Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha R-N602 opinie, testy, recenzje


krauker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie.

Panowie mam tą Yamahe RN-602 + Pylony Opal 23 i jest prawie ok ale.. Po podpięciu melodiki 4mm Core bass było za bardzo misiowato i zmieniłem na Qed Ruby i polepszyło się wszystko całe pasmo od góry po dół + lepsza scena. Ale czuje niedosyt w tych kolumnach.. przy głośniejszym graniu przy muzyce kinowej lub elektronicznej membrany nie wyrabiają po prostu jej słychać.. to takie mruczenie czy drganie ( po prostu papier ) Kolumny są aktualnie na Olx. I teraz sie zastanawiam co dalej.. Decyzja poszła na klipscha. Mam dylemat co kupić R-26F czy RP-250F czy starą serie 52II. Mam mały pokój 15m.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RP 250 odpuść. To bardzo słaba kolumna. To widzę że lubisz słuchać głośno?

52ki były całkiem udane. Ale jeśli udało by ci się dojść do 62 lub RP 260, masz na nie miejsce i budżet pozwala to zdecydowanie polecam te.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Ot i pytanie...

Jak tytułowa Yamaha zgra się z Sounddeco Alpha F2 Plus?

 

Przyznam, że słuchałem dzisiaj ampli z BW 683 s2, Elac Debut 5 i Indiana Line Tesi 560.

 

Niestety zacząłem do BW i późniejsze kolumny wypadały blado pod względem szczegółowości i sceny IMO.

 

Słucham przede wszystkim rocka progresywnego (różnie z nim jest jeśli chodzi o jakość nagranych utworów) i Sugar Mice Marillion najdokładniej zabrzmiał na BW, Pozostałe kolumny trochę się gubiły.

 

Brzmienie Elaców mi pasowało, ale brakło mi sceny, kontroli brzmienia szybko zmieniających się instrumentów i trochę basu. Miałem odczucie, że bas się klei do kolumn i nie chce się od nich oderwać...

 

Czy jest szansa, by Sounddeco zeszły niżej z basem niż BW?

 

Ktoś, coś...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha R N803D, CD J&M CDD 201V, Hyperion IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy scena to u ciebie po prostu ilość wysokich tonów?

Posłuchaj kolumn w domu

Bo tam możemy mówić o budowaniu sceny a nie graniu po prostu wyższym sopranem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żadną miarą uchodzić za osłuchanego audiofila.

Profan ze mnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To moja nazwa na lokowanie przestrzenne wokali i instrumentów.

Przy Bowersach kolumny znikały, byłem ja i Fish, a w tle Steve Rothery i Mark Kelly.

 

W Elacach i Indianie było z tym gorzej. Szczególnie złe wrażenie zrobiły na mnie te drugie.

 

Jestem po odsłuchach Yamahy RN 602 z Sounddeco Alpha F2.

Jak ktoś jest zainteresowany, to pytać, spróbuję coś opisać słowami laika....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Rokownik

Yamaha R N803D, CD J&M CDD 201V, Hyperion IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiany grają mocniej średnicą, wypychają wokale do przodu stąd scena wydaje się węższa, w Bowersach są świetne wysokie tony, które budują przestrzeń i ustawiają wszystkie wydarzenia trochę dalej od słuchacza. Wtedy pojawia się duża scena wypełniona dźwiękiem i jest wrażenie znikania kolumn.

Ciężko będzie Tobie znaleźć równie fajny zestaw jak B&W 683S2 z R-N602 w cenie 5999zł

http://www.tophifi.pl/stereo/zestawy-stereo/yamaha-r-n602-bowers-wilkins-683-s2.html

 

 

 

mutex/ocfipreoqyfb/mutex

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że będzie w tej cenie trudno.

 

Właśnie u Was tego słuchałem (tylko w Łodzi). Chodzi mi jeszcze po głowie odsłuch tych Bowersów z Yamahą R N308D, którą słuchałem i zrobiła na mnie lepsze wrażenie niż R N602.

 

W zestawieniu R N602 i Bowersy brakowało mi szybszych, bardziej swobodnych basów. Niestety przy kiepskim nagraniu z mocnym basem (Collage - Living In The Moonlight) Bowersy zaczynały dudnić i "zachłystywać" się basem (nawiasem mówiąc, było to jedyne z testowanych wówczas kolumn, które w ogóle sobie poradziły z tym utworem - Elac i Indiana odpadły...).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha R N803D, CD J&M CDD 201V, Hyperion IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Panowie, mam problem z ta Yamaha. Otóż duzo słucham z Qobuza, natomiast on sie na okrągło wiesza. Tzn głownie jest zawieszony, jak działa to jakis cud. Moge zagrać płytę, jak jest dobrze to dwie, czasem zmienic dwie piosenki i przestaje grac. Czasem sie wiesza przy zmianie utworu i nowego nie zagra, czasem staje w środku płyty....

Nawet jak Qobuz sie zawiesi, to Tidal i radio internetowe dzialaja bez problemu.

 

Dla porównania Tidal działa bez problemu żadnego. Zastanawiam sie czy mam jakis wadliwy egzemplarz jest Yamahy, czy cos z Qobuzem jest nie tak? Jest to straszliwie wkurzające, a jedyne co pomaga odzyskać chwilowa sprawność Qobuza, to wyłączenie amplitunera glowńym wyłącznikiem na kilka sekund. Wyłączenie na standby i włączenie ńic nie zmienia.

 

Ma ktos podobne doswiadczenia albo pomysły co to moze byc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w tym ampli da się zrobić (radio internetowe) iż włączam jednym guzikiem na pilocie i gra to co ostatnio ustawiłem ? Oraz czy da się obsługiwać av Controller ?

Zastanawiam się nad zakupem.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem z ta Yamaha. Otóż duzo słucham z Qobuza, natomiast on sie na okrągło wiesza. Tzn głownie jest zawieszony, jak działa to jakis cud. Moge zagrać płytę, jak jest dobrze to dwie, czasem zmienic dwie piosenki i przestaje grac. Czasem sie wiesza przy zmianie utworu i nowego nie zagra, czasem staje w środku płyty....

Nawet jak Qobuz sie zawiesi, to Tidal i radio internetowe dzialaja bez problemu.

 

Dla porównania Tidal działa bez problemu żadnego. Zastanawiam sie czy mam jakis wadliwy egzemplarz jest Yamahy, czy cos z Qobuzem jest nie tak? Jest to straszliwie wkurzające, a jedyne co pomaga odzyskać chwilowa sprawność Qobuza, to wyłączenie amplitunera glowńym wyłącznikiem na kilka sekund. Wyłączenie na standby i włączenie ńic nie zmienia.

 

Ma ktos podobne doswiadczenia albo pomysły co to moze byc?

 

Witaj

Przejrzałem fora i wygląda na to ,że jest problem ze współpracą aplikacji Qobuz i MusicCast. (dam znać jak będzie wiadomo w czym problem)

Na chwilę obecną część użytkowników radzi sobie używając aplikacji Bubble UPnP.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witaj

Przejrzałem fora i wygląda na to ,że jest problem ze współpracą aplikacji Qobuz i MusicCast. (dam znać jak będzie wiadomo w czym problem)

Na chwilę obecną część użytkowników radzi sobie używając aplikacji Bubble UPnP.

 

Super, dzięki za.info. ja właśnie w internet ach nic.nie znalazłem :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem ten sprzęt dziś i nie mogę podłączyć tego gó...na do sieci chyba jest zepsuty.

Doda iż nie jestem laikiem z dziedziny obsługi sieci i zna się na tym.

Może ktoś pomoże

W połączeniu sieciowym kablowym router widzi adres mac oraz przydziela prawidłowe IP z puli DHCP

Nie mogę podłączyć się aplikacja MusicCast i iOS przez ta sama sieć.

Na połączeniu kablowym nie dział przeglądanie sieci z poziomu tunera ani żaden inny serwis sieciowy.

Urządzenie się nie pinguje, ale pobiera aktualizacje z sukcesem (przynajmniej tak wyświetla na swoim wyswietlaczu iż success.

W ustawieniach mam włączone DHCP. Aders MAC odzytywany prze router zgadza się adresem MAC amplitunera.

Czyli przez kabel porażka.

Cóż spróbowałem na WiFI amplitunera, można się podłączyć pod wystawiane SSiD amplitunera, urządzenie się pinguje, adresy IP są właściwe z puli DHCP amplitunera.

Niestety nadal nie mogę podłączyć się musiccastem z iPada.

Generalne porażka na całej linii.

Wygląda na to iż coś jest nie tak z usługami sieciowymi tego sprzętu.

Ktos ma jakieś pomysły,?

Bo mi się wyczerpały.

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja, w zeszłym roku przywiozłem taką yamahę do rodziców. Byłem ciekaw jak ojciec poradzi sobie z instalacją.. a ten wyciągnął z pudełka, poleciały aktualizacje i bez problemów podłączyła się pod wifi, a później z iPadem czy Androidami. Oprócz tego bez problemu była widziana jako urządzenie grające w aplikacjach Spotify (telefony, komputery).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem ten sprzęt dziś i nie mogę podłączyć tego gó...na do sieci chyba jest zepsuty.

Doda iż nie jestem laikiem z dziedziny obsługi sieci i zna się na tym.

Może ktoś pomoże

W połączeniu sieciowym kablowym router widzi adres mac oraz przydziela prawidłowe IP z puli DHCP

Nie mogę podłączyć się aplikacja MusicCast i iOS przez ta sama sieć.

Na połączeniu kablowym nie dział przeglądanie sieci z poziomu tunera ani żaden inny serwis sieciowy.

Urządzenie się nie pinguje, ale pobiera aktualizacje z sukcesem (przynajmniej tak wyświetla na swoim wyswietlaczu iż success.

W ustawieniach mam włączone DHCP. Aders MAC odzytywany prze router zgadza się adresem MAC amplitunera.

Czyli przez kabel porażka.

Cóż spróbowałem na WiFI amplitunera, można się podłączyć pod wystawiane SSiD amplitunera, urządzenie się pinguje, adresy IP są właściwe z puli DHCP amplitunera.

Niestety nadal nie mogę podłączyć się musiccastem z iPada.

Generalne porażka na całej linii.

Wygląda na to iż coś jest nie tak z usługami sieciowymi tego sprzętu.

Ktos ma jakieś pomysły,?

Bo mi się wyczerpały.

 

99,9% klientów kupujących to urządzenie nie posiada takiej wiedzy jak Pan więc możliwe ,że jest uszkodzony egzemplarz.

Proszę spróbować podłączyć ten sprzęt najprościej jak się da tzn. zresetować do ustawień fabrycznych , połączyć tablet/telefon z siecią wifi, uruchomić aplikację i postępować tak jak prowadzi.

Jeśli problem będzie nadal występował zapraszamy do salonu , przetestujemy co jest nie tak.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Problem został rowiazany ....... w sposób obrażający moją wiedzę techniczną.

Wystarczyło zrobić reset routera . ( to prawie tak jak walnąc pięścią w urządzenie i zaczyna działać)

Naprawdę nie rozumiem dlaczego częściowo działało, poza tym wszytkie inne urządzenia dzaialy normalnie, a mam ich w sieci ok 40 ( wiec niemało). Router nie ma włączonej opcji blokowania nieznanych MAC..... ale to był nowy MAC, wiec może mu się tablicy routingu pomieszało.

Teraz wszystko się pinguje jak należy.

Co ciekawe przy awarii sieci urządzenie nie chciało się zarejestrować w serwisie yamahy vtuner. Tzn serwis widział MAC ale byly jakies inne problemy, na stronie WWW mialem error internal chyba "505".

Wyglada na to iż router częściowo wycinał komunikacje z tym akurat urządzeniem.

Inne wpiętym do tego samego patchcorda działały poprawnie.

No cóż straciłem trochę czasu, aby się przekonać iż taka pierdoła psuje wszystko.

Z tego samego gniazdka sieciowego 1minyte wcześniej wypiołem inne urządzenie Yamahy.... które działało OK.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej czytałem o twoim problemie i chciałem tobie zasugerować restart routera ale nie wiedziałem czy już tego nie robiłeś przypadkiem. Ja miałem zupełnie ten sam problem z musicCast yamahy ale z modelem CD-NT670. Też się głowiłem przez cały dzień o co tu chodzi aż wreszcie na koniec zrobiłem restart routera i wszystko zadziałało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w tym ampli da się zrobić (radio internetowe) iż włączam jednym guzikiem na pilocie i gra to co ostatnio ustawiłem ?

Jeśli na nim zgasisz to przy włączaniu po winien być na tym samym.

Witam, kupiłem ten sprzęt dziś i nie mogę podłączyć tego gó...na do sieci chyba jest zepsuty.

HAha jest to 99% reakcji na podłączenie użytkowników amplitunera Yamahy do sieci przez WiFi. Wiele opcji tam nie działa na przykład guzik na ruterze :) Spokojnie pomału i się uda.

 

Restart to jedna z opcji, czasem pomaga najpierw aktualizacja softu przez kabel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspominał że nie można przewijać plików FLAC? Czy yamaha nadal tego nie obsługuje?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to faktycznie tak jest.

Ale jaki jest sens przewijać? Ludzie o gapless walczą a Ty przewijasz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Po długich rozterkach zakupiłem amplituner r-n 602. Może komuś, kto stoi przed zakupem takiego sprzętu się to przyda, bo porównywałem go m. in. z jego konkurentem onkyo 8250. Na pierwszy "odstrzał" poszła yamaha z monitorami pylon audio pearl (byłem ciekaw jak graja polskie tanie monitory). Niestety ze wzgl. na ograniczone miejsce raczej nie pomieszczę podłogówek, no chyba, że coś pokroju dali z5. Ku mojemu zdziwieniu pylony zagrały całkiem poprawnie, rzekłbym nawet przyjemnie. Muzyka na jakiej słuchałem to głównie rock soft i hard, pomieszany z klasyką, muzyką filmową i celtic. Wokale, gitary, basy, przyzwoicie. nic się nie wyróżniało ale i nic nie przeszkadzało. Za tą cenę moim zdaniem nieźle. Następne były monitory Cabasse antigua chyba Mc179 i wielkie "wow". Stereo znacznie szersze, średnica i góra bardziej szczegółowa ale nie kująca w uszy a i basu nie brakowało, ładnie, czysto i szczegółowo . Kolejną parą były właśnie dali zensor 5. Tu już różnicy dużej nie zauważyłem w porównaniu z cabasse ( z pylonami przepaść). Niższych tonów chyba trochę więcej, reszta bardzo podobnie z małym plusem dla dali. No właśnie "chyba", dlatego kupiłbym te które były tańsze. Do konfrontacji stanął Onkyo 8250 i tu wielkie rozczarowanie. Sądziłem, że nie będzie aż takiej różnicy. Te dwa amplitunery grają całkowicie inaczej. Onkyo nie ma tej świeżości gra jakoś tak stłumiony w porównaniu do yamahy. Wiedziałem, że onkyo gra cieplej ale nie sądziłem, że obcina aż tak górę i średnice. Nie jestem znawcą, może komuś taki styl odpowiada ale dla mnie blee :). Porównywałem na takich samych ustawieniach żeby było sprawiedliwie. Niestety nie miałem okazji porównać powyższe kolumny z MA silwer 2 oraz quantum 753 a głównie te chciałem porównać. Jeśli ktoś ma doświadczenie z tymi kolumnami to bardzo proszę o podzielenie się opinią gdyż mam okazję kupić Ma silver 2 w dobrych pieniądzach. Wracając do r-n 602 to problem jaki napotkałem, to połączenie go z wifi (po kablu działało). Nie pomogło WPS, ręczne wprowadzanie, update softu po kablu, dopiero przeczytanie kilka postów wyżej i reset routera :). Po tym zabiegu połączyło się bez problemu. Kilka godz zmarnowane a rozwiązanie proste :)

Mogę iść spać spokojnie :) Dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lewid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Hi-fi mam pytanie do Was. Kupiłem jakiś miesiąc temu b&W w zestawie z yamaha rn602 za 5999. Przelezal miesiac w bezpiecznym miejscu i w zeszłym tygodniu po przeprowadzce do domu podłączyłem zestaw. Zacząłem wygrzewac zestaw i słuchałem muzyki na średniej głośności, czasem ciszej, czasem głośniej i na różnej muzyce. Gra czysto, mocno, dynamicznie ale.... Po tygodniu chciałem posłuchać nieco głośniej sam bądź pokazać znajomym i przy podglosnieniu do czasem -10 czasem -5, -3db zestaw wylacza sie. Po uruchomieniu wyskakuje check sp wires. Podłączenie sprawdzałem 3 razy, mam kable od Was audioquest type 4 bez bananów. Zestaw nie grzeje się, ampli jest letni, dzieje się tak przy każdorazowym podglosnieniu do takiego volume. Wygląda jakby ampli był za słaby do tych głośników? U Was słuchałem równie głośno i było dobrze. Ktoś coś? Ampli ustawiony na 8ohm, głośniki też 8 ohmwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu.. ten zestaw b&w i yamaha dba o zdrowie użytkownika.. i nie pozwala słuchać za głośno..:)

 

na marginesie.. impedancja bw pewnie spada poniżej 6ohm.. więc może zmień w ampli na 4...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, po zagłębieniu się w forach też do mnie to dotarło... bowersy schodza do 3 ohm, generalnie zrobiłem tak jak napisales i pomogło, wzmak się nie wyłącza. Widocznie ten ampli jest za słaby do bowersow. Jak ktoś chce odkupić 2 miesięczna yamahe rn 602 używaną przez tydzień i z prawie 3 lat gwarancji to priv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jak zmieniłeś ustawienie na 4Ohm nie powinno być już problemu.

W okolicach -3dB do 0dB może się włączyć zabezpieczenie, szczególnie przy podkręconym basie na amplitunerze.

Ładnie dajesz :)

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jak zmieniłeś ustawienie na 4Ohm nie powinno być już problemu.

W okolicach -3dB do 0dB może się włączyć zabezpieczenie, szczególnie przy podkręconym basie na amplitunerze.

Ładnie dajesz :)

 

Po to kupiłem, żeby coś grało. Lubię słuchać głośno :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...

Będzie Yamahą RN-602 + Polk audio signature s55 OK ?

 

Yamaha RN-602 bardzo fajny w tej kwocie sprzęt. co do kolumn, kwestia gustu. Nie są złym wyborem w połączeniu z Yamahą. Ale na pewno zdecydowałbym się na osobisty odsłuch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha RN-602 bardzo fajny w tej kwocie sprzęt. co do kolumn, kwestia gustu

No właśnie. A skoro już o guście mowa, słuchał ktoś tą yamahę z kolumnami dali z3, MA sliver 2 lub quantum 753? Po prawie roku od kupna yamahy, chciałbym zmienić kolumny a w grę niestety wchodzą tylko monitory. Nie miałem okazji tych porównać. Słuchał ktoś może ich na tym sprzęcie, lub podobnej klasy? Przychylam się raczej przy quantum 753, ale nie mogę ich nigdzie porównać z MA. Muzyka to raczej rock, symfonia. Gitary, klawisze, skrzypce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.