Skocz do zawartości
IGNORED

Zmiana charakteru brzmienia, inny wzmacniacz do Tannoy.


insaimz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w zestawie mam Tannoy Precision 6.2, Marantz pm8005, DAC Audio GD 1,32 na sabre. Dobre realizacje jak Dire Straits, Pink Floyd brzmią dobrze na tym połączeniu w moim indywidualnym odczuciu, jednak sporo innej muzyki jest pozbawiona emocji. Czasem gitary potrafią nawet zawyć, a muzyka elektroniczna w sporej części jest nudna, leci ale nie wciąga i zmusza mnie do zmienienia na inny gatunek. Ze sceny jestem dość zadowolony, marantz potrafi zagrać dość głęboko, co widać w muzyce klasycznej, która też brzmi dobrze, jednak wolałbym system na którym więcej muzyki będzie mi się podobać.

 

Pomyślałem, że wymiana wzmacniacza może pomóc. Zależałoby mi na tym, żeby muzyka wciągała, żebym nie miał jej dość po długim odsłuchu. Aby wokale i melodie wpadały w ucho, obecnie raczej są bardziej szczegółowe i brakuje im emocji.

 

Nie wiem, czy dobrze opisuje słowami, czego mi brakuje w brzmieniu. Nie chciałbym tracić szczegółowości ani na jakości sceny, wolałbym nawet, żeby była głębsza i plany lepiej odseparowane. Zdaje sobie sprawę z tego, że w pewnych przedziałach kwotowych trzeba iść na jakieś kompromisy.

 

Wzmacniacz może być używany.

Sam myślałem może o hybrydzie Vincenta, Roksan Caspian m2 (jeśli jest sens do tych paczek) lub Kandy K3/K2 , a może coś lampowego.

 

Co polecacie?

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krok to piec lampowy :)

Spelni wszystkie powyzsze oczekiwania

Ostatnio widzialem Prima Lune na alledrogo noze jeszcze jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Także pod odczytaniu Twojego posta spodziewam się największej różnicy w wymianie wzmacniacza. Marantz to dobry klocek nawet bardzo ale na pewno nie do elektroniki. Brakuję mu emocji dynamiki.

 

Albo lampa z tranzystorów Roksan. Jeśli masz możliwość sprawdź go także z Musical Fidelity M3.

 

Daj znać co zdecydowałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hybryda to też bardzo dobry pomysł. Ja po lampie wróciłem do hybrydy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prima Luna to bardzo fajny wzmacniacz ( od początku oferty ).

Z nowych Atoll - polecam, Audia Flight ( drożej ale super ) oraz Audio Gd - Precision 2 lub jeszcze lepiej Master 10 .

Widziałem też ostatnio używanego Lavardin na giełdzie - świetny wzmak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam hegla160. Ma w sobi sporo basu a po analogu sporo ciepla i szerokie stereo. Moze warto isc w tym kierunku?. Rock brzmi swietnie deep purple led zeppelin ale i jarre czy tez tangerine dream sa rewelacyjne. Chillout lounge sa niesamowicie wyrazne. Pomysl moze warto posluchac? Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak poszedł tropem maczbika i sprawdził -

w tym samym systemie kolumny z dobrą miękką kopułką.

Moim zdaniem to jest najważniejsze ogniwo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź i posłuchaj Maranzta z innymi kolumnami bo takie wymienianie wzmaka na pałę to ryzykowne. Tannoye właśnie świetne są do klasyki czy rocka progresywnego, do innych gatunków niekoniecznie. Na forum dużo osób poleca właśnie Marantza do Tannoyi. Może to źródło jest wszystkiemu winne? Moja rada - jedź i posłuchaj nie kupuj w ciemno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość to posłuchaj innych kolumn bo prawdą jest, że to one w największym stopniu odpowiadają za to co słyszysz - jednak i dopasowanie do nich wzmacniacza + akustyka są bardzo ważne. Źródło barwowo masz akurat dosyć neutralne i tego bym się nie czepiał .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały szkopuł w tym, że na Tannoyach świetnie mi się słucha muzyki, którą wcześniej opisałem. Ich wymiana może się skończyć tym, że zaraz scena nie będzie rozdzielcza i głeboka, paczki nie będą znikać z pomieszczenia, góra ze średnicą zabrzmią inaczej, bas będzie miał inna charakterystykę itd. Jak miałbym rezygnować z ich atutów, żeby "muzyka niższych lotów" mi się bardziej podobała, to wolałbym się ograniczyć do rocka progresywnego, wszelkiego rodzaju klasyki, Leonardów Cohenów, Cockerów , Jacksonów itd.

 

Nadmienię jednak, że miałem kilka mcy Dali Zensor 7 i też elektronika brzmiała bez emocji na tych paczkach z tym wzmacniaczem, choć teoretycznie są to kolumny dla mas i do takiej muzyki powinny się sprawdzać. Słuchałem też Xavian neox i tutaj brzmienie było już zupełnie inne, nie podeszło. Diapason również to nie było to, foworytem były własnie Tannoye i AudioSolutions. Wziąłem brytyjskie paczki, gdyż jeszcze za nimi przemawiała bardzo atrakcyjna cena.

 

Źródło jest raczej przeźroczyste, tutaj myślę podobnie jak Different.

 

Nie mnie jednak bardzo dziękuję za wszelkie sugestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma złotego środka, albo coś brzmi szczegółowo i różnicuje nagrania albo idziesz na kompromisy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

myśle ze znacznie wiecej wniesie wymiana wzmacniacza.

Z mojego doświadczenia i Twojego opisu szukałbym raczej wzmacniacza o muzykalnym, otwartym brzmieniu. Moim zdaniem na pewni trzeba posłuchać integrę Rega Elex-R lub Elicit-R. Roksan, szczególnie Kandy K3 także będzie dobrym uzupełnieniem Twoich kolumn. Dobra hybryda np, Vincent SV-227 wniesie dużo ciepła, do rego wypełnienia, plastyczności.

 

Proponuję zdecydowanie odsłuchy, które pozwolą Ci na wstępny wybór charakteru dżwieku jaki szukasz, a następnie odsłuch w Twoim systemie. Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Również mam problem z moim zestawem. PM8005 z KEF q900 w utworach spokojniejszych brzmi rewelacyjnie.

Mocniejszy rock brzmi płasko.

Dla mnie Hegel zagrał fajnie.

Ja jeszcze uparcie w wolnym czasie będę dążył do testu z Yamahą AS2000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

co do Tannoyów, naczytałem się rewelacyjnych komentarzy, poszedłem posłuchać tych "świetnych" xt6 (czy jak im tam) i wytrzymałem....2 minuty, krew z uszu, agresywna niekontrolowana góra, z kilkoma wzmacniaczami. Pylon Diamond 25, Dynaudio i szczególnie kef r700 je zniszczyły.

 

Z Tannoyami wyobrażam sobie tylko takie piece jak Vincent 227 czy Baltlab Epoca 3 (w tym stylu), ale darmo bym ich nie wziął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Tannoyów, naczytałem się rewelacyjnych komentarzy, poszedłem posłuchać tych "świetnych" xt6 (czy jak im tam) i wytrzymałem....2 minuty, krew z uszu, agresywna niekontrolowana góra, z kilkoma wzmacniaczami. Pylon Diamond 25, Dynaudio i szczególnie kef r700 je zniszczyły.

 

Z Tannoyami wyobrażam sobie tylko takie piece jak Vincent 227 czy Baltlab Epoca 3 (w tym stylu), ale darmo bym ich nie wziął

Bez obrazy ale po piewsze seria Precision to inna polka jesli chodzi o jakosc dzwieku a po drugie co to za metodologia porownwac kolumny ponad 2x drozsze z Tannoyami klase nizszymi?

Ja mam MF3 z mi Tannoyami i uwazam ze to bardzo dobre polaczenie. Wbrew niektom teoretkom na tym foum, ktorzy sadza sprzet po tym jak wyglada i czy ma duzy czy maly transfomator ;) to wlasnie to polaczenie spisuje sie swietnie. Jest bardzo uniwersalne i dla mojego ucha nigy nie jes bez wrazu - a tak mialem z Marantzem 6005. jsli charakterystyka brzmienia jest taka sama w starszym bracie 6005 to sie wcale nie dziwie ze kolega chce zmienic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Bez obrazy ale po piewsze seria Precision to inna polka jesli chodzi o jakosc dzwieku a po drugie co to za metodologia porownwac kolumny ponad 2x drozsze z Tannoyami klase nizszymi?

Ja mam MF3 z mi Tannoyami i uwazam ze to bardzo dobre polaczenie. Wbrew niektom teoretkom na tym foum, ktorzy sadza sprzet po tym jak wyglada i czy ma duzy czy maly transfomator ;) to wlasnie to polaczenie spisuje sie swietnie. Jest bardzo uniwersalne i dla mojego ucha nigy nie jes bez wrazu - a tak mialem z Marantzem 6005. jsli charakterystyka brzmienia jest taka sama w starszym bracie 6005 to sie wcale nie dziwie ze kolega chce zmienic.

testowałem dużo kolumn do ŚREDNIO 7-8 tysięcy, niektóre po 5 (jak pylon diamond), niektóre po 10-12 (marki więcej biorące...za markę), czyli powiedzmy półka średnia różnych marek i w niej Tannoy wypadły najgorzej, taką mam obserwację, takie wnioski. Dominująca góra, męczący przekaz ogólny wg mnie i moich uszu. Kolumny uniwersalne? Wg mnie po prostu słabe.

 

Dużo lepiej wypadły KEFy, Dynaudio, VA, AP, Pylon, wg mnie też Dali Zensor 7, choć już te nowe Opticony też bardzo słabe

 

Natomiast MF m6si to poezja!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowałem dużo kolumn do ŚREDNIO 7-8 tysięcy, niektóre po 5 (jak pylon diamond), niektóre po 10-12 (marki więcej biorące...za markę), czyli powiedzmy półka średnia różnych marek i w niej Tannoy wypadły najgorzej, taką mam obserwację, takie wnioski. Dominująca góra, męczący przekaz ogólny wg mnie i moich uszu. Kolumny uniwersalne? Wg mnie po prostu słabe.

 

Dużo lepiej wypadły KEFy, Dynaudio, VA, AP, Pylon, wg mnie też Dali Zensor 7, choć już te nowe Opticony też bardzo słabe

 

Natomiast MF m6si to poezja!! :)

Czy udalo Ci sie posluchac serii Precision z jakimkolwiek Musicalem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tannoy wypadły najgorzej

Zgodziłbym się z Tobą - w połączeniu ze sporą ilością wzmacniaczy na rynku masowym..ale są takie ( mniej lub bardziej popularne ) , które potrafią je utemperować i wychodzi z tego naprawdę niezłe granie. Warunek to jak zawsze dobra akustyka i dobrze dobrana reszta toru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłbym się z Tobą - w połączeniu ze sporą ilością wzmacniaczy na rynku masowym..ale są takie ( mniej lub bardziej popularne ) , które potrafią je utemperować i wychodzi z tego naprawdę niezłe granie. Warunek to jak zawsze dobra akustyka i dobrze dobrana reszta toru.

Byc moze cos w tym jest - sluchalem Precisionow z Chordem vs Focali 816WV z tym samym wzmakiem - Tannoye maja piekna aksamitna gore z tym wzmakiem - fakt ze "dowalenia" na dole nie bylo takiego ale z eksponowania dolu juz dawno wyroslem, poza tym dol byl swietnie kontrolowany. Focale natomiast mialy metaliczna gore wrecz harczaca momentami i na sluchanie 5 minutowe to bylo nawet za wiele... Podkresle jescze raz: Precision vs Revolution to spora zmiana.

 

nie nie, z Tannoyów słuchałem xt 6f i akurat te wypadły najgorzej na tle swej konkurencji. Po prostu

Jak bedziesz mial okazje to koniecznie sprawdz ta pare. Mysle ze M6 bedzie nawet jeszcze lepiej - gora powinna byc jeszcze bardziej zbalansowana.

 

 

Dodam tylko jeszcze, ze w poownaniu z Marantzem to szczegolowosc ogolnie a najbardziej w gornej srednicy i gornym pasmie totalnie sie poprawila. No i obrazownie stereo jest piewsza klasa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Byc moze cos w tym jest - sluchalem Precisionow z Chordem vs Focali 816WV z tym samym wzmakiem - Tannoye maja piekna aksamitna gore z tym wzmakiem - fakt ze "dowalenia" na dole nie bylo takiego ale z eksponowania dolu juz dawno wyroslem, poza tym dol byl swietnie kontrolowany. Focale natomiast mialy metaliczna gore wrecz harczaca momentami i na sluchanie 5 minutowe to bylo nawet za wiele... Podkresle jescze raz: Precision vs Revolution to spora zmiana.

 

 

Jak bedziesz mial okazje to koniecznie sprawdz ta pare. Mysle ze M6 bedzie nawet jeszcze lepiej - gora powinna byc jeszcze bardziej zbalansowana.

jak będzie okazja nie omieszkam, a Focale, Klipsche i B&W dawno juz sobie osobiście odpuściłem, choć jest to oczywiście uproszczenie, bo pewnie są jakieś bardziej udane linie, ale ogólnie kręcę się wokół AP, VA, Kef, Dynaudio, niektórych Dali. Pylon Diamond przyzwoicie też na tym tle wypadają. Precision spróbuję posłuchać gdzieś

 

Zgodziłbym się z Tobą - w połączeniu ze sporą ilością wzmacniaczy na rynku masowym..ale są takie ( mniej lub bardziej popularne ) , które potrafią je utemperować i wychodzi z tego naprawdę niezłe granie. Warunek to jak zawsze dobra akustyka i dobrze dobrana reszta toru.

to są warunki konieczne, ale porównania były w tych samych warunkach z 2 strony. Tak, wyobrażam sobie te Tannoye z hybrydami Vincenta, MF dzięki delikatności i właśnie Baltlabem E3 (z tych, które znam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje swego czasu posłuchać atolla in 200 ( chwile) i Roksana K3 trochę dłużej może te wzmaki będą pasować

 

Najlepiej żebyś insaimz miał możliwość przesłuchać je u siebie w domu i to na kilka co najmniej dni

 

a może musical m3si ? gra jaśniej od w/w

 

powodzenia Piotr

 

 

Ps M6si nie słuchałem chodź miałem je w zasięgu wzroku musze to nadrobić ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tannoy Xt6f nie ma agresywnej góry. Słuchałem na elektronice Esoterica. Ale zachwyty nad tymi kolumnami są przesadzone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie też Dali Zensor 7

to już samo mówi za siebie, czy warto słuchać tej opinii na temat Tannoy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

to już samo mówi za siebie, czy warto słuchać tej opinii na temat Tannoy.

uważasz, że jestem jedyny, który woli i wyżej ceni Dali Zensor 7 od tych Tannoy? Nie pisz jakbyś miał receptę na wiedzę czy patent na wnioski innych, ja piszę o swoich realnych obserwacjach, nie graj wszystkowiedzącego maczo, bo takich w tej dziedzinie nima :).

 

Wyraziłem tylko swoje zdanie, a Ty tylko swoje zdanie o tym zdaniu, nie mój problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz jakbyś miał receptę na wiedzę

Numik - z całym szacunkiem. Przesłuchałeś wiele DAC , kolumn itd... Czy słyszałeś jednak referencyjne brzmienie - chociażby takie , do którego możesz się odnosić ?

Ja słyszałem takie systemy - zestawione idealnie niemal w swoim budżecie..w świetnej akustyce - głównie z winyla i wiem do czego zmierzam..

Wydaje mi się, że własny system i wiele odsłuchanych w nim elementów ( nawet jeśli się zmieniają ) to dopiero początek obycia, a raczej osłuchania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

 

Numik - z całym szacunkiem. Przesłuchałeś wiele DAC , kolumn itd... Czy słyszałeś jednak referencyjne brzmienie - chociażby takie , do którego możesz się odnosić ?

Ja słyszałem takie systemy - zestawione idealnie niemal w swoim budżecie..w świetnej akustyce - głównie z winyla i wiem do czego zmierzam..

Wydaje mi się, że własny system i wiele odsłuchanych w nim elementów ( nawet jeśli się zmieniają ) to dopiero początek obycia, a raczej osłuchania...

nie o to chodzi, wszyscy tu słuchamy, nie chcę bronić jak świętej tezy, że te Tannoye nie dorastają recenzjom do pięt. Nie jest mi to ambicjonalnie potrzebne, ale mamy chyba wszyscy tu swoje spostrzeżenia, oczywiście mamy też inne potrzeby. Akurat w dość dobrych warunkach miałem porównanie 5 kolumn - przedstawiam swoje obserwacje.

 

Mogę rozmawiać i polemizować, ale wpis insamiza w stylu "o, woli Zensory od xt6 revolution - co on wie" mam w poważaniu i nie traktuję takich wpisów poważnie, najwyżej jako formę leczenia nie wiem, kompleksów? no jakiejś negatywnej energii, po prostu nie lubię takich wpisów.

 

A szczerze idę w zakład, że niejeden z nas na tym forum w ślepym teście...mógłby wybrać Dali Z7. Buty nie lubię

 

inaczej mówiąc nie jestem teoretykiem, tylko praktykiem. Te Tannoye zagrały naprawdę do chrzanu, tak gorzej od reszty, że nie chce mi się samego siebie oszukiwać albo pisać na okrętkę.

 

Ale to tylko moja opinia, nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok .

Trzeba przesłuchać naprawdę wiele i słuchać na żywo... Trzeba poznać akustykę od podstaw aby wypowiadać się świadomie i w pewnym tonie.

Do tego wszystkiego dystans jest potrzebny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.