Jump to content
IGNORED

Przerywany dzwiek z soundbara.

piotr_88

Recommended Posts

Witam,

ostatni kupiłem taki zestaw i próbuje do połączyć

TV: Sony KDL43W805C

Soundbar: Denon DHT-S514

Dekoder NC+

Po podłączeniu TV z nc przewodem HDMI oraz TV z soundbarem za pomocą HDMI SCR wszystko momentalnie się odnalazło i na pierwszy rzut oka pracuje super - regulacja głośności pilotem TV podgłaśnia soundbara i na odwrót. Soundbar włącza się z TV autumatycznie i automatycznie wyłącza. Dźwięk super czysty, ale... No właśnie co kilkadziesiąt sekund dźwięk się przycina na około 0,5 sekundy. Problem pojawia się na sygnale z NC+ tak jak i z sygnału cyfrowego naziemnego.

Dodam, że w TV wyłączyłem wszystkie opcje poprawy dźwięku itp. Jaka może być przyczyna takiej sytuacji? Czy może to być wina przewodu HDMI? - średniej klasy pozłacany za około 6

0zł. Proszę o pomoc i pozdrawiam

Myślę, że z HDCP to już nie te czasy. Zaraz po wejściu standardu HD mógłby być z tym problem bo nie wszystkie użądzenia były kompatybilne ale teraz. Nie. Nie wydaje mi się. Jak już byto zadziałało to po pierwsze obraz "poszedłby" w jakości dvd a nie w HD a dzwięk wg wikipediowskiej regółki ograniczony do jakości DAT.

Problem pojawia się na sygnale z NC+ tak jak i z sygnału cyfrowego naziemnego.

a to pojawia się na jakimś jednym i tym samym kanale czy na wszystkich?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.