Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw trzeba było zakumulować kapitał. Kto wie, co by było potem? Byli najwięksi a zaczynali od zera.

To zresztą kolejne dobre przykłady dla malkontentów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość firm zaczynała jako montownie czy praca zlecona dla innych, bardziej rozwiniętych firm. Doświadczenie trzeba zdobywać. Tak było wszędzie.

Jeszcze kilka late temu wierzyłem, że w Polsce też tak będzie. Przecież mamy mnóstwo świetnych programistów, Polacy współpracują z dużą ilością firm z czołówki. Wydawało mi się, że kiedyś tą wiedzę wykorzystają do własnych projektów. Niestety do tego jest potrzebne wsparcie państwa. Jakoś go nie widać, a ostatnie machloje z prawem i edukacją powodują, że fachowcy wybierają pracę za granicą lub nadal dla firm zachodnich. Lekcje religii i patriotyzmu opartego o martyrologię są ważniejsze od informatyki, angielskiego nauk przyrodniczych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że gospodarczo to "narodziliśmy się" 30 lat temu. To co zostało po komunie nijak do współczesnej gospodarki nie przystawało. Oczywiście zaraz Dziadek będzie protestował, ale niech sobie protestuje. Że jesteśmy europejskim liderem "produkcji palet"? Ano jesteśmy, choć to już też się zmienia. Wszyscy którzy dziś są potęgami gospodarczymi zaczynali od tego samego. Żaden wstyd i powód do płaczu. Problem tylko w tym, że w przeciwieństwie do np. Japończyków, Koreańczyków czy Chińczyków, ale też choćby Irlandczyków zamiast po prostu zapierniczać tak jak oni to robili, to czym głupszy i bardziej leniwy Polak tym bardziej mu "się należy" Oczywiście taki nie kojarzy Mickiewiczowskiego pawia i papugi narodów, które swoje psychologiczne piętno odcisnęło na pokoleniach tych mądrzejszych - niestety odcisnęło, a i komuna z etosu pracy i tym samym dobrobytu zrobiła pośmiewisko i trzeba pokoleń by go przywrócić. W XXI w widać było, że i ta mentalność się powoli zmienia i dotarło w końcu, że jak nie zapracujesz to mieć nie będziesz. Niestety ostatnie 4 lata cofnęło nas w tej kwestii do czasów niemal komuny i wiele, wiele lat trzeba by ten trend znowu odwrócić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Less napisał:

Dlaczego udało się właścicielowi Żabki a wcześniej Biedronki?

A o którym właścicielu piszesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, osimar napisał:

większość firm zaczynała jako montownie czy praca zlecona dla innych, bardziej rozwiniętych firm. Doświadczenie trzeba zdobywać. Tak było wszędzie.

Jeszcze kilka late temu wierzyłem, że w Polsce też tak będzie. Przecież mamy mnóstwo świetnych programistów, Polacy współpracują z dużą ilością firm z czołówki. Wydawało mi się, że kiedyś tą wiedzę wykorzystają do własnych projektów. Niestety do tego jest potrzebne wsparcie państwa. Jakoś go nie widać, a ostatnie machloje z prawem i edukacją powodują, że fachowcy wybierają pracę za granicą lub nadal dla firm zachodnich. Lekcje religii i patriotyzmu opartego o martyrologię są ważniejsze od informatyki, angielskiego nauk przyrodniczych...

Bo tworzone były/są mechanizmy utrudniające tworzenie i rozwój własnych firm a poza tym cały system edukacji jest nastawiony na kształcenie pracowników dla międzynarodowych korporacji. 

I to nie wina religii czy pogody a wyboru  drogi modelu gospodarczego jaki polski bantustan  przyjął po 89r.

Nie wiem jak jest teraz ale pod względem innowacyjności za rządów poprzedniej ekipy Styropianowo wyprzedzała nawet Rumunia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy tu wchodzić na najwyższe rejestry, a tu nam pisiarska rzeczywistość skrzeczy. Anglik (!) właśnie temu wypierdkowi od zera wyjaśnił, że swoje już przysłowiowe uczenie Francuzów jak używać widelca może sobie ten, tego, itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekaw jestem czy ten wypierdek w odpowiedzi nazwie Anglika np. piątą Tuskową kolumną i obrońcą kasty, bo naturalnie merytorycznie to mu może co najwyżej buty czyścić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jezz napisał:

A o którym właścicielu piszesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Amator 2b napisał:

Bo tworzone były/są mechanizmy utrudniające tworzenie i rozwój własnych firm a poza tym cały system edukacji jest nastawiony na kształcenie pracowników dla międzynarodowych korporacji. 

i to wszystko jest robione pod czujnym okiem azjatyckich Żydów z Niemiec. 

 

11 minut temu, Adalbert95 napisał:

Zaczęliśmy tu wchodzić na najwyższe rejestry, a tu nam pisiarska rzeczywistość skrzeczy. Anglik (!) właśnie temu wypierdkowi od zera wyjaśnił, że swoje już przysłowiowe uczenie Francuzów jak używać widelca może sobie ten, tego, itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekaw jestem czy ten wypierdek w odpowiedzi nazwie Anglika np. piątą Tuskową kolumną i obrońcą kasty, bo naturalnie merytorycznie to mu może co najwyżej buty czyścić.

najlepsze jest to,że wg ustawy sędzia nie może należeć do organizacji społecznych  a jego konto w mediach społecznościowych ma być poddane kontroli. Takie tam niewiele znaczące ograniczenie praw obywatelskich w imię słusznych celów partii.

Tak poważnie, wydaje mi się, że PiS zakiwał się i strzela na oślep, siłowo rozwiązując problemy które sam stworzył. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bobcat napisał:

Szczytem hipokryzji jest protestowanie przeciwko zajmowaniu się dziećmi obecnych osób publicznych w ustach kręgów które z lubością grzebią się "resortowych dzieciach" byłych osób publicznych.

A o kim szanowny pan znowu prawi i robi z siebie kolejny raz gamonia?

17 minut temu, Less napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A, o tym mafiozie z Poznania.

Tak, tak, potem były kolejne sukcesy, czerwona torebka, małpka ekspres.

Biedronka to zaczęła hulać jak ją portugale kupili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryształowy to on nie był.

Chciałem tylko pokazać, że mimo wszystko była możliwa kariera z domu dziecka na listę najbogatszych Polaków "Forbesa" z majątkiem szacowanym na 950 mln zł.

I to mimo potknięć po drodze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Less napisał:

To zresztą kolejne dobre przykłady

Koelner to też dobry przykład firmy z sukcesem. Kiedys w innym wątku pisałem o Fakro ale oczywiście zostałem zjebany bo co to za firma. No i oczywiście się nie znam.:)

A ten Koelner to tak w nawiązaniu do wiadomości, w której piszą coś o gwoździach?

"Dni Schetyny jako szefa Platformy wydają się policzone. Wygrana Kidawy-Błońskiej w prawyborach to gwóźdź do jego trumny"

3 minuty temu, Less napisał:

Kryształowy to on nie był.

Chciałem tylko pokazać, że mimo wszystko była możliwa kariera z domu dziecka na listę najbogatszych Polaków "Forbesa" z majątkiem szacowanym na 950 mln zł.

I to mimo potknięć po drodze.

Ale  to były bardzo śmierdzące biznesy i  dla mnie nie jest to najlepszy przykład.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, osimar napisał:

większość firm zaczynała jako montownie czy praca zlecona dla innych, bardziej rozwiniętych firm. Doświadczenie trzeba zdobywać. Tak było wszędzie.

Jeszcze kilka late temu wierzyłem, że w Polsce też tak będzie. Przecież mamy mnóstwo świetnych programistów, Polacy współpracują z dużą ilością firm z czołówki. Wydawało mi się, że kiedyś tą wiedzę wykorzystają do własnych projektów. Niestety do tego jest potrzebne wsparcie państwa. Jakoś go nie widać, a ostatnie machloje z prawem i edukacją powodują, że fachowcy wybierają pracę za granicą lub nadal dla firm zachodnich. Lekcje religii i patriotyzmu opartego o martyrologię są ważniejsze od informatyki, angielskiego nauk przyrodniczych...

Ale u nas nie będzie, bo nie może być - nie mamy z czym startować. Prawdziwie dużego kapitału w Polsce nie ma , a z myślą techniczną też ostatnio nie jest chyba najlepiej. 

Kilka lat temu znajomy opowiedział mi,  jak szukano konstruktorów do niewielkiej firmy. Na ogłoszenie o pracę zgłosiło się ponad 20 osób, wszyscy po WAT albo po politechnice Wszyscy albo mieli CAD  na studiach i zdali z niego egzaminy, albo skończyli kursy CAD i zdali egzaminy poza swoimi zajęciami. Pierwsze zadanie, jakie otrzymali polegało na zrobieniu rysunku technicznego śrubki. Umiało go wykonać tylko  3 albo 4 (nie pamiętam) i oni przeszli do dalszych etapów.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot co się podoba ludowi polskiemu

Cytat

Matka najmłodszej ofiary stano wojennego podziękowała prezydentowi za jego publiczne wystąpienia. - Ostatnie, bodajże wczorajsze (...), kiedy pan mówił prawdę o naszych sędziach - przyznała kobieta podkreślając równocześnie, że Duda użył w nim słowa "kasta".

- Ta szalona pasja, tak się pan wkurzył, tak pan mówił autentycznie, co pan myśli, że ja byłam (...) no sobie myślę, no, nareszcie ktoś im wygarnął - wyznała Barchańska. Prezydent natychmiast zareagował na ten komplement. - Poziom zakłamania tego towarzystwa i jego hipokryzji mnie osłabia - odpowiedział Andrzej Duda.

tak pan mówił autentycznie - niesamowite

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie pisiory mówiły, że wyrok TSUE to ich sukces czy jakoś tak. No to teraz mamy właśnie na ten "sukces" reakcję. Autentycznie robią wszystko by "kasta" ich finalnie powsadzała...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adalbert95 napisał:

Zaczęliśmy tu wchodzić na najwyższe rejestry, a tu nam pisiarska rzeczywistość skrzeczy. Anglik (!) właśnie temu wypierdkowi od zera wyjaśnił, że swoje już przysłowiowe uczenie Francuzów jak używać widelca może sobie ten, tego, itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekaw jestem czy ten wypierdek w odpowiedzi nazwie Anglika np. piątą Tuskową kolumną i obrońcą kasty, bo naturalnie merytorycznie to mu może co najwyżej buty czyścić.

Czy ten "wypierdek" to nie jest przypadkiem jeden z niechlubnej grupy KOK (Kaleta, Ozdoba,Kanthak), o których to powiadają, że "ich nazwiska będą odmieniane przez przypadki na zajęciach ze studentami wydziałów prawa, jako autorów nieudolnego zamachu na społeczeństwo obywatelskie" i że " do końca ich kariery politycznej będzie się mówić, że są rzecznikami wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej"?

No - nie może być inaczej.

Ten sam.

Plugawy, łajdacki, niemoralny typ; wychowanek Ziobry, zresztą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisiurki

Mam pytanko. Kiedy serial "Ucho prezesa" będzie emitowany w TVP ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewiórki gadajom, że jak Czao-Czarzasty Polskę wyzwoli to Roberto Kwiatkowski wszystkie "uszy" do TVP wpuści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jezz napisał:

A o którym właścicielu piszesz?

Bez wątpienia o cichym wspólniku - oszuście i złodzieju rydzyku.

Cytat

[...]

Żeby robić w Polsce duży biznes, trzeba układać się z władzą. Tak jak właściciel Żabki, który wspiera uczelnię Rydzyka oraz prawicowe magazyny. „Moja rola to doprowadzenie do dialogu z osobami, które od trzech lat nie chciały się z nami spotkać” - mówi OKO.press prezes w międzynarodowym funduszu CVC, któremu PiS chce znacjonalizować własność.

Krzysztof Krawczyk, prezes polskiego oddziału międzynarodowego funduszu CVC Capital Partners, właściciela firm Żabka Polska i PKP Energetyka, podpisał 18 stycznia 2019 list intencyjny o współpracy z Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej o. Tadeusza Rydzyka [...]

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adalbert95 napisał:

W listopadzie pisiory mówiły, że wyrok TSUE to ich sukces czy jakoś tak. No to teraz mamy właśnie na ten "sukces" reakcję. Autentycznie robią wszystko by "kasta" ich finalnie powsadzała...

Finalnie tak, ale najpierw musi być tzw. "wola polityczna". Do tej pory PO nie miała odwagi, a mówiąc prościej nie miała jaj żeby powsadzać PiSowską swołocz.

Po tym wszystkim co wyprawiał i nadal wyprawia PiSowski reżim mam nadzieję że politykom opozycji gdy dojdą do władzy nie zadrży ręka i postawią przed sądem pomysłodawców i wykonawców zamachu na demokratyczne państwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banaś zaliczył kolejny tydzień w nowej pracy.

Ciekawe czy młody Banaś ma już jakąś robotę na oku? Byłoby szkoda marnować taki talent.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, slawek.xm napisał:

Jędruś jest twoim prezydentem?

tak trzymaj

i jeszcze wielką literką

nie spodziewalem się aż takiego respektu ?

Potwierdzasz tylko swoją postawą cel nadrzędny formacji PiS - dzielenie społeczeństwa.
Duda, mimo iż jest beznadziejnym prezydentem, jest NASZYM PREZYDENTEM. Nie moim, czy Twoim, tylko naszym, bo żyjemy w jednym i tym samym kraju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, soundchaser napisał:

Potwierdzasz tylko swoją postawą cel nadrzędny formacji PiS - dzielenie społeczeństwa

Jak już wcześniej pisałem, tu nie znajdziesz ani jednego zwolennika pisu. Nikogo. Sami wyborcy konfederacji (nawet cztery lata temu) i inni symetrysci. W sumie miło się to ogląda, tylko w takim razie kto tych sk... wybrał? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, przemak napisał:

Jak już wcześniej pisałem, tu nie znajdziesz ani jednego zwolennika pisu. Nikogo. Sami wyborcy konfederacji

Chrzanisz. Konfederacja to coś zupełnie innego. Tutaj piszą typowi zwolennicy PiS, którym dobrze w głowach namieszał Kaczyński i spółka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, soundchaser napisał:

Chrzanisz. Konfederacja to coś zupełnie innego. Tutaj piszą typowi zwolennicy PiS, którym dobrze w głowach namieszał Kaczyński i spółka. 

Chciałbyś. Nikt się nie przyzna. Do konfederacji czy innego kukiza może i owszem, ale do pisu nie. To oczywiste że to wyznawcy prezesa, wiadomo, ale ze się nie przyznają to symptomatyczne. Może to początek końca?

50 minut temu, Moontan napisał:

Kto.....wybral ?Przeciez to ci sami co glosowali na oboz zaprzanstwa jak zobaczyli jakie lody krecili nie dzielac sie z nikim.....:))))))

No wiadomo że nie ty, choćby po pisowni, inni też nie. GDZIE SĄ FORUMOWI WYZNAWCY PISU?!? Jeszcze niedawno trochę ich było, teraz żadnego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Banaś ma już jakąś robotę na oku? Byłoby szkoda marnować taki talent.

On nie, ale "opozycja" ma jego na oku, już szyte są sztandary z jego wizerunkiem jako bohatera roku nieładnie wyróżnionego jako odprysk "sprawy Ojca".
Tak o to PiS zgubiło "i" w czasie kiedy Naczelnik zacierpiał znowu na kolano.

Wiewiórki mówią w kuluarach, że Ojciec Banaś myśli o starcie na PRP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, przemak napisał:

To oczywiste że to wyznawcy prezesa, wiadomo, ale ze się nie przyznają to symptomatyczne.

Nie przyznają się, bo zawsze potrafią odwrócić kota ogonem i wytłumaczyć wszystko tak, by ich było na wierzchu.
Typowa postawa pisuarów. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, soundchaser napisał:

Nie przyznają się, bo zawsze potrafią odwrócić kota ogonem i wytłumaczyć wszystko tak, by ich było na wierzchu.
Typowa postawa pisuarów. ?

No właśnie. A w okolicy 160 strony tego wątku (wybory 2015) wygląda to całkiem inaczej ? Również po tegorocznych wyborach było ich trochę... A teraz? ŻODYN ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.