Skocz do zawartości
IGNORED

Koniec ciszy wyborczej, pora na komentarze


przemek_s

Rekomendowane odpowiedzi

Myśli Kolega że teraz się coś zmieni ? Oprócz zmiany kradnących na nic bym nie liczył.

 

dokładnie

jedni warci drugich :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulą w płot, jak zwykle zresztą. Głosowałem na Petru.

Co się stało, dlaczego? Zwątpiłeś?

No tak, tylko krowa nie zmienia poglądów.

 

Ja na szczęście mieszkam w województwie w którym PIS nie wygrał i jestem z tego dumny.

Jesteś dumny z województwa?

A tyle lat byłeś dumny z całej Polski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dumny z województwa?

Jestem dumny że województwo w którym mieszkam nie jest ciemnogrodem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tam sfałszowali,dlatego PiSdraki przegrały.

Gdzie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało, dlaczego? Zwątpiłeś?

No tak, tylko krowa nie zmienia poglądów.

 

Co ty pieprzysz? W co niby zwątpiłem? Jaka zmiana poglądów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dę o zakład że wyborcy PIS nie będą zadowoleni z ewentualnej polityki zmierzającej do oddłużenia kraju. Oczywiście o ile taka polityka nastąpi w co wątpię. W Europie tylko raz udało się oddłużyć państwo. Zrobił to N. Ceausescu w Rumunii. Niestety naród rumuński tego nie docenił.

w europie nikt nikogo nie chciał ratować tylko zrobić na nim jeszcze większą kasę.

 

zakład przyjęty.

 

 

Banki stracą prawo do wystawiania bankowego tytułu egzekucyjnego - przewiduje podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacja prawa bankowego. Zmiany dotyczą także wysokości opłat sądowych w sprawach dotyczących czynności bankowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w europie nikt nikogo nie chciał ratować tylko zrobić na nim jeszcze większą kasę.

zakład przyjęty.

Na bankrutach kasy nie da się zrobić. Wszyscy o tym wiedzą oprócz propagandystów PIS-u.

Będziemy teraz mieli dobry przykład jak robić kasę (dużą) na bankrutujących kopalniach. PIS pokaże jak to się robi nie zabierając nikomu i nie dodrukowując pieniędzy. Uważajcie na kieszenie !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bankrutach kasy nie da się zrobić. Wszyscy o tym wiedzą oprócz propagandystów PIS-u.

o Grecji już kolega zapomniał ? Niemcy zarobili ponad 100 miliardów euro ! Na każdym bankructwie się da zrobić, zobacz kopalnie które chcesz tak szybko pozamykać. Inwestujesz, doposażasz, doprowadzasz do bankructwa, ktoś to kupuje za grosze i ma bardzo nowoczesną w 100% sprawną kopalnie...

 

Teraz "gówno" będzie robić PIS. Prawdopodobnie też ostatnie w historii. Niestety potrwa to 4 lata.

a Ty co wróżka jesteś ? na Dudę też gadali a w ciągu miecha zrobił więcej niż Komor przez całą kadencję.

 

I sąsiad nie fikaj bo jedyną PO'wską ostoją jest Gdańsk. A może Ty też z Tuskiem w piekarni siedziałeś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym bankructwie się da zrobić, zobacz kopalnie które chcesz tak szybko pozamykać. Inwestujesz, doposażasz, doprowadzasz do bankructwa, ktoś to kupuje za grosze i ma bardzo nowoczesną w 100% sprawną kopalnie...

To niech Kolega spróbuje sprzedać niedoinwestowane, z długami kopalnie i ze związkowym Dudą na karku. Takie kupić mogą tylko ludzie bez wyobraźni.

Niemcy zarobili ponad 100 miliardów euro !

Może Kolega podać źródło tej informacji ? Byle było uznane i rzetelne czyli nie sympatyzowało z PIS.

o Grecji już kolega zapomniał ?

Nie, już pisałem że w Polsce prawdopodobnie rozpoczęto budowę drugiej Grecji choć z pierwszych wypowiedzi widać też pewne otrzeźwienie po amoku wyborczym (obietnice) i studzenie oczekiwań.

