Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Nie pozwolę, by jakiś cymbał porównywał mnie do mendy Piotrowicza.

I - muszę Cię zmartwić, Adamie. Jezz ma rację - ta cała skisła opozycja ma naprawdę Twoje manifestacje, protesty, marznięcie na mrozie, poty podczas upałów i zdarte gardło do cna - głęboko w dupie. Im chodzi wyłącznie o żłób i Twoje (moje też) pesos.

Otworzyły mi się oczy. Dość szeroko.

Pozdrawiam serdecznie. Jacek.

Szybko zmieniasz zdanie ...bardzo

ja w przeciwieństwie do Ciebie a mam wiele do wkurw-u za nim cos powiem zastanowię się( wiedz ze wczoraj sam byłem tez mocno  pod...ny) a co do trolla o którym wspomniałeś przemilczę to....

Zarzucasz opozycji ze sa tacy owacy masz prawo ale zwróć uwagę ze oni nie biorą sie znikąd to sa Polacy ,wyborcy i jak zauważyłeś od paru lat tutaj gdzie zyje wiele patrzy przez pryzmat kasy a nie używania tego co ma w głowie a wyniki wyborcze znasz

a teraz zamiast biczowania zapraszam do Gdańska pogadasz ze mną a nie z jakims trollem który martwiąc sie o opozycje wiecznie jest im przeciwny....

jakoś u  pisowskiej braci cisza nastąpiła ale po co maja sie odzywać ?wystarczy ze my sie po głowach okładamy...

na koniec wiedz ze wczorajsze co zrobili cholernie mi sie nie podobało ale sie nie biczuje i nie bede w dupę wchodził i radował tym pisowców...

pozdrawiam  Spokojnych bez strajków Świat w Paris

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest żryjcie się , obwiniajcie , skaczcie sobie do oczu, typowe zachowania opozycji

a my zrobimy co chcemy bez zadnego nawet miałkniecia, z waszej strony

niezły pierdolnik opozycyjny popieracie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, Adaś, że się nijak nie dogadamy.

Jeszcze kwiatki kup i flaszkę postaw tym obibokom, którym się nie chciało D4 ruszyć i być w Sejmie na czas.

Ale zanim to zrobisz - przejrzyj najróżniejsze fora internetowe, gazety, czasopisma i inne niusy, a zobaczysz, że nie jestem w moim zdaniu odosobniony.

.......

Minus osiem procent w najbliższym sondażu? Buhaha - minus 12 z górką.

 

Żal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Widzę, Adaś, że się nijak nie dogadamy.

Jeszcze kwiatki kup i flaszkę postaw tym obibokom, którym się nie chciało D4 ruszyć i być w Sejmie na czas.

Ale zanim to zrobisz - przejrzyj najróżniejsze fora internetowe, gazety, czasopisma i inne niusy, a zobaczysz, że nie jestem w moim zdaniu odosobniony.

.......

Minus osiem procent w najbliższym sondażu? Buhaha - minus 12 z górką.

 

Żal.

 

12 minut temu, slawek.xm napisał:

tak jest żryjcie się , obwiniajcie , skaczcie sobie do oczu, typowe zachowania opozycji

a my zrobimy co chcemy bez zadnego nawet miałkniecia, z waszej strony

niezły pierdolnik opozycyjny popieracie ?

Długo nie trzeba było czekać powyżej masz dowód- brawo

Nie licz ode mnie ze kwiatki komukolwiek dam nie ten adres....a co do reszty wiem co piszą i nie będę tego "pierdolnika "podtrzymywał

robiąc przysługę dodatkową wiesz komu

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie płacz , kup nie tylko kwiatki ale cały wieniec z szarfą ....ostatnie pożegnanie opozycji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, slawek.xm napisał:

a my zrobimy co chcemy

Używając słowa "my" przyznałeś otwartym tekstem że jesteś zwolennikiem PiS. I po co było zaprzeczać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, slawek.xm napisał:

nie płacz , kup nie tylko kwiatki ale cały wieniec z szarfą ....ostatnie pożegnanie opozycji

Z tym wieńcem nigdy nie wiadomo komu położymy moze ci sie przydać....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, slawek.xm napisał:

ostatnie pożegnanie opozycji

Natura nie znosi próżni. Na miejsce tej opozycji powstanie nowa. Oby tym razem prawdziwa i z jajami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bobcat napisał:

Natura nie znosi próżni. Na miejsce tej opozycji powstanie nowa. Obcy tym razem prawdziwa i z jajami.

 

3 minuty temu, Bobcat napisał:

Używając słowa "my" przyznałeś otwartym tekstem że jesteś zwolennikiem PiS. I po co było zaprzeczać?

Polska ma mieć skuteczny i silny rząd, oparty na wartościach chrześcijańskich

reszta jest mniej istotna

opozycja jaką widzę jest kompletnie skompromotowana

a na horyzoncie nie widać żadnej nowej siły politycznej

ale czekaj i żyj marzeniami dalej  kochaj Biedronia , nikt ci nie zabrania ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne czy polska będzie biedna czy bogata byle była katolicka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, slawek.xm napisał:

Polska ma mieć skuteczny i silny rząd, oparty na wartościach chrześcijańskich

"Nieważne aby Polska była bogata, zawsze aby była katolicka".

Henryk Goryszewski. Ktoś o tym "mędrcu" pamięta? Pogrążył się był w nicości. A hasło się wystarczająco skompromitowało. 

Napisałeś oksymoron. Albo skuteczny i silny albo oparty na jakiejkolwiek ideologii.

8 minut temu, slawek.xm napisał:

ale czekaj i żyj marzeniami

Pewne rzeczy dzieją się szybciej niż przewidywali najwięksi optymiści. Gdy w 1981 roku wprowadzano stan wojenny za stwierdzenie że Związek Radziecki przestanie istnieć a mur berliński runie można było albo pójść do więzienia (gdy się to mówiło w gronie nieznanych osób) bądź też można było być uznanym za niepoprawnego marzyciela i fantastę (gdy się to mówiło wśród swoich). Minęło kilka lat i wszystko wyżej wymienione stało się faktem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za twojego ziemskiego życia ?

3 minuty temu, Less napisał:

nie ważne czy polska będzie biedna czy bogata byle była katolicka

tak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slawek.xm napisał:

nie za twojego ziemskiego życia ?

Co? Upadek ZSRR? Zwalenie muru w Berlinie? Przecież to się stało na moich oczach.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, asterix1 napisał:

 

Długo nie trzeba było czekać powyżej masz dowód- brawo

Nie licz ode mnie ze kwiatki komukolwiek dam nie ten adres....a co do reszty wiem co piszą i nie będę tego "pierdolnika "podtrzymywał

robiąc przysługę dodatkową wiesz komu

 

Czyli - co? Uważasz, że pisiaki nie potrafią czytać i nie widzą reakcji ludzi, jak Polska długa i szeroka?

Jaką to ja niby "przysługę" robię i komu? Nie zachowuj się jak struś i nie ładuj głowy w piach, Adaś. Myślisz, że jak się o czymś nie mówi, to tego nie ma???

I bądź obiektywny - opozycja w Polsce to jeden wielki śmiech.

 

Taka Marczułajtis gada, że ją "ważne sprawy rodzinne" w domu zatrzymały, a w tym samym czasie wlepia w jakichś osranych instagramach, czy gdzieś tam - zdjęcia z kotem! No, qwa - trzymajcie mnie! I to ja niby "robię komuś przysługę"???

 

A to nie było głosowanie, czy bułkę smarujemy masłem grubo, czy cienko.

Przypominam Ci, gdybyś zapomniał...

 

Prezes powinien tym wszystkim zasrańcom wysłać po pięć koła i sporą paczkę na święta.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, slawek.xm napisał:

tak

 

23 minuty temu, slawek.xm napisał:

czekaj i żyj marzeniami dalej

 

23 minuty temu, slawek.xm napisał:

nikt ci nie zabrania

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Bobcat napisał:

Natura nie znosi próżni. Na miejsce tej opozycji powstanie nowa. Oby tym razem prawdziwa i z jajami.

Bobcat - z kogo? Z czego ta opozycja???

Z tego barana Gdula, co to dzieci niańczy i gada bzdety "żeby nie przeceniać ważności tego głosowania"?

 

Myślałem, że on tylko z pyska idiota. Jednak nie. Cały.

 

Szkoda gadać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BN widzisz jak to jest, tu nie chodzi o politykę, PiS czy inne PO, tu chodzi o człowieka, Ty, jak widać, jesteś człowiekiem, niestety większość to marionetki. Tylko na chwile wyłamales się z zerojedynkowosci i już z ciebie, tak, nawet z ciebie, zaczynaja robić Piotrowicza. Nie ważne, ze dzieła cię lata świetlne od wymienionego . Stado się wkurwilo, bo nie plułes tam gdzie trzeba pluc.

A, z innej beczki, spróbuj coś o KK dobrego napisać. O, ku...., dopiero dostaniesz od takiego Topa.

?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest Bezlitosna Niusia. Z chwilą, kiedy przejrzałeś na oczy i napisałeś obiektywnie i mądrze, stawiasz się poza nawiasem ogólnie przyjętej optyki i poprawności.

Ta obecnie mówi, że tzw. opozycji krytykować nie można, chociaż tzw. opozycja  jest obecnie i tak poniżej krytyki i to w każdej dziedzinie. 

Nie załamuj się jednak, bo jak mawiał papa idol - prawda nas wyzwoli. I od PiS-u i od takiej samej opozycji. Epitety daruję już sobie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja już stary słoń jestem i idę sobie w zarośla spokojnie dokonać żywota. A stado niech podąża do wodopoju beze mnie, skoro tak im wygodniej.

7 minut temu, bubusia napisał:

BN widzisz jak to jest, tu nie chodzi o politykę, PiS czy inne PO, tu chodzi o człowieka, Ty, jak widać, jesteś człowiekiem, niestety większość to marionetki. Tylko na chwile wyłamales się z zerojedynkowosci i już z ciebie, tak, nawet z ciebie, zaczynaja robić Piotrowicza. Nie ważne, ze dzieła cię lata świetlne od wymienionego . Stado się wkurwilo, bo nie plułes tam gdzie trzeba pluc.
 

 

Za wulgaryzmy wszystkich Was przepraszam, ale, jak już napisałem - wq ...zeźlili mnie na maksa. 

 Ja dalej będę robił swoje, czyli kopał prezesa w kolano i beształ pisiaków, takich jak ty!?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Bo ja już stary słoń jestem i idę sobie w zarośla spokojnie dokonać żywota. A stado niech podąża do wodopoju beze mnie, skoro tak im wygodniej.

 

Ja dalej będę robił swoje, czyli kopał prezesa w kolano i beształ pisiaków, takich jak ty!?

I dobrze, już się o Ciebie bałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Bo ja już stary słoń jestem i idę sobie w zarośla spokojnie dokonać żywota. A stado niech podąża do wodopoju beze mnie, skoro tak im wygodniej.

Tylko na "pigmejów" uważaj, żeby "staremu słoniowi" pod kolanami nie pojechali czymś ostrym. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga coś niebywałego, koleś napisał coś od siebie, właściwie nic takiego, przeciez cały czas nie znosi pisiakow, a zaraz dostał Piotrowiczem.  Dobrze, ze nie Hitlerem.

Niebywale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebywałe to jest pisanie historii na nowo przez kaczych ch....w.

spacer.png

Największe świństwo w dziejach Polski od czasów dojścia komuny do władzy po II Wojnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, asterix1 napisał:

na koniec wiedz ze wczorajsze co zrobili cholernie mi sie nie podobało ale sie nie biczuje i nie bede w dupę wchodził i radował tym pisowców...

Jakby tak PiS-owcy przeżywali tak te swoje afery jak opozycja swoje to już dawno by się wykrwawili od biczowania a oni przy znacznie grubszych sprawach nie przejmują się a ich wyborcy klaszczą, cieszą się i tańczą. Zamiast biczowania do roboty, wczorajszy temat już miną i nie wróci. Nie jest to sprawa dla prokuratury tak jak wiele spraw z ostatnich lat wywołanych przez PiS. Trzeba brać z nich (PiS) przykład, po każdej aferze zwierają szeregi i mówią że to sukces.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co najtragiczniejsze argusie ze wszyscy mówią ze nas ku przepaści prowadza a oni swoje

poniżej tej juz sie znudziło ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Beata Szydło chyba nie odnalazła się w Brukseli. Planuje ponoć powrót do polskiej polityki. Sposobność ma pojawić się już wkrótce, a będą nią wybory prezydenckie.

Narzekała, że w Brukseli ma do dyspozycji mały pokój, na końcu korytarza, na którym znajdują się pomieszczenia europosłów PiS. Ona nie może tego przeboleć. Jeszcze do niedawna była szefową rządu, miała ogromny gabinet w Kancelarii Premiera. W Parlamencie Europejskim czuje się zagubiona, nawet niespecjalnie robi na niej wrażenie europoselska pensja, jest tylko jednym z kilkuset europarlamentarzystów. Nikt tam nie zwraca uwagi na to, że jeszcze niedawno temu była premierem polskiego rządu. Dla niej to degradacja – dodał informator portalu."

no i po angielsku trza "gadac umic "035.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - chyba oczywistym jest, że oborowa w pałacach się pogubi. Co najwyżej ludzi poobraża i wszystko g....em zapaćka.

Pozdrawiam ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.