Skocz do zawartości
IGNORED

wybór streamera


paczek68

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje transportu do odtwarzania plików bezstratnych łącznie z dsd. Nie musi mieć wbudowanego dac-a. Pliki trzymam na NASie. Chciałbym muc nawigować z urządzenia z systemem Android. Super by było gdyby miał możliwość podłączenia pilota np takiego małego od Apple, ja porostu w trakcie słuchania często zmieniam kawałki na następny. Pliki trzymam w katalogach . Sam je ripowalem z moich płyt ale w różnym okresie wiec są różnie otagowane. Wyjście cyfrowe do daca najlepiej usb. Byłbym wdzięczny o sugestie co mogę w tym momencie dostać na rynku lub ewentualnie ma się pojawić w najbliższym czasie. Ponieważ otworzyłem ten wątek w dziale hifi to nie szukam urządzenia hi end ale też niekoniecznie budżetowego. Na razie używam komputera ale chciałbym się przenieść z odtwarzaniem na jakiś ciekawy streamera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki kolega ma serwer ale np. jak dla mnie to Synology jest ciekawym streamerem. Apka na androida super, a jak jest potrzeba to można podłączyć pilota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był gdzieś taki temat - podana była długa lista urządzeń bez wbudowanego daca - akurat nie mogę go znaleźć :/

 

ale z buzdetowych na obecną chwilę wyjscie usb mają tylko nasy i squeezbox

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas-a mam synology a szukam czegoś oczywiście jak najtaniej ale powiedzmy poziom streamera auralic to mój max. Chciałbym osobne urządzenie żebym nie musiał się przejmować czy wszystko dobrze zainstalowałem. Mam obecnie komputer Intel Nuc z zasilaczem od Tomanka ale szukam czegoś w wygodzie użytkowania podobnego do cd-ka i żeby nie trzeba było się doktoryzować w instalacji i obsłudze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.