I sąsiad nie fikaj bo jedyną PO'wską ostoją jest Gdańsk.

Ale ja nie jestem z Gdańska. W Gdańsku też wygrało PO ?

"Fikaj" ciekawe słownictwo. Jakie kręgi kulturowe Kolega reprezentuje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj... przeciez się wcisnął na podabednke merkelowej z banderowcami u kierownika kołchozu... To jest wyczyn!

 

Tylko że nikomu nie potrzebny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech Kolega spróbuje sprzedać niedoinwestowane, z długami kopalnie i ze związkowym Dudą na karku. Takie kupić mogą tylko ludzie bez wyobraźni.

Nie wszystkie kopalnie są w takim stanie. Może gdyby minister nie wydawał milionów na zarządy i prezesów to ogólna sytuacja byłaby lepsza.

 

Może Kolega podać źródło tej informacji ? Byle było uznane i rzetelne czyli nie sympatyzowało z PIS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

na wyborczej też było....

 

Nie, już pisałem że w Polsce prawdopodobnie rozpoczęto budowę drugiej Grecji choć z pierwszych wypowiedzi widać też pewne otrzeźwienie po amoku wyborczym (obietnice) i studzenie oczekiwań.

W Polsce zostały Kopalnie, Lotos i PKP cargo... cała reszta jest już rozdana łącznie z ziemiami, którą również nabyli Niemcy.

 

Swoją drogą to co piszesz i tak ma wartość tego co większość ludzi spuszcza w szalecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem kopalin hmmm zlikwidować pośredników w handlu węglem i cena dla zwykłego kowalskiego spadnie o połowę jak było kiedyś

skoro węgiel jest taki beee to po ch.... sprowadza sie go z ukrainy i rosji

a jak ktoś twierdzi, że górnicy mają takie przywileje to niech sie zatrudni w kopalni i będzie zarabiał kupę forsy oraz czeka go szybka emerytura

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie kopalnie są w takim stanie. Może gdyby minister nie wydawał milionów na zarządy i prezesów to ogólna sytuacja byłaby lepsza.

Te co były w dobrym stanie już pewnie zostały sprzedane. Te co są w złym mają kłopot. Teraz nowy minister ograniczy wydatki na zarządy i prezesów (chyba ;-) ) i na pewno chętni do zakupu się znajdą. Jak nie to może RM z Torunia wznowi znaną już akcję (ratowanie stoczni) zbierania cegiełek na ratowanie niektórych kopalni. To oczywiście jeden z pomysłów. Na pewno lepsze będą mieli nowi władcy Polski.

na wyborczej też było....

To niech Kolega poda link do Wyborczej.

W Polsce zostały Kopalnie, Lotos i PKP cargo... cała reszta jest już rozdana łącznie z ziemiami, którą również nabyli Niemcy.

Zawsze sprzedaje się takiemu co będzie umiał lepiej zarządzać. Na zachodzie też to działa. Z reguły wiąże się z reformą płacową. Mam przykład na podstawie historii jednego z moich kolegów, który pracował w dużym koncernie.

Swoją drogą to co piszesz i tak ma wartość tego co większość ludzi spuszcza w szalecie.

Dla Kolegi na pewno to nie ma żadnej wartości. "Nie da się napełnić już pełnego naczynia".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sprzedaje się takiemu co będzie umiał lepiej zarządzać. .

 

Buhahahaha - te propagandowe kluski to ci chyba gesim lejkiem wlewaja do szyi :-) Przykład świetnie zarządzanych stoczni co dwa razy padały po spruwatyzowaniu i musiały brac rzadową pomoc. Też Po pieprzyło tak jak ty, Niemcy w tym czasie pchali pieniądze w swoje równie prywatne i świetnie zarządzane stocznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład świetnie zarządzanych stoczni co dwa razy padały po spruwatyzowaniu i musiały brac rzadową pomoc.

Może Polacy nie umieją zarządzać (patrz Skoki) ?

