Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

electro, 5 Sty 2010, 14:17

 

> nie wierzysz w tych zlych komunistów?

 

Tautologia. Komuniści są wyłącznie źli (chociaż część z nich może sobie z tego nie zdawać sprawy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"electro, 5 Sty 2010, 14:17

 

>wladz

>to Ty nie wierzysz w tych zlych komunistów? nie miales z nimi do czynienia?"

 

dla mnie to już historia do której nie mam pretensji....wam sprawia przyjemność licytacja ubeków nawet gdy fakty temu przeczą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladz, 5 Sty 2010, 15:33

 

>dla mnie to już historia do której nie mam pretensji....

 

Zapewnie nie masz pretensji a wręcz przeciwnie - jesteś wdzięczny.

Ale są wdowy, są sieroty i wreszcie najskromniejsi - ludzie okradzeni, tacy jak ja, którego przodkowi w 1968 roku, na podstawie dekretu jeszcze z epoki Bieruta odebrano ziemię i nieruchomości.

Rzekomo wolne, niepodległe i demokratyczne państwo dziesiątkom tysięcy takich jak ja nie oddało ukradzionego mienia.

 

Ale fakty "oczywiscie temu przeczą". Wam trzeba we łby strzelać, kacapskie zbóje, nie dyskutować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladz

dla mnie nie, bo dalej ci ludzie rzadza, sa wlascicielami duzych firm i decyduja czesto o losie milionów , wolalbym zeby decydowali inni...jesli oczywiscie jest wybor, a podobno mamy jakis wybór teraz...poprostu nie uwazam , ze agent (nawet 'były' jesli cos takiego istnieje w agenturze) to najlepszy kandydat na biskupa, prezydenta, ministra itd. podobnie zreszta dziennikarza....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladz

byc moze dla Ciebie, ja jakos widze te same twarze w tv od dziesiatek lat, te same 'autorytety' w gazetach....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 5 Sty 2010, 15:48

 

>"Wam trzeba we łby strzelać, kacapskie zbóje, nie dyskutować."

>

>

>Ban.

 

przepraszam - kogo Jozwa ekskomunikował, bo się zaplątałem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekskomunika była tak gwałtowna że zniknął nie tylko nick ale nawet wpis który stał się jej przyczyną, co może nasuwać pewne niemiłe podejrzenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"electro, 5 Sty 2010, 16:34

 

>wladz

>byc moze dla Ciebie, ja jakos widze te same twarze w tv od dziesiatek lat, te same 'autorytety' w

>gazetach...."

 

ja też widzę te same twarze lecz dla mnie nie są kontynuacją PZPR tylko nowymi kacykami dużo bardziej sprawnymi i bezwzględnymi w walce o utrzymaniu pozycji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Słyszałem różne podejście do tej sprawy. Niektórzy mówią, że Owsiak na tym nieźle zarabia a dodatkowo jest to zadanie polityków aby zaopatrzyć szpitale a inni, że w końcu jakiś sprzęt jest kupowany ponieważ politycy tylko rozkradają. A co Wy o tym myślicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabia nie zarabia, z czegoś musi żyć. Teraz to ani kopa w dupe za darmo nie dostaniesz.

 

Nie wnikając w szczegóły - sprzęt kupiony jest, więc bilnas wychodzi na dodatni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci tzw niektorzy do dokladnie ksieza.caritas wymiernie traci......

 

jak i reszta holoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nigdy im grosza nie dałem. Uważam że jest wiele dużo lepszych organizacji charytatywnych. Wzorce moralne propagowane przez p. Owsiaka w ramach jego obecności medialnej (róbta co chceta i siema) też nie budzą mojego zachwytu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owsiak oficjalnie podawał ile jego Fundacja zjada na tkzw koszta własne -był najtanszy

najdroższy w Polsce jest Caritas oczywiście :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiomor

 

 

Co Ci przeszkadza u Owsiaka?Ważne,że kupuje sprzęt.A najważniejsze w tym wszystkim jest to,że ludzie mają okazję wykazać się wrażliwością społeczną( zarówno ci co dają jak i ci co zbierają).I być może to jest najcenniejsze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka akcja świątecznej ........obłudy.

 

 

Chyba twojej obłudy, a sprzet w szpitalach to sie skad wzial? Czary mary?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daję co roku.Widać ile sprzętu Owsiakowego jest po szpitalach karetki pogotowia itd.

Mój syn miał robione badania przesiewowe słuchu dzięki aparaturze z orkiestry.

Wcześniej nikt się tym nie przejmował a jak sie okazało że dziecko ma probremy ze słuchem to zazwyczj jest za późno.

A nawet jeśli zarabia i to nieźle jak ktoś tam wcześcniej napisał to dlaczego nikt inny nie spróbuje tak nieźle zarabiać .Przecież każdy może założyć fundacje i "trzepać taką kaskę" .Tylko pomyślcie najpierw jak Was serce będzie bolało oddawać obcym takie miliony .

Życzę powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiomor to już nie jestem sam z tej strony i też powiem, że nic nie daje ponieważ dla mnie to gruby przekręt.

Niestety ja widzę to tak, że Owsiak wymyślił taki interes, że daj mi 5 zł to komuś pomogę za 4zł a 1 zł sobie policzę za fatygę. Z racji tego, że rząd dostaje sprzęt za frajer to pomogą medialnie rozkręcić to i wszyscy są szczęśliwi ponieważ znowu zarobili. Pomijając to, że znowu mamy ogóle wycyckanie społeczeństwa, które krocie płaci na służbę zdrowia i powinni tam mieć takie wyposażenie już dawno.

Oczywiście nie namawiam do niedawania pieniędzy ponieważ rzeczywiście te sprzęty mogły komuś uratować życie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owsiak oficjalnie podawał ile jego Fundacja zjada na tkzw koszta własne -był najtanszy

Czy w owe "koszta własne" wrzucono również czas antenowy w TVP jaki dostaje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z innej beczki czy kościół pomaga zbierać fundusze dla orkiestry? czy sam się dokłada do sprzętów modycznych etc? i jakie są proporcje orkiestra - kościół w pomocy dla ludzi?

pytam z ciekawości bo nigdy nie wnikałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z innej beczki czy kościół pomaga zbierać fundusze dla orkiestry? czy sam się dokłada do sprzętów modycznych etc? i jakie są proporcje orkiestra - kościół w pomocy dla ludzi?

pytam z ciekawości bo nigdy nie wnikałem

 

A co to obchodzi kościół?

A Jehowi się do czegoś dokładają? Dlaczego o tym nie wspominasz?

 

Odczep się w końcu od kościoła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mikolajpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.