Skocz do zawartości
IGNORED

DACowy zawrót głowy!


Margin

Rekomendowane odpowiedzi

Do niedawna szukałem CD, jednak test rDACa i M-DACa przekonał mnie, że praktyczniej będzie korzystać z zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego. Zacząłem orientować się w produktach dostępnych na rynku i jestem przerażony ich ilością! To chyba najdynamiczniej rozwijający się segment audio... Weźmy wspomnianego rDACa- w 2010 roku to było objawienie, nie tylko tego forum. Dzisiaj wielu twierdzi, że w cenie przetwornika Arcama, można znaleźć sporo lepszych klocków.

Czy Waszym zdaniem, mimo galopującej technologii, wśród zewnętrznych DACów istnieją konstrukcje, które mają szansę stać się klasykami audio?

A wracając do moich pragnień, to przedmiotem pożądania jest używane urządzenie w cenie do 3000 zł, które będzie potrafiło zagrać nie tylko z dobrą przestrzenią, ale też głębią. Pogodzę się jeśli w tej cenie nie kupię grania z super mikro detalami, ale musi być milusio, cieplusio, analogowo, muzykalnie i jeszcze parę określeń by się znalazło, ale pewnie już wiecie o co chodzi...

DAC będzie współpracował z CD i kompem (chociaż przedwzmacniacz słuchawkowy też by się przydał, ale to nie priorytet).

Reszta mojego toru: Audiolab 8000Se, którego zamiar ma niebawem zmienić Baltlab Epoca 3 i kolumny Vienna Acoustics Mozart Grand.

 

Pozdrowienia dla wszystkich!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Audio Gd Ref.5.32 z Amanero - jeden z Kolegów z forum sprzedawał niedawno.

Ewentualnie NFB28 ( również z Amanero na USB ) - trochę mniej analogowo, ale wciąż równiej niż np. Hegel HD20.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam odtwarzacz strumieniowy z wbudowanym przetwornikiem Pioneer n-70. W moim systemie gra troche lepiej niż Rega DAC i nie gorzej niż Krell Studio DAC. Będziesz miał więc bardzo dobry DAC (porównując do nowych urządzeń w grupie do 5kPLN) i jako bonus odtwarzacz plików/streamer bardzo łatwy i sprawny w obsłudze...

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

T+A DAC 8 DSD via Silencable Wizzard XLR do KRELL s550k a ten via Velum LS-G do Audio Physic Cardeas Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Do niedawna szukałem CD, jednak test rDACa i M-DACa przekonał mnie, że praktyczniej będzie korzystać z zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego. Zacząłem orientować się w produktach dostępnych na rynku i jestem przerażony ich ilością! To chyba najdynamiczniej rozwijający się segment audio... Weźmy wspomnianego rDACa- w 2010 roku to było objawienie, nie tylko tego forum. Dzisiaj wielu twierdzi, że w cenie przetwornika Arcama, można znaleźć sporo lepszych klocków.

Czy Waszym zdaniem, mimo galopującej technologii, wśród zewnętrznych DACów istnieją konstrukcje, które mają szansę stać się klasykami audio?

A wracając do moich pragnień, to przedmiotem pożądania jest używane urządzenie w cenie do 3000 zł, które będzie potrafiło zagrać nie tylko z dobrą przestrzenią, ale też głębią. Pogodzę się jeśli w tej cenie nie kupię grania z super mikro detalami, ale musi być milusio, cieplusio, analogowo, muzykalnie i jeszcze parę określeń by się znalazło, ale pewnie już wiecie o co chodzi...

DAC będzie współpracował z CD i kompem (chociaż przedwzmacniacz słuchawkowy też by się przydał, ale to nie priorytet).

Reszta mojego toru: Audiolab 8000Se, którego zamiar ma niebawem zmienić Baltlab Epoca 3 i kolumny Vienna Acoustics Mozart Grand.

 

Pozdrowienia dla wszystkich!

kurna!! masz VA Mozart Grand i BALTLABA!! Marzenie :), ja wczoraj nabyłem Epocę 2 i super, teraz poluję na...VA Mozart Grand :). Delikatność i większa zwiewność E2 w porównaniu do E3 ma szansę zgrać się idealnie z VA. AP mi nie podeszły. E3 miałem na wypożyczeniu i jest genialna, tylko z nią AP grały dla mnie "odpowiednio". Z VA najpierw chcę sparować E2

 

Jaki DAC do tego? Wymienię kilka moim zdaniem NAJ!!: Aune s16, Gold Note DAC 7, Music Hall 25.3 i tu masz nówki do 3.000, z wyższej półki Black Dragon, Hegel HD20 i Soul Note sd300 - słuchanie każdego z nich to przyjemność, a już którą wybierzesz, ciężki wybór. Pewnie koledzy jeszcze coś dopiszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj nabyłem Epocę 2 i super

Czy mi się wydaje czy może już kiedyś miałeś Baltlaba E2 ? Widzę że cały czas szukasz czegoś co zagra bo wymieniasz wszystko co chwilę powiem Ci że ja już się w to nie bawię to zabawa bez końca i większego sensu nie ma bo często im drożej tym gorzej pewnie już się o tym przekonałeś nie raz bo widziałem że miałeś ładne cukiereczki już u siebie ;) Jakiego DACa do tego Baltlaba E2 teraz masz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Czy mi się wydaje czy może już kiedyś miałeś Baltlaba E2 ? Widzę że cały czas szukasz czegoś co zagra bo wymieniasz wszystko co chwilę powiem Ci że ja już się w to nie bawię to zabawa bez końca i większego sensu nie ma bo często im drożej tym gorzej pewnie już się o tym przekonałeś nie raz bo widziałem że miałeś ładne cukiereczki już u siebie ;) Jakiego DACa do tego Baltlaba E2 teraz masz ?

ja raczej traktowałem to teraz jako zabawę i przygodę, poznawanie brzmień. Tak, miałem już E2, ale doszły nagłe przykre wydarzenia, wydatki, teraz mogłem z powrotem się tym zająć. Zająłem, poznałem sporo brzmień, stąd ta wymiana. I co uznałem? Że faktycznie to ciągłe gonienie króliczka nie ma sensu, dopłacanie nie zawsze przynosi zakładany efekt, szczególnie w bloku. Po prostu musiałem to przejść samemu. Po drugie...Baltlab robi genialne wzmacniacze, a w ich cenach wg mnie nie do pobicia.

 

Z przyjemnością wracam do E2, jