Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A z krytyką - to wiesz, Top, jak to jest.

Łatwo Ci pyskować zza granicy. Wróć do Kraju i dziel los naprawdę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opozycja to barany, i tyle w temacie.

wp***dol w prezydenckich raczej pewny.

Kaczor rules

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

I słusznie, że zaciera. Ma powody.

A z krytyką - to wiesz, Top, jak to jest.

Gdybym nie skrytykował tego - naprawdę brak mi słów... - tego czegoś, co się wydarzyło - niczym bym się nie różnił od takiego czy innego pisiaka, który wszystkie działania PiSu popiera. Jasne?

 

 

 

Ale mnie wqrwili. Do białości.

Mogę sie pod tym podpisać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, powinienem płakać, już to robię.

Top jest the best, sam nadaje zza, ale przypieprza się że ktoś pisze zza

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jezz napisał:

Może jakbyś przeczytał ram wszystko ze zrozumieniem. Ale nie wymagam.

Wstajesz rzedzie obok takiego kretyna jak Bobcat to tak też będę z toba dyskutował.

afirmacja kurwizja i pisowskie gardzenie elitą - to mi wystarczy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, babatular napisał:

afirmacja kurwizja i pisowskie gardzenie elitą - to mi wystarczy

No widzisz, sam potwierdzasz to co wyżej napisałem. A ta elita to niby zbig. Nie rozśmieszaj mnie. Może Bobcat?

A teraz ide karmić kaczki, pelikany i tak ostatnio się podtuczyły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jezz napisał:

No widzisz, sam potwierdzasz to co wyżej napisałem. A ta elita to niby zbig. Nie rozśmieszaj mnie. Może Bobcat?

Wydaje mi się że Boba już można zaliczyć do elity.

Zdecydowanie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bubusia napisał:

Wydaje mi się że Boba już można zaliczyć do elity.

Zdecydowanie:)

Zgoda, to książę pan. Chyba ostatnio zaliczył się do arystokracji.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do elity tego wątku oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jezz napisał:

No widzisz, sam potwierdzasz to co wyżej napisałem. A ta elta to niby zbig. Nie rozśmieszja mnie. Może Bobcat?

Ja wiem że fanatycy pisu maja deficyty intelektu - wiem rozumiem że nie ogarniasz co oznacza "pisowskie gardzenie elitą"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, babatular napisał:

Ja wiem że fanatycy pisu maja deficyty intelektu - wiem rozumiem że nie ogarniasz co oznacza "pisowskie gardzenie elitą"

No widzisz, z każdym swoim wpisem zbliżasz się do tego forumowego chama.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, toptwenty napisał:

Łatwo Ci pyskować zza granicy. Wróć do Kraju i dziel los naprawdę.

Uwierz - wcale niełatwo. Na pewno trudniej, niż Tobie. A przejmuję się i martwię upadkiem i degrengoladą mojego Kraju i moich Rodaków - może bardziej, niż Ty.

 

 

I nawet się, cholera, naprać z tej sromoty nie mogę, bo po południu mam spotkanie z klientem, a na tej akurat potencjalnej robocie bardzo mi zależy.

O! Zależy! I dlatego będę o godzinę wcześniej, niż jestem umówiony. Zależy, dlatego nie dostanę sraczki, lub przeciwnie, nie będę niańczył dzieci, nie spóźnię się na samolot, nie stanę w korkach, ani nie będę po południu na wakacjach, jak ten zasraniec (reszta dziada) Napieralski.

 

 

A niedzieli nie dożyję, bo mnie jutro rano mój koleś (porządny chłop, choć pisiak zatwardziały) - śmiechem zabije i poprawi kąśliwymi kuksańcami.

Jak ja mu się na oczy pokażę?☹️?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Na pewno trudniej, niż Tobie.

Jakbym słyszał Piotrowicza.

Reszta bez związku.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Zyzol napisał:

Tu niewątpliwie byli ciemni, ponieważ nie przewidzieli skutków swojego postępowania. A powinni.

A może to wszystko to ustawka? Jeszcze raz, dlaczego też wielu PiS-owców nie było obecnych w trakcie tego głosowania? Może liczyli na sprytne wycofanie się z tej bagiennej jak PiS-owskie mózgi ustawy? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elita normalnie myślących ludzi:  Strzembosz, Zoll, Łętowska, Matczak, Hermeliński, Gersdorf, Zabłocki, Safjan

 

Elita PiSu: Kanthak, Ozdoba, Kaleta, Piebiak, Ziobro, Banaś, Karczewski, Przyłębska

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, toptwenty napisał:

Jakbym słyszał Piotrowicza.

To, żeś jest cham, to ja wiem nie od dziś. Nie jest to z mojej strony jakiś specjalny zarzut - sam też czasem jestem.

Ale proszę cię - nie przeginaj i nie obrażaj mnie w AKURAT taki sposób.

W inny - możesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci durnie z opozycji sami się kompromitują nie trzeba im pomagać wcale się nie dziwię niuskowi że woli palić opony z żółtymi kamizelkami bo tu niby z kim z bobcatem co się własnego cienia boi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, toptwenty napisał:

????????????

Piotrowicz nie ma sobie jednak nic do zarzucenia. I twierdzi, że ... to on, jako PRL-owski prokurator, ponosił większe ryzyko niż opozycjoniści.- W tamtym czasie ponosiłem większe ryzyko pomagając tym, którzy roznosili ulotki niż ci, którzy te ulotki roznosili - ocenił poseł Stanisław Piotrowicz na antenie TVN24. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, caleb66 napisał:

z bobcatem co się własnego cienia boi .

O, co zdanie to ciekawostka.

Nie mierz innych swoją miarą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jezz napisał:

A opozycja ma cię w dupie.

Do trolla tego nie pisałem....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

To, żeś jest cham, to ja wiem nie od dziś. Nie jest to z mojej strony jakiś specjalny zarzut - sam też czasem jestem.

Ale proszę cię - nie przeginaj i nie obrażaj mnie w AKURAT taki sposób.

W inny - możesz.

Jacek -przestań farmazony pisać.... pis-iaki maj Cie totalnie gdzieś ...właśnie skłócenie nas jest im na reke  a co za tym idzie Banas sie cieszy niezmiernie z resztą bandy ...Twój wybór

a teraz kolejna gwiazda tej zgrai poucza nas o Konstytucji ...niejaki Kaleta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

jak niby to twoje smętne prdolenie o Piotrowiczu ma się do mnie?

Pokazujesz swoje prawdziwe oblicze, czy opiłeś się jabcoka?

1 godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Uwierz - wcale niełatwo. Na pewno trudniej, niż Tobie.

 

1 godzinę temu, toptwenty napisał:

Jakbym słyszał Piotrowicza.

 

38 minut temu, toptwenty napisał:

Piotrowicz nie ma sobie jednak nic do zarzucenia. I twierdzi, że ... to on, jako PRL-owski prokurator, ponosił większe ryzyko niż opozycjoniści.- W tamtym czasie ponosiłem większe ryzyko pomagając tym, którzy roznosili ulotki niż ci, którzy te ulotki roznosili

 

Powtarzam jak dziecku - miarkuj język, albo wracaj do Kraju i stań na barykadzie.

Pyskować z Paryża jest Ci trudniej niż mnie - co?

12 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

ejdź ze mnie, ciulu.

Jeszcze długo nie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, toptwenty napisał:

Piotrowicz nie ma sobie jednak nic do zarzucenia. I twierdzi, że ... to on, jako PRL-owski prokurator, ponosił większe ryzyko niż opozycjoniści.- W tamtym czasie ponosiłem większe ryzyko pomagając tym, którzy roznosili ulotki niż ci, którzy te ulotki roznosili - ocenił poseł Stanisław Piotrowicz na antenie TVN24. 

....że on tak twierdzi to mnie nie dziwi...co ma powiedzieć.....problem jest w tym że ludzie wierzą w takie farmazony...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, asterix1 napisał:

Jacek -przestań farmazony pisać.... pis-iaki maj Cie totalnie gdzieś ...właśnie skłócenie nas jest im na reke  a co za tym idzie Banas sie cieszy niezmiernie z resztą bandy ...Twój wybór

a teraz kolejna gwiazda tej zgrai poucza nas o Konstytucji ...niejaki Kaleta

Nie pozwolę, by jakiś cymbał porównywał mnie do mendy Piotrowicza.

I - muszę Cię zmartwić, Adamie. Jezz ma rację - ta cała skisła opozycja ma naprawdę Twoje manifestacje, protesty, marznięcie na mrozie, poty podczas upałów i zdarte gardło do cna - głęboko w dupie. Im chodzi wyłącznie o żłób i Twoje (moje też) pesos.

Otworzyły mi się oczy. Dość szeroko.

Pozdrawiam serdecznie. Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

porównywał mnie do mendy Piotrowicza

Sam się porównałeś! 

I zamiast ze śmiechem się wycofać, bo moja krytyka nie była totalna - odjechałeś totalnie i zaprzepaszczasz wszystko, o czym tu pisałeś. Brnij dalej ku uciesze Piotrowiczów.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wieloletni wiceszef Kasy Krajowej SKOK Wiktor Kamiński został dyrektorem oddziału Narodowego Banku Polskiego w Gdańsku. To kolejna posada w banku centralnym dla człowieka blisko związanego z senatorem PiS Grzegorzem Biereckim, twórcą Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych. Kamiński zarobi ok. 300 tys. zł rocznie."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek Skoku w skoku na kasę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wojować z tobą nie chciałem, ale skoro taka twoja chęć i wola - nie ma sprawy.

2 minuty temu, toptwenty napisał:

Sam się porównałeś! 

I zamiast ze śmiechem się wycofać, bo moja krytyka nie była totalna - odjechałeś totalnie i zaprzepaszczasz wszystko, o czym to pisałeś. Brnij dalej ku uciesze Piotrowiczów.

 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było! 

I tak jest.

A mi jest szkoda.

cham, debil, cymbal, ciul - nie wiedziałem, że znasz takie słowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 15

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.