Jump to content
IGNORED

wybór streamera

paczek68

Recommended Posts

Poszukuje transportu do odtwarzania plików bezstratnych łącznie z dsd. Nie musi mieć wbudowanego dac-a. Pliki trzymam na NASie. Chciałbym muc nawigować z urządzenia z systemem Android. Super by było gdyby miał możliwość podłączenia pilota np takiego małego od Apple, ja porostu w trakcie słuchania często zmieniam kawałki na następny. Pliki trzymam w katalogach . Sam je ripowalem z moich płyt ale w różnym okresie wiec są różnie otagowane. Wyjście cyfrowe do daca najlepiej usb. Byłbym wdzięczny o sugestie co mogę w tym momencie dostać na rynku lub ewentualnie ma się pojawić w najbliższym czasie. Ponieważ otworzyłem ten wątek w dziale hifi to nie szukam urządzenia hi end ale też niekoniecznie budżetowego. Na razie używam komputera ale chciałbym się przenieść z odtwarzaniem na jakiś ciekawy streamera.

Nas-a mam synology a szukam czegoś oczywiście jak najtaniej ale powiedzmy poziom streamera auralic to mój max. Chciałbym osobne urządzenie żebym nie musiał się przejmować czy wszystko dobrze zainstalowałem. Mam obecnie komputer Intel Nuc z zasilaczem od Tomanka ale szukam czegoś w wygodzie użytkowania podobnego do cd-ka i żeby nie trzeba było się doktoryzować w instalacji i obsłudze.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.