Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, argus napisał:

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

A tak się zarzekał, że nie pisior ?

Ale o cóz tobie znowu chodzi?

Też coś o parze wodnej chcesz napisać? 

16 godzin temu, Bobcat napisał:

Przecież wiadomo że brygady sieciowe PiS mają udawać bezstronnych i neutralnych oraz zarzekać się że oni z PiS nie mają nic (ale to nic) wspólnego.

Piękna ta twoja teoria?

Cały czas nie mogę wyjść z podziwu dla przenikliwości twego umysłu. I bezmiaru inteligencji?

58 minut temu, Jaro_747 napisał:

Siedzę daleko od telewizora

No popatrz, a ja co włączę radio albo wejdę na jakiś portal informacyjny to trafiam artykuły o debacie PO.

Dziś np. to

"Nie ma żadnej strategii. Jest tylko taktyka – wyjątkowo doraźna” - tak to, co dzieje się wewnątrz Platformy Obywatelskiej, podsumował mi jeden z posłów tej formacji, tuż po debacie jej kandydatów na prezydenta. Był zrezygnowany, bo chronologia wydarzeń nie pozostawia złudzeń – punktem wyjścia wszystkich decyzji jest interes przewodniczącego."

Do wyborów prezydenckich zostało równo pół roku. Tymczasem polska polityka po opozycyjnej stronie przypomina scenę operową. Wszyscy coraz głośniej śpiewają, że biegną, jednocześnie wytrwale stojąc w miejscu. A takie buksowanie nie przybliża do Krakowskiego Przedmieścia. No, chyba, że Andrzeja Dudę."

Trudno się z rym nie zgodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hartman powinien się nauczyć, że ruszanie tematów Kościoła jest przeciwskuteczne. Pisałem już wiele razy że Kościół wykończy się sam swoją pazernością i butą. Zaczynanie z własnej woli tematów typu krzyż w Sejmie jest dla PiS jak gwiazdka z nieba.

Reżimowi zaczyna się wszystko pieprzyć więc możliwość odwrócenia uwagi od rzeczywistych problemów  będzie czymś zbawiennym. Niczego się Hartman nie nauczył na numerze z Jażdżewskim?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzenie jakoby PO zaszkodził Jażdżewski jest celową narracją PiS i kręgów KK dla wytworzenia w kręgach przeciwnych podświadomego lęku przed jakimkolwiek poruszaniem tej tematyki. "Kto na nas podniesie rękę - ten przegra". 

Chyba nikt racjonalnie myślący nie powinien dać się złapać na tego typu tanie chwyty. Jażdżewski otworzył oczy sporej części niezdecydowanego i wahającego się elektoratu. Gdyby nie on i jego wystąpienie na Uniwersytecie Warszawskim - Koalicja Europejska przegrałaby jeszcze bardziej. On im nie tylko nie zaszkodził, ale wprost przeciwnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

15 minut temu, Jaro_747 napisał:

[...]  ruszanie tematów Kościoła jest przeciwskuteczne. Pisałem już wiele razy że Kościół wykończy się sam swoją pazernością i butą. Zaczynanie z własnej woli tematów typu krzyż w Sejmie jest dla PiS jak gwiazdka z nieba.

[...]

Tu bym jednak polemizował. Odrębną sprawą jest pis, który pod ciężarem własnego cwaniactwa i złodziejstwa się (mam nadzieję) zawali, inną zupełnie jest kwestia części platformy, która pozostała bezkrytycznie klerykalna i liże tyłki hierarchii od zawsze.

IMO czasem trzeba przypomnieć i politykom, i reszcie społeczeństwa, jak wygląda racja stanu RP i jak szkodliwe dla Państwa jest pasożytowanie watykańskich okupantów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Teraz to już nie przypuszczam, a jestem pewien, że w listach poparcia kandydatów na członków nowej KRS jest przysłowiowy trup. Czym dłużej będzie ów trup w szafie tkwił, tym jak w końcu wypadnie, a wypadnie będzie większy smród.

