Jump to content
IGNORED

Wybór podłogówek

bartek555

Recommended Posts

Potrzebuję porady w sprawie wyboru używanych kolumn podłogowych.

Pomieszczenie ma 6,5x4,5 x 2,7h. Wzmacniacz jaki posiadam to Denon PMA-1060. Budżet to ok 1tys +/- 200 zł za parę. Muzyka głównie ambitniejsza klubowa, undergroud'owa elektronika, minimal, tech-house, techno. Ważnym dla mnie jest by kolumny miały jasny, klarowny, selektywny dźwięk, ale żeby równocześnie potrafiły zagrać dynamicznym i jak trzeba niskim basem. Zastosowania to słuchanie muzyki na co dzień i od czasu do czau kameralne domówki z dancefloor'em w ww pomieszczeniu. Oba zastosowania są dla mnie ważne, więc na kolumny o pięknym dźwięku lecz niskim potencjale jeśli chodzi o głośniejsze granie się nie zdecyduję.

Myślałem o jakiś Quadralach, np. Taifun, może dali 450?

Proszę osoby obcykane w temacie o jakieś sugestie.

trochę ponad budżet

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yaqin SD-38A ->Argentum Sw-0,5/1->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe Wireworld Stratus 7 . Listwa sieciowa Wireworld Matrix 2 .

Jak nie Dali 470, to stanowczo 450! Pewny wybór i spokój na lata.

Może trochę zdziwię forumowiczów, ale polecę tez Tonsil Fiesta/Siesta Front. Właśnie są one klarowne, czyste i dość szybkie i mocne na basie. Do tej muzyki się sprawdzą. Gorzej radzą sobie z metalem, mocnym rockiem itp. Na prawdę nie ma wstydu!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.