory biorą się za łby.Bardzo mnie to cieszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Amator 2b napisał:

Przyłoży jeśli coś za to dostanie i nie raz w polskim bantustanie to przerabialiśmy.

Oczywiście obecna sytuacja jest jak najbardziej na rękę tzw.opozycji, która może tych kilka słupków pociągnąć w dół PiSsowi ale czy to się przełoży na jej notowania to nie wiadomo a mnie to osobiście zwisa.

Sprawa Banasia może być bardziej skomplikowana aniżeli bocznicowym politologom (tu pochylam głowę) się wydaje i może tu chodzić o coś wielkiego a nie o jakiś pospolity kop w nerki.

Kolegę jak widzę bardzo bawi jak dwie ekipy zaprzańcow i gangsterów rzuca się sobie do gardeł dla słupków. Mnie już nie.

A Kaczysław jak Don Vito Corleone milczy i czeka na ukorzenie się syna marnotrawnego zanim wyśle go aby na dobre "zasnął z rybami".

 

Twoja standardowa symetrystyczna popierdółka już się mocno znudziła. Zwłaszcza, że niewiele ma to wspólnego z rzeczywistością.

Opozycja w sprawie Banasie jest jedynie obserwatorem, i to niezbyt zorientowanym w meandrach sytuacji. Przecież sygnalizowali, pytali i protestowali już rok temu i nic się nie działo. Dopiero Kittel swoim reportażem wyciągnął zawleczkę z granatu jakim były niejasne powiązania Banasia. A dwie ekipy które walczą są wewnątrz PiS.

Przecież Zbysio i Kamiński wiedzieli o Banasiu wszystko, pytanie ile z tego wiedział Kaczyński i ile tej wiedzy kapnęli Morawieckiemu. No i ciekawe co tam jeszcze jest w papierach bo to, że jest coś jeszcze nie ulega dla mnie kwestii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

Twoja standardowa symetrystyczna popierdółka już się mocno znudziła. Zwłaszcza, że niewiele ma to wspólnego z rzeczywistością.

Opozycja w sprawie Banasie jest jedynie obserwatorem, i to niezbyt zorientowanym w meandrach sytuacji. Przecież sygnalizowali, pytali i protestowali już rok temu i nic się nie działo. Dopiero Kittel swoim reportażem wyciągnął zawleczkę z granatu jakim były niejasne powiązania Banasia. A dwie ekipy które walczą są wewnątrz PiS.

Przecież Zbysio i Kamiński wiedzieli o Banasiu wszystko, pytanie ile z tego wiedział Kaczyński i ile tej wiedzy kapnęli Morawieckiemu. No i ciekawe co tam jeszcze jest w papierach bo to, że jest coś jeszcze nie ulega dla mnie kwestii.

No patrz, że ten Kytel wiedział gdzie i kiedy. Ale facet musi mieć nosa skoro tych nazistów w lesie wywąchał i jeszcze nagrał to musi być naprawdę "dmuchany" przez niebyle kogo. I to na dwie końcówki a może i na trzy.

To co się nie nudzi i nie znudzi to świetnie grane role zaprzancow z popisu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Amator 2b napisał:

No patrz, że ten Kytel wiedział gdzie i kiedy. Ale facet musi mieć nosa skoro tych nazistów w lesie wywąchał i jeszcze nagrał to musi być naprawdę "dmuchany" przez niebyle kogo. I to na dwie końcówki a może i na trzy.

To co się nie nudzi i nie znudzi to świetnie grane role zaprzancow z popisu.

 

Coraz bardziej nawijasz jak prawak - antysemita - hitlersyn. Szkoda ci kolesi w tych ładnych mundurkach? Nieśmiało przypominam, że sporo komunistów wymordowali - zapomniałeś czy już cię to nie rusza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Piotrkowie Trybunalskim pewien facet (kursant) po raz 162. podchodził do zaliczenia i zdania niebotycznych galimatiasów  na prawo jazdy.

Nie zdał.?

 

Ale tam Macierewicz ma wygrane na bank od lat, co tłumaczy wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

 

Coraz bardziej nawijasz jak prawak - antysemita - hitlersyn. Szkoda ci kolesi w tych ładnych mundurkach? Nieśmiało przypominam, że sporo komunistów wymordowali - zapomniałeś czy już cię to nie rusza?

Uważam, że teraz piszesz bzdury a ja nie miałem na myśli chłopaków z leśnej ustawki komuchu.

Sugerowałem tylko, że ten dziennikarz moim zdaniem jest do wynajęcia i to w momencie rozgrywek wewnętrznych partii rządząej lub wewnątrz słuzb. Ktoś podsunął papiery na Banasia Kittelowi.

I tyle.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ktoś podsunął papiery na Banasia".

A skąd nagle i czemu się tak dziwujesz?

Każdy dziennikarz ma swych informatorów i o historyjach różnych - donosicieli. Sam by nie podołał w natłoku afer i dymów.

 

Zwłaszcza teraz, w tym burdelu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

"ktoś podsunął papiery na Banasia".

A skąd nagle i czemu się tak dziwujesz?

Każdy dziennikarz ma swych informatorów i o historyjach różnych - donosicieli. Sam by nie podołał w natłoku afer i dymów.

 

Zwłaszcza teraz, w tym burdelu.

Ale chłopie!

Przecież o tym, że z zeznaniami Banasie jest coś nie w porządku wiadomo było od dawna. Pracownicy KAS urządzili lustrację jego zeznań podatkowych długo przed aferą. Na bazie tych materiałów była w październiku zeszłego roku interpelacja poselska. Kittel sprawdził tylko to, co było powszechnie wiadome od końca zeszłego roku!!!

Zyzol pieprzy głupoty i tyle, ma uraz do Kittla bo ścigał hitlersynów na których on przerzucił swoje uczucia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

"ktoś podsunął papiery na Banasia".

A skąd nagle i czemu się tak dziwujesz?

Każdy dziennikarz ma swych informatorów i o historyjach różnych - donosicieli. Sam by nie podołał w natłoku afer i dymów.

 

Zwłaszcza teraz, w tym burdelu.

Ja już się nie dziwuję niusiu.

Zadziwowalbym się mocno gdyby infohistoryje podrzucali ludzie, których nie mam na myśli i jeżeli pacjenta trzeba było aż wbić na duży widelec żeby go nadchrupać to znaczy się sytuacja jest trudniejsza niż sobie wyobrażałem.

A cheeej tam z nimi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.