20 minut temu, Jaro_747 napisał:

Hartman powinien się nauczyć, że ruszanie tematów Kościoła jest przeciwskuteczne

W jego wykonaniu niestety tak. O wiele, wiele większe znaczenie ma i mieć będzie jeden czy drugi dokument o przewinach kleru, może być daleko, nawet bardzo daleko od wagi i nośności dokumentu Sakielskich. Jest takie bodaj chińskie powiedzenie, że nie dobywaj miecza jeśli nie możesz zabić. Dokładnie opisuje ono tekst Hartmana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągamy kolejne pułapy paranoi:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeżeli w Wielkiej Brytanii prowadzę samochód jadąc lewą stroną drogi - mogę być oskarżony o wykroczenie na podstawie polskiego Kodeksu Drogowego, który przewiduje ruch prawostrony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Twierdzenie jakoby PO zaszkodził Jażdżewski jest celową narracją PiS i kręgów KK dla wytworzenia w kręgach przeciwnych podświadomego lęku przed jakimkolwiek poruszaniem tej tematyki. "Kto na nas podniesie rękę - ten przegra". 

Chyba nikt racjonalnie myślący nie powinien dać się złapać na tego typu tanie chwyty. Jażdżewski otworzył oczy sporej części niezdecydowanego i wahającego się elektoratu. Gdyby nie on i jego wystąpienie na Uniwersytecie Warszawskim - Koalicja Europejska przegrałaby jeszcze bardziej. On im nie tylko nie zaszkodził, ale wprost przeciwnie.

Sorry, ale kompletnie się z tym nie zgadzam.

Jeżeli komukolwiek coś otworzyło oczy to "Kler" i film Sekielskich a nie popierdółka Jażdżewskiego który wyskoczył zza pleców Tuska tylko po to, żeby dać PiSowi wymodlony chyba pretekst do ideologicznej wojny. Po czym schował się na rok.

Jak dla mnie to było niewyobrażalnie głupie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bobcat napisał:

Osiągamy kolejne pułapy paranoi:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To przecież pisiarz. Nie doszukuj się w jego wypowiedziach jakiegoś sensu czy logiki. To niemożliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaro_747 napisał:

Sorry, ale kompletnie się z tym nie zgadzam.

Jeżeli komukolwiek coś otworzyło oczy to "Kler" i film Sekielskich a nie popierdółka Jażdżewskiego który wyskoczył zza pleców Tuska tylko po to, żeby dać PiSowi wymodlony chyba pretekst do ideologicznej wojny. Po czym schował się na rok.

Jak dla mnie to było niewyobrażalnie głupie.

Pozostańmy przy swoich odmiennych zdaniach.

Ja bym się nie bał ideologicznej wojny. Wprost przeciwnie: sytuacja dojrzała aby pójść na całość.

3 minuty temu, Adalbert95 napisał:

To przecież pisiarz. Nie doszukuj się w jego wypowiedziach jakiegoś sensu czy logiki. To niemożliwe.

Zgoda, ale jest to kolejny przejaw terroru ideologicznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bobcat napisał:

kolejny przejaw terroru ideologicznego.

Naturalnie, ale przecież niczego innego po tym fagasie nie można się było spodziewać. Ten wygłup ma jednak jedną pozytywną cechę. Otóż to kolejny przykład nacisku środowisk antyaborcyjnych na kaczuszkę. Do tej pory lawirował i grał na zwłokę. Czym głosy tego tam czy Godek i jej podobnych, będą donioślejsze tym przybliża nas to do konieczności podjęcia jakiejś decyzji. Zaostrzenie ustawy aborcyjnej to utrata głosów wprost, odmowa zaostrzenia to "opiernicz" i ochłodzenie stosunków z czarnymi, a więc mniejsze poparcie i też finalnie utrata wyborców. I tak źle i tak niedobrze. Czym oszołomów w typie Godek i tego tam więcej, tym dla PIS gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bobcat napisał:

Pozostańmy przy swoich odmiennych zdaniach.

Ja bym się nie bał ideologicznej wojny. Wprost przeciwnie: sytuacja dojrzała aby pójść na całość.

 

Jak dla mnie dwie kadencje rządów PiS wystarczą. Nie dawajmy im trzeciej na tacy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaro_747 napisał:

Jak dla mnie dwie kadencje rządów PiS wystarczą. Nie dawajmy im trzeciej na tacy.

To jest rozumowanie z którym się całkowicie nie zgadzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamiast ośmiu będziesz miał 12 lat rządów PiS z którymi się nie zgadzasz.

Przecież gówno z tych postulatów wyjdzie, nawet kompletny idiota ma tego świadomość. To po ch... zaczynać to akurat teraz??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adalbert95 napisał:

Naturalnie, ale przecież niczego innego po tym fagasie nie można się było spodziewać. Ten wygłup ma jednak jedną pozytywną cechę. Otóż to kolejny przykład nacisku środowisk antyaborcyjnych na kaczuszkę. Do tej pory lawirował i grał na zwłokę. Czym głosy tego tam czy Godek i jej podobnych, będą donioślejsze tym przybliża nas to do konieczności podjęcia jakiejś decyzji. Zaostrzenie ustawy aborcyjnej to utrata głosów wprost, odmowa zaostrzenia to "opiernicz" i ochłodzenie stosunków z czarnymi, a więc mniejsze poparcie i też finalnie utrata wyborców. I tak źle i tak niedobrze. Czym oszołomów w typie Godek i tego tam więcej, tym dla PIS gorzej.

Zgadzam się w całej rozciągłości.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bobcat napisał:

Pozostańmy przy swoich odmiennych zdaniach.

Jak to, jakich odmiennych zdaniach. Koniecznie napisz mu, że jest pisiorem. Tu nie można mieć odmiennego zdania. Zwłaszcza od twojego.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, jamelo napisał:

Naprawdę wyć się chce."

 

widzę ,ze pół roku przed wyborami propaganda ruszyła pełna parą

tylko cholera znów wie na kogo "należy" zagłosować....

chyba , że jedyny słuszny wybór to każdy byle nie Jędruś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro_747 napisał:

No to zamiast ośmiu będziesz miał 12 lat rządów PiS z którymi się nie zgadzasz.

Przecież gówno z tych postulatów wyjdzie, nawet kompletny idiota ma tego świadomość. To po ch... zaczynać to akurat teraz??

Dlaczego? Nie przekonuje mnie stosowana dla przypodobania się hierarchom i zyskać poparcie z ambon narracja, że "nie jest dobry czas na poruszanie tych spraw". To jest celowa taktyka odkładania na świętego Nigdy.

2 minuty temu, slawek.xm napisał:

jedyny słuszny wybór to każdy byle nie Jędruś ?

Bardzo rzadko zdarza mi się zgadzać z Tobą ale właśnie jest taka okazja. 

5 minut temu, slawek.xm napisał:

ze pół roku przed wyborami propaganda ruszyła pełna parą

I bardzo dobrze. Budyń vel Długopis robi to już od dawna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bobcat napisał:

Bardzo rzadko zdarza mi się zgadzać z Tobą ale właśnie jest taka okazja. 

jak zwykle nie zrozumiales wpisu

nawet nie będę tego komentował ?

poogladaj Rydzyka to ci dobrze zrobi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, slawek.xm napisał:

jak zwykle nie zrozumiales wpisu

nawet nie będę tego komentował ?

poogladaj Rydzyka to ci dobrze zrobi

Jak zwykle nie napisałeś tego co napisałeś i co każdy może przeczytać. To się jakoś w psychiatrii nazywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje problemy nikogo już nie interesują

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adalbert95 napisał:

Naturalnie, ale przecież niczego innego po tym fagasie nie można się było spodziewać. Ten wygłup ma jednak jedną pozytywną cechę. Otóż to kolejny przykład nacisku środowisk antyaborcyjnych na kaczuszkę. Do tej pory lawirował i grał na zwłokę. Czym głosy tego tam czy Godek i jej podobnych, będą donioślejsze tym przybliża nas to do konieczności podjęcia jakiejś decyzji. Zaostrzenie ustawy aborcyjnej to utrata głosów wprost, odmowa zaostrzenia to "opiernicz" i ochłodzenie stosunków z czarnymi, a więc mniejsze poparcie i też finalnie utrata wyborców. I tak źle i tak niedobrze. Czym oszołomów w typie Godek i tego tam więcej, tym dla PIS gorzej.

 

Dlatego od początku pisałem, że wejście Konfederacji do Sejmu to dobra rzecz. PiS został oskrzydlony z prawej strony i ma z tym spory problem. A dokładniej mówiąc -  w tej chwili to jeszcze nie jest jakiś wielki problem, ale z czasem będzie narastał. W tej chwili prawacki oszołom ma alternatywę, co widać nawet na tym forum.

P.S.

Nie tylko prawacki, bo antysemickie sieroty po komunie też mają się teraz do kogo przytulić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, jamelo napisał:

"PAWEŁ WIMMER

Widok, jak zwykle. Wyciągnięta do przodu broda w stylu Mussoliniego. Tradycyjne ćwierć obroty z godziny 10 na 14 i z powrotem, tak co 20 sekund. Histerycznie podniesiony ton i kilkusekundowe przerwy podkreślane kiwaniem głowy w stylu tego pieska z tylnej szyby samochodu, by w tym czasie publiczność przyswoiła i przetrawiła rzucane jej objawienia.

I nieznośne nonsensy o starym układzie, o sędziowskiej kaście, o nietykalnych, o sędziach z czasów komunizmu, o ich żądzy władzy nad ludźmi, o ich żalu za przywilejami. Brednie, od których chce się wyć, wygłaszane bez wstydu i bez refleksji, by zyskać poklask, by otumanić, by po raz setny i pięćsetny wdrukować publiczności nienawiść do ludzi, którzy stoją na drodze do dyktatury.

Naprawdę wyć się chce."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

78941835_10221256824392573_7863579970692

Nic tak nie studzi dyktatorskich zapędów jak telefon od Merkel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o Twoich problemach ale jesteś na tyle ograniczony że tego nie zauważyłeś.

3 minuty temu, slawek.xm napisał:

twoje problemy nikogo już nie interesują

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bobcat napisał:

Wprost przeciwnie: sytuacja dojrzała aby pójść na całość.

Dojrzałaby gdyby lewica, a ściślej Zandberg z Biedroniem, ale bez Czarzastego, bo SLD zawsze w tych sprawach był minimum asekuracyjny, mieli poparcie rzędu powiedzmy 40%, a nie 12. Wtedy z przyzwoleniem, być może nawet poparciem, nazwijmy to lewej strony PO można by iść na wojnę, bo tylko wtedy byłaby szansa by ją wygrać. Pomijam już koszty takiej wojny. W ogóle nie uważam, że jakakolwiek wojna jest potrzebna. I nasz instytucjonalny KK gnije (i to coraz szybciej) i rządy pisorów też się skończą. KK z obecnie trwającego w najlepsze sojuszu krzyża z tronem wyjdzie, jak to zawsze w historii bywało potężnie osłabiony, a wtedy i ci którzy KK sprzyjają też się odwrócą na pięcie. Żadne, podkreślam żadne polskie ugrupowanie polityczne nie sprzyja KK dlatego, że to jego program. Wszystkie ugrupowania robią to tylko dlatego, że KK przedstawia, choć coraz mniejszą to jednak siłę polityczną. Jak umizgi polityczne do KK nie będą przynosić już wystarczających w stosunku do kosztów korzyści, to ci sami którzy dziś fałszują na mszach sami ten symboliczny sejmowy krzyż zdejmą. Jeśli ktokolwiek sądzi, ze którykolwiek z polityków, jakiejkolwiek opcji sprzyja KK ze względu na swoją wiarę, przekonania czy wyznawane wartości, to jest po prostu skrajnie i nieuleczalnie naiwny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ordo Iuris zbiera kolejne punkty za ich delegalizacją po zmianie władzy. PiS nie będzie rządził wiecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie jest instytucja, która doprowadza cię do szału, muszę wysłać jakąś większą dotację na ich konto, napiszę ,że to od bobcata z as , będziesz miał ode mnie taki świąteczny prezent ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo jest. Już niedługo. 

16 minut temu, Adalbert95 napisał:

mieli poparcie rzędu powiedzmy 40%, a nie 12.

Wynik jak najbardziej do osiągnięcia pod warunkiem intensywnej pracy u podstaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bobcat napisał:

Ordo Iuris

Ależ niech zawiadamia, niech drą się jak najgłośniej, ja bym im jeszcze robił klakę. Z powodów które już wyłuszczyłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.