Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzi w tym wątku to typowy przykład polskiego piekła.Każdą ideę i każdego człowieka obrzucić błotem i sponiewierać.Nie macie żadnych dowodów ale już pojawiają się określenie przekręt,obłuda,insynuacje.Być może chodzi o taki mechanizm myślenia,że zarzucacie Owsiakowi to co sami byście robili na jego miejscu.Czyli gdybym ja organizował taką akcję to po to aby zrobić przekręt czyli Owsiak musi być aferzystą.Piękne myślenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem.wykorzystujac Owsiaka namnozylo sie bez liku jakis chlopaczkow pod kosciolem w towarzystwie kieckowego ktorzy zbieraja na inne cele.tak przy okazji....

 

to jest problem jak ukrecic leb Owsiakowi skoro tylu ludzi mu ufa.najlepiej oskarzyc.O tym to wie i Owsiak.reszta bez zmian.Nie dam bo Owsiak moze na tym zarobic.taka katolicka holota.

 

a juz bron boze pod kosciolem ktory NASZ jezd.Biedaki katolickie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi w tym wątku to typowy przykład polskiego piekła.Każdą ideę i każdego człowieka obrzucić błotem i sponiewierać.Nie macie żadnych dowodów ale już pojawiają się określenie przekręt,obłuda,insynuacje.Być może chodzi o taki mechanizm myślenia,że zarzucacie Owsiakowi to co sami byście robili na jego miejscu.Czyli gdybym ja organizował taką akcję to po to aby zrobić przekręt czyli Owsiak musi być aferzystą.Piękne myślenie.

 

Masz jakąś manie. Przecież nikt tu nikogo nie obrzuca błotem. Każdy ma głowę i lubi sobie pomyśleć a że takie a nie inne przemyślenia się nasuwają więc wpisy takie a nie inne.

A te dowody o których piszesz to abyś uwierzył to zajrzyj do netu i sprawdź czy owsiak sobie nie odkłada z tej imprezy.

Jeszcze jakieś inne dowody są potrzebne?

 

DODANO

 

 

Nie dam bo Owsiak moze na tym zarobic.taka katolicka holota.

 

Boli cię to jakoś, że aż musisz obrazić abyś poczuł się ciut lepiej.

 

Nie da ponieważ nie musi, chyba proste.

 

A nie może tylko na pewno zarobi.

 

DODANO

 

wojciech iwaszczukiewicz jak szukałeś obrzucającego błotem to długo nie trzeba było czekać, dyżurny muls stanął na wysokości zadania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mikolajpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikolajku chlopie walnji sie o oltarz to moze ci przejdzie.wszyscy ktorzy w tym siedza wydaja pieniadze.TO kosztuje jak kazda dzialalnosc.TO podlega procedurze kontroli jak kazda dzialanosc gospodarcza.jak chcesz zarobic wez sie sam a nie chrzan.Ochojską tez ksieza probowali wkrecic przez takich glupkow jak ty.

 

ty dasz mu emeryture i na jego dzieci.

 

takie tematy pojawiaja sie co roku zawsze jak zaczyna orkiestra i zaczynaja dzialalnosc takie typki jak ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy okazji: Orkiestra musiała rzeczywiście nieźle wkurzyć wiadome kręgi, skoro rzuciły na front propagandowy wszystkie swoje siły, nawet specjalnie dwa nowe wątki założyli :)))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podchodze do chlopaczka i pytam czy orkiestra a chlopaczek ze nie. ze tamto siamto a on Owsiaka nie lubi.No to mowie ..no to grosza nie dostaniesz chlopaczku.

 

mikołajku

 

Jak coś wiesz to idź do prokuratury a jak nie wiesz to nie pieprz bez sensu.

>>>>gdyby to bylo takie proste to juz by zalatwili Owsiaka i Ochojska.Ciency som to biegaja po forach i pieprza jak przystalo na katolika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedobry muls, nie dał kieckowemu na zbożny cel...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls a czy ty wiesz, że koncerty u owsiaka są charytatywne (sam to powiedział) jak i oprawa artystyczna w telewizorni. Tym z F-16 też nie płacił jak i aukcję na pewnym portalu aukcyjnym.

 

Puszkaże też robią za darmochę. Pewnie te serduszka coś kosztowały ale bym się nie założył.

 

muls a tak w ogóle to to że nie jesteś katolikiem nie upoważnia cie do bycia chamem. Powtarzam nie obrażaj - to nie jest aż takie trudne jak sądzisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdem chamem od urodzenia jak trafiam na..chama.to ze ludzie robia za darmoche to jest piekne ale cala reszta przez caly rok...kosztuje.Ty sie raczej zajmji tym ile potem lekarze zarabiaja na tym co dostali za darmo..k**wa mac.

 

serduszka tez im pewnie ktos wydrukowal za darmo bo sa jeszce ludzie normalni w tym kraju.Zamaist pier..lic na forach ida i pomagaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci przeszkadza u Owsiaka?

Zwyczajnie nie przepadam za hippisami.

 

A najważniejsze w tym wszystkim jest to,że ludzie mają okazję wykazać się wrażliwością społeczną( zarówno ci co dają jak i ci co zbierają).I być może to jest najcenniejsze!

Szkoda tylko że jest to w pakiecie ze zgnilizną moralną takich Przystanków Woodstock. Komuna też zresztą miała wrażliwość społeczną na sztandarach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie padaja konkretne liczby

Caritas przejada ponad 50 % tego co zbiera :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikołajku

 

Jak coś wiesz to idź do prokuratury a jak nie wiesz to nie pieprz bez sensu.

 

Nie ośmieszaj się to, że uważam to za naciąganie nie muszę z tym walczyć.

 

jezdem chamem od urodzenia jak trafiam na..chama.

 

Do mnie to nasmarowałeś?

 

Ty sie raczej zajmji tym ile potem lekarze zarabiaja na tym co dostali za darmo..k**wa mac.

 

Niestety nawet wszyscy tu razem piszący w tym wątku nic nie zrobią ponieważ jesteśmy za ciency. Jak coś to sobie możemy co najwyżej o tym pogadać.

 

Zamaist pier..lic na forach ida i pomagaja.

 

Przy okazji sam sobie coś zarzuciłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiomor

 

Każdy widzi to co chce zobaczyć!Ja tam żadnego pakietu nie widzę.Widzę szczytny cel i dobrą zabawę.A co do sztandarów.Nie ważne co na sztandarach ważne co w realu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zkoda tylko że jest to w pakiecie ze zgnilizną moralną takich Przystanków Woodstock. Komuna też zresztą miała wrażliwość społeczną na sztandarach...

 

>>>>szkoda ze natychmist pojawiali sie na tych imprezach kieckowi ze swoja zgnilizna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>>szkoda ze natychmist pojawiali sie na tych imprezach kieckowi ze swoja zgnilizna.

 

A krisznowcy to po co tam łażą i jakoś cicho sza o nich.

 

Prowadzisz jakieś wybiorcze walki i tylko z tą religią. Jak byłeś mały nie mogłeś zostać ministrantem czy co :]

 

Jak coś to ja nie byłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]. Jak byłeś mały nie mogłeś zostać ministrantem czy co :]

Jak coś to ja nie byłem.

 

I może źle, że nie byłeś - zobaczyłbyś z bliska jak to wygląda (a może i poczuł ??? :) ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romeksz

(Konto usunięte)

Niektórzy mówią, że Owsiak na tym nieźle zarabia

http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczeniafinansowe - jak umiesz czytać i wyciągać samodzielne wnioski, to się zapoznaj nim zaczniesz obrzucać gównem - bo do niego się nie przyklei, a ty będziesz już na zawsze ufajdany.

 

jak to się mówi: psy szczekają, a orkiestra gra dalej.

Edytowane przez romeksz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może źle, że nie byłeś - zobaczyłbyś z bliska jak to wygląda (a może i poczuł ??? :) ).

 

Piszesz ze swojego doświadczenia?

 

A tak na poważnie to jest to pewien problem i powinno się z tym walczyć jednak w polsce tylko to przeszkadza a np to, że homoseksualiści mogą być w świetle prawa rodziną zastępczą już nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Rozumiem, że ci co grosza nie dają na tego "złodzieja" jak się znajdą w potrzebie sami lub ich dzieci, odmówią przewozu do szpitala karetką z oznaczeniem WOSP i nie dadzą się podłączyć do sprzętu na OIOM'ie z tym samym znaczkiem?

 

BTW. Moje dziecko było operowane na sprzęcie zakupionym prze fundację Owsiaka. Gdyby nie ten sprzęt... nawet nie chcę mi się o tym myśleć. Ściągnę z siebie ostatni łach a co roku będę wrzucał do puszki ile tylko będę mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka akcja świątecznej ........obłudy.

pffff

 

 

jak caritas zbiera, to cel szczytny, a jak Owsiak, to obłuda :)))

Prawdziwy Polacy Katolicy jak zawsze w akcji.

 

 

Dziecko mojej bardzo dobrej kumpeli też "użytkowało" sprzęt WOŚP w szpitalu. I widzę, że jest tu sporo osób, które naprawdę zetknęły się z owocami zbiórek Owsiaka.

 

Git chociaż, że super akcja Caritas dobrze działa. Pomimo, że przeżera duuużo więcej kasy na swoją działalność.

 

BTW. Moje dziecko było operowane na sprzęcie zakupionym prze fundację Owsiaka. Gdyby nie ten sprzęt... nawet nie chcę mi się o tym myśleć. Ściągnę z siebie ostatni łach a co roku będę wrzucał do puszki ile tylko będę mógł.

Toś nie jest Prawdziwy Polak Katolik. I od jakiegoś czasu siły czarnych katabasów taki pogląd lansują. Nie będzie miał innego boga poza Caritasem. Wrzucając do puszki sponsorujesz szatana, Woodstock itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mówią, że Owsiak na tym nieźle zarabia

 

jak umiesz czytać i wyciągać samodzielne wnioski

 

Inteligentem to ty nie jesteś stawiając takie stwierdzenia.

 

nim zaczniesz obrzucać gównem

 

Moje stwierdzenie "niektórzy mówią" nie obrzuca nikogo gównem. Dałeś radę to zrozumieć czy trzeba dalej tłumaczyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mikolajpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto przypomniec akcje w szkolach podstawowych pierwszej pomocy w wyniku ktorej juz dzieci uratowaly zycie.Innym doroslym.a ten dalej o tym ile Jurek zarabia.Paranoja.Dowiedz sie ile zarabia kieckowy naczelnik caritasu to porownamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romeksz

(Konto usunięte)

zerknij na część o jurku i cofnij się jeszcze raz do stwierdzenia "psy szczekają" wtedy zauważysz do kogo to bardziej pasuje.

Ile Jurek zarabia w Fundacji? Ile Jurek zarabia na Finale WOŚP i Przystanku Woodstock?

 

Jak wyjaśniliśmy wcześniej, Jurek od początku Fundacji nie pobiera żadnego wynagrodzenia oraz żadnych dodatkowych gratyfikacji, premii, świadczeń, nagród czy honorariów. Jest to wykazywane w standardowych oświadczeniach finansowych, które Fundacja przedstawia odpowiednim urzędom skarbowym.

 

Źródłem utrzymania Jurka jest jego działalność gospodarcza, a więc produkcja programów radiowych i telewizyjnych. Jako Prezesowi Zarządu WOŚP Jurkowi przysługuje jedynie samochód służbowy (wykorzystywany do obsługi szkoleń organizowanych przez WOŚP) oraz telefon.

 

Jeżeli w tej sprawie cokolwiek zmieniłoby się w przyszłości, Fundacja będzie zobowiązania do zakomunikowania tego do publicznej wiadomości.

 

nieraz warto przeczytać więcej niż pierwszy akapit.

 

Moje stwierdzenie "niektórzy mówią" nie obrzuca nikogo gównem. Dałeś radę to zrozumieć czy trzeba dalej tłumaczyć?

przykro mi, ale już zdążyłem odpowiedzieć na twoje insynuacje o Jurku.

 

Inteligentem to ty nie jesteś stawiając takie stwierdzenia.

homo sum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.