Skocz do zawartości
IGNORED

Wieża czy głośniki? Sprzęt do 900zł


godlike69ify

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

chcę kupić dobry sprzęt grający, nie wydając przy tym fortuny. Nie jestem audiofilem, zależy mi jedynie na kupnie sprzętu, który trochę posłuży i będzie przyzwoicie grał.

 

Wersja ekonomiczna:

wieza-pioneer-x-hm11-s

 

Wersja optymalna:

wieza-panasonic-sc-pmx70eg-s

wieza-yamaha-mcr-332-srebrny-czarny-piano-crx-332

 

Pytanie do Was, czy warto wydawać znacznie więcej pieniędzy i kupować sprzęt np. yamahy? Macie jakieś sugestie?

 

Ponadto, czy takie rozwiązanie jak w Panasonicu, tj. bluetooth sprawdza się w sprzęcie grającym? Nie ma utraty jakości w odtwarzanej muzyki? Podobnie, gdy chodzi o wieże pozbawione bluetootha, są transmitery bluetooth. Czy zdają egzamin? Ktokolwiek miał do czynienia z takim rozwiązaniem?

 

Wiem, powinienem przejść się do sklepu i zobaczyć na żywo dostępne sprzęty. Natomiast na ten moment nie mam takiej możliwości (unieruchomiony po wypadku) i póki co szukam ciekawych opcji do rozważenia. Dzięki z góry za pomoc :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.