Też Po pieprzyło tak jak ty, Niemcy w tym czasie pchali pieniądze w swoje równie prywatne i świetnie zarządzane stocznie.

Ja nie chcę żeby państwo finansowało źle zarządzane lub nierentowne przedsiębiorstwa choć zdaje sobie sprawę że czasem w określonym krótkim odcinku czasu może to być niezbędne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy jak to będzie:

 

- podniesienie kwoty wolnej od podatku;

- 500 pln na drugie i kolejne dziecko

- obniżenie wieku emerytalnego

 

nie miałbym nic przeciwko powyższym ale kto za to zapłaci.....

 

Jeszcze PiS nie przejął władzy a jaka panika tu na forum.

 

bo tu większość lewaków jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tu większość lewaków jest

 

Ja tu widzę wysyp prawackich oszołomów, na co są dowody tzw. "twarde".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze PiS nie przejął władzy a jaka panika tu na forum.

nie tyle panika co wszyscy wiedzą lepiej co on zrobi i jaki tego będzie efekt. Jak słyszę ludzi dzwoniących do radia i szlochających że oni w sumie nie wiedzą co PiS obiecał ale to jest przecież nie możliwe... 1000 zł od PO im nie przeszkadzało ale 500 zł od PiS jest niewykonalne!

 

jestem ciekawy jak to będzie:

 

- podniesienie kwoty wolnej od podatku;

- 500 pln na drugie i kolejne dziecko

- obniżenie wieku emerytalnego

 

nie miałbym nic przeciwko powyższym ale kto za to zapłaci.....

ktoś wyliczył że oni na WSZYSTKO potrzebują 500 baniek, straty PO to ponad 480... wiele im nie brakuje. Sam CIT + VAT 40 + 160, kolejną rzeka to akcyza itd. Ja bym rozliczył PO i kolesi łącznie z konfiskatą majątków... i nagle problemu z kasą nie mam. Niestety to wymaga zmiany konstytucji.

 

Może Polacy nie umieją zarządzać (patrz Skoki) ?

Polacy przez ostanie lata nawet nie starali się zarządzać. Podstawa to pełna kieszeń... własna.

 

To niech Kolega poda link do Wyborczej.

a co ja służący ? sam se leniu znajdź.

 

Zawsze sprzedaje się takiemu co będzie umiał lepiej zarządzać. Na zachodzie też to działa. Z reguły wiąże się z reformą płacową. Mam przykład na podstawie historii jednego z moich kolegów, który pracował w dużym koncernie.

Nie sprzedaje się firm / spółek lub innych elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo energetyczne państwa, wszystkie sprzedaże w wykonaniu PO miały na celu najpierw zaniżyć wartość danego podmiotu a potem jego sprzedaż w konkretne ręce znacznie poniżej wartości, ot za przysłowiową złotówkę.

 

Firmy kupują firmy by najczęściej je wchłonąć, pozbyć się konkurencji.

 

Dla Kolegi na pewno to nie ma żadnej wartości. "Nie da się napełnić już pełnego naczynia".

głupek nigdy nie zrozumie że jest głupi..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat Według przemcia. Tom XVI.

 

nauczyłeś się już koranu ???? świat według ciebie upadł, ludzie pokazali 25 co myślą o nim, mieli dość

 

link do wybiórczej chyba bo to nie warte jest niczego nawet na makulaturę by papier toaletowy robic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy przez ostanie lata nawet nie starali się zarządzać. Podstawa to pełna kieszeń... własna.

Kolega to wie z obserwacji własnych czy z PIS-owskiej propagandy ?

Nie sprzedaje się firm / spółek lub innych elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo energetyczne państwa, wszystkie sprzedaże w wykonaniu PO miały na celu najpierw zaniżyć wartość danego podmiotu a potem jego sprzedaż w konkretne ręce znacznie poniżej wartości, ot za przysłowiową złotówkę.

Myśli Kolega że w takich np. USA te firmy odpowiedzialne za bezpieczeństwo energetyczne USA są własnością tego państwa i przez to państwo zarządzane ?

głupek nigdy nie zrozumie że jest głupi..

Zgadzam się z tą tezą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.