Skocz do zawartości
IGNORED

Głośniki komputerowe z miare równym basem od 30 Hz


leonardofree

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w tym temacie Edifier s730. Jego 10 calowy sub to dobry rozmiar ale dlaczego tak szybko schodzi do 40, 30 Hz, które dla mnie są kluczowe ? Charakterystykę częstotliwości s730 podaję w załączniku. Jeśli znacie zestaw o bardziej wyrównanej charakterystyce między 30 a 60 Hz to podawajcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w tym temacie Edifier s730. Jego 10 calowy sub to dobry rozmiar ale dlaczego tak szybko schodzi do 40, 30 Hz, które dla mnie są kluczowe ? Charakterystykę częstotliwości s730 podaję w załączniku. Jeśli znacie zestaw o bardziej wyrównanej charakterystyce między 30 a 60 Hz to podawajcie.

O co Ci chodzi, przecież bardzo równą ma tą charakterystykę (+-1,5dB od 55Hz do 130Hz) i schodzi do 53 Hz @-3dB :) A tak na serio, to oczywiście zejście tego suba bardzo kiepskie, skoro 30-40Hz to on praktycznie nie gra (spadek ponad 10 dB). ... może pomiar źle wykonany? (nie uwzględniono może promieniowania tunelu BR?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.