Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Ależ niech zawiadamia, niech drą się jak najgłośniej, ja bym im jeszcze robił klakę. Z powodów które już wyłuszczyłem.

Teraz mają swoje pięć minut. Po zmianie władzy delegalizacja, odpowiedzialność tych co się tam udzielali i pozbawienie prawa wykonywania zawodów prawniczych.

Za robienie kpiny z prawa poprzez tendencyjną jego nadinterpretację i naciąganie go pod ideologiczny obstalunek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, slawek.xm napisał:

muszę wysłać jakąś większą dotację na ich konto

Wstydź się. Zawsze wiedziałem, że jesteś tylko taki mały człowieczek bez żadnego kręgosłupa i moralnego i politycznego. Głosząc od dawna takie poglądy jakie tu na forum głosisz, każdy który taki kręgosłup ma, już od lat by OI, czy tam innych popaprańców, finansowo hojnie wspierał. A tu okazuje się, że figa z makiem. Tylko figury retoryczne po forach, a w rzeczywistości moralna, oślizgła meduza...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adalbert95 napisał:

w rzeczywistości moralna, oślizgła meduza...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Adalbert95 napisał:

Wstydź się. Zawsze wiedziałem, że jesteś tylko taki mały człowieczek bez żadnego kręgosłupa i moralnego i politycznego. Głosząc od dawna takie poglądy jakie tu na forum głosisz, każdy który taki kręgosłup ma, już od lat by OI, czy tam innych popaprańców, finansowo hojnie wspierał. A tu okazuje się, że figa z makiem. Tylko figury retoryczne po forach, a w rzeczywistości moralna, oślizgła meduza...

widzisz Bracie wyciągasz wnioski z d...y dorabiasz sobie ideologię do własnych żalosnych insynuacji , oraz oceniasz innych podłóg własnych dwudziestozłotowych (zeszłoroczna kolęda) zachowań

vaya con Dios

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowaj proszę tą swoją podwórkową psychologię dla innych. Mnie ona zajmuje tyle co zeszłoroczny śnieg w Bangladeszu...

A tymczasem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zawsze uważałem prawaków za, powiedzmy najbardziej oględnie, mocno ekscentrycznych, ale jak się ogląda takie kwiatki, to trzeba bez owijania w bawełnę stwierdzić: pojeb pojebem pogania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowa naszego kłamczuszka znowu mają być sprostowane

Korzystny dla sędziów wyrok sąd apelacyjny wydał w poniedziałek 9 grudnia. Sąd nakazał w nim opublikowanie w najbliższym numerze prawicowego tygodnika „Gazeta Polska” sprostowanie: nieprawdą jest, że w Sądzie Okręgowym w Krakowie działała zorganizowana grupa przestępcza. Sąd Apelacyjny uznał, że jest to nierzetelna wypowiedź Mateusza Morawieckiego o faktach, a nie jego opinia. Dlatego nakazał sprostowanie. Wyrok jest ostateczny i podlega wykonaniu.

I Ziobro może będzie musiał przeprosić. Na razie wyrok jest nieprawomocny, ale jest.

W oddzielnym procesie przeciwko ministerstwu sprawiedliwości Beata Morawiec wygrała już nieprawomocnie przeprosiny od resortu ministra Ziobry za wiązanie jej odwołania z funkcji prezesa sądu, ze sprawą dyrektorów w sądach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh . Teraz nie jesteśmy pod żadnym butem , teraz za PiSu jesteśmy wolni .Pod butem bedziemy jak

ci z Po odbiją władze ........

Ja ci z PO odbiją władze dopiero dopieprzą podatki i inne płatności wszystkim .......wtedy zaboli OJ zaboli....

============================

Taka Prawda

===============================

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, seniortelefono napisał:

Ja pier.....ę ....

Czemu? On ma rację. Myli tylko pojęcie wolności z obiadem. Jak mnie stać co najwyżej na schabowego w barze, ale ulegam namowom jakiegoś szemranego typa będącego naganiaczem kucharza i jednak idę do wykwintnej restauracji bo typ twierdzi, że będzie mnie stać, to obawy po zjedzeniu już i kawioru i przepiórek, że rachunek będzie przekraczał moje możliwości, dowodzą choć resztek rozsądku, trzeźwego umysłu i są jak najbardziej słuszne. Jak kogoś stać i na kawior i przepiórki, to sobie zawsze da jakoś radę. Reszta zostanie w czarnej pupie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, atmeg napisał:

Ja ci z PO odbiją władze dopiero dopieprzą podatki i inne płatności wszystkim .......wtedy zaboli OJ zaboli....

Nie musimy czekać na PO, PiS już teraz podnosi podatki, a to dopiero początek. Teraz czekamy na podwyżki cen prądu które przyjdą pewnie po wyborach prezydenckich.

I wtedy zaboli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz kłamca Pinokio złapany na kłamstwie 

Gratulacje dla wyznawców pisowskich  z krynicy prawdomównosci..

A ten pisdzielski  numer z kazaniem sędziów tak łatwo nie przejdzie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, asterix1 napisał:

I kolejny raz kłamca Pinokio złapany na kłamstwie 

Gratulacje dla wyznawców pisowskich  z krynicy prawdomównosci..

A ten pisdzielski  numer z kazaniem *sędziów tak łatwo nie przejdzie...

*Karaniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni nie było mnie na Forum. 

Banaś zadzwonił i dostałem zlecenie na Kempę, toteż musiałem to jakoś wstępnie ogarnąć.

A tak poważnie, to z powodu tych cholernych strajków, wywloklem po dwóch latach motóra z garażu i pierwsze co zrobiłem, to się wyprdoliłem:-)

 

Jedno Wam powiem: jeśli chodzi o walenie sędziów po pyskach, to bolszewicka pizdracka banda lepszej daty wybrać sobie nie mogła.

Szacun, sqwysyny. Grabicie sobie coraz bardziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Kilka dni nie było mnie na Forum. 

 

38 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

tak poważnie, to z powodu tych cholernych strajków, wywloklem po dwóch latach motóra z garażu i pierwsze co zrobiłem, to się wyprdoliłem:-)

?

No właśnie, zaczynałem się martwić, że Cię nie ma.

41 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Banaś zadzwonił i dostałem zlecenie na Kempę, toteż musiałem to jakoś wstępnie ogarnąć.

Kurde, do mnie też dzwonili?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Była posłanka ekspertem u premiera. Właśnie trafił akt oskarżenia do sądu w jej sprawie"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Będzie udzielać instrukcji jak głosować na dwie ręce co przyczyni się do większej ilości wolnego czasu dla posłów PiS i koalicjantów. Wystarczy ich połowa na sali a efekt będzie taki jakby byli wszyscy. To będzie przykład wyjątkowej efektywności działania ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, atmeg napisał:

Heh . Teraz nie jesteśmy pod żadnym butem , teraz za PiSu jesteśmy wolni .Pod butem bedziemy jakci z Po odbiją władze ........

Ja ci z PO odbiją władze dopiero dopieprzą podatki i inne płatności wszystkim .......wtedy zaboli OJ zaboli....

============================

Taka Prawda

===============================

Fantazje to dobra rzecz, o ile nie zaczynają kontrolować rzeczywistości.

Rząd który za kilka lat przejmie władzę, będzie miał kolosalne problemy z utrzymaniem stabilności. Nie oglądam reżimowej tv, podobnie jak tvn i całej reszty. Widzę natomiast wyraźnie wzrost cen. Wzrost płacy minimalnej spowoduje jedynie nakręcanie spirali, czego następstwem będzie inflacja. Jest to powrót do praktyk komuny lat 70-tych, kiedy gospodarką zarządzała ideologia.

Co drugiego członu nazwy partii PiS, to nie wiem czy było:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I żebyś mnie przez przypadek w swojej główce mylnie nie zaszufladkował, dodam:

PiS=PO=SLD=PSL= "potomkowie okrągłego stołu"
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lech36 napisał:

 

Będzie udzielać instrukcji jak głosować na dwie ręce co przyczyni się do większej ilości wolnego czasu dla posłów PiS i koalicjantów. Wystarczy ich połowa na sali a efekt będzie taki jakby byli wszyscy. To będzie przykład wyjątkowej efektywności działania ;-).

Wystarczy ustawa, ze mniejszość ma większość. Bp władza zawsze jest mniejszością, inaczej nie byłoby władzy 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z prawem możemy używać określenia "mafia z PiS" oraz "mafijne państwo PiS".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam naprawdę szczere pytanie, bez żadnych podtekstów i tym podobnych. Po prostu chciałbym zrozumieć, więc mam prośbę do wszystkich tutaj zwolenników PiS:

- co Was przekonało do nich i w czym są lepsi od poprzednio rządzących?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie dość, że kłamca, to jeszcze idiota wielkiego kalibru. Tym razem, pozostaliśmy sami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

Mateuszek chce zjeść jakbłko i mieć jabłko. Jak to pisiaki. Prześcigają się w głupocie i krótkowzroczności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Meloman napisał:

Mam naprawdę szczere pytanie, bez żadnych podtekstów i tym podobnych. Po prostu chciałbym zrozumieć, więc mam prośbę do wszystkich tutaj zwolenników PiS:

- co Was przekonało do nich i w czym są lepsi od poprzednio rządzących?

 

To proste.Obiecali wprowadzenie państwa totalitarnego i dotrzymują obietnicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durniom wydaje się, ze "nasz Pan" zapewni im lepsze koryto jak nie będziemy w EU. Mimo, że ten "nasz Pan" to taki sam nieudacznik i tłuk jak oni sami. Taka prostacka ideologia perpetum mobile na "godne" życie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Meloman napisał:

Mam naprawdę szczere pytanie, bez żadnych podtekstów i tym podobnych. Po prostu chciałbym zrozumieć, więc mam prośbę do wszystkich tutaj zwolenników PiS:

- co Was przekonało do nich i w czym są lepsi od poprzednio rządzących?

 

Nie dostaniesz odpowiedzi, bo tu po prostu nie ma zwolenników PiS. Nie ma. Może kiedyś byli, ale to było złudzenie apteczne i fatamrugana oraz nieprawda ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jar1 napisał:

Durniom wydaje się, ze "nasz Pan" zapewni im lepsze koryto jak nie będziemy w EU. Mimo, że ten "nasz Pan" to taki sam nieudacznik i tłuk jak oni sami. Taka prostacka ideologia perpetum mobile na "godne" życie.

To też, ale pierwotna przyczyna jest inna. Dopiero PiS chamowi, prostakowi, nieukowi i gołodupcowi powiedział głosuj ma nas bo my tacy sami jak ty i tych wszystkich wykształciuchów, kulturalnych, bogatszych, tych wszystkich innych niż ty i my, popędzimy i se będziemy rządzić na pohybel im wszystkim. Nie obiecał że wykształci, nauczy ogłady i kindersztuby, że uczyni bogatszym, bo oni wcale tego nie oczekują i pożądają. Jedyne czego chcą by tym "lepszym" od nich było gorzej. Jak z tą krową, zadowolenie daje nie to że się ją ma, a to, że zdechła sąsiadowi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "sukces". 26:1 na szczycie ochrony środowiska. W ślad za tym zakręcą nam kurek z kasą.

Morawiecki kłamie mówiąc o sukcesie, jakobyśmy wynegocjowali sobie dochodzenie do neutralności środowiskowej według własnego kalendarza. Nas po prostu zignorowano i w sprawach ochrony środowiska wyproszono z towarzystwa. Europa nie zamierza na nas czekać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

PO ....ok 35000 czlonkow ...PiS....37000 .....a tu elita audiostero wypisuje dyrdymaly o polityce ...uwaga audiostero liczy podobno 71173 zarejestrowanych uzytkownikow .....czemu wiec nie zalozycie partii , taki potencjal intelektualny szkoda marnowac a moze wasza inteligencja to taka wirtualna tylko ...... ;))))))))))))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Moontan napisał:

czemu wiec nie zalozycie partii

Skąd wiesz, że nie została już założona, dziecko?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Moontan napisał:

PO ....ok 35000 czlonkow ...PiS....37000 .....a tu elita audiostero wypisuje dyrdymaly o polityce ...uwaga audiostero liczy podobno 71173 zarejestrowanych uzytkownikow .....czemu wiec nie zalozycie partii , taki potencjal intelektualny szkoda marnowac a moze wasza inteligencja to taka wirtualna tylko ...... ;))))))))))))

 

Że co chciałeś powiedzieć? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.