Skocz do zawartości
IGNORED

szukam wzmacniacza do dali zensor 7


laki6666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość numik

(Konto usunięte)

Z których? Bo takie opinie słyszeliśmy o Bronze właśnie w porównaniu z Zensorami :)

słuchałem Cabasse Jersey MT 31 (oj - źle), Zensor 7 i MA Bronze 6 na NAD 375 z przełączaniem AB również , wg mnie i dół i góra bardziej dopalone w Dali, tak o 5-10%, ale jednak. Odsłuch ciągły to potwierdził.

 

Wg mnie MA dały czystszy dźwięk, naturalniejszy, spokojniejszy...trochę - tak z 10% lepszy, ciut mniej szumów i bałaganu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odsłuchiwałem bx6 bezpośrednio z Z7 i te pierwszy grały jakby analitycznie, sucho. Wysokimi tonami i basem takim punktowym bez kontroli kompletnie. Wrażenie miałem takie jakby monitor audio chciały dać z siebie 150% mocy ale było to brzmienie męczące w porównaniu do spokojnych i zwartych zensorów które zdecydowanie lepiej grały dołem i nie męczącą resztą pasma. Odsłuch na płytach U2, Faithless i koreańskim popie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

to potwierdza, że te same dźwięki słyszymy inaczej i każdy musi sam wybrać ;p, dla mnie MA to właśnie spokój, dobre całe pasmo bez podbarwień, edi - z czym słuchałeś?

 

Ja też odsłuchiwałem bx6 bezpośrednio z Z7 i te pierwszy grały jakby analitycznie, sucho. Wysokimi tonami i basem takim punktowym bez kontroli kompletnie. Wrażenie miałem takie jakby monitor audio chciały dać z siebie 150% mocy ale było to brzmienie męczące w porównaniu do spokojnych i zwartych zensorów które zdecydowanie lepiej grały dołem i nie męczącą resztą pasma. Odsłuch na płytach U2, Faithless i koreańskim popie :)

ja o MA BRONZE 6, nie bx6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do basu chodziło mi o taki jak z pudła cały czas taki sam niezależnie od utworu. To nie tak że uważam bx6 za złe kolumny. Dla mnie są świetne do muzyki elektronicznej z tym że dłuższy odsłuch jest męczący. Estetyka kolumn jest super i te maskownice na magnesy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak NAD C356 lub C 375BEE zagra z DZ7 lub MA silver8 . Jestem ciekaw ponieważ przymierzam się do takiego zestawu i nie bardzo ma możliwość sprawdzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Ciekawe jak NAD C356 lub C 375BEE zagra z DZ7 lub MA silver8 . Jestem ciekaw ponieważ przymierzam się do takiego zestawu i nie bardzo ma możliwość sprawdzenia.

jest, słuchałem nad 375 z dz7, ma bronze 6 i cabasse, w media centrum, ale to wszystko popularne sprzęty, sporo salonów z nimi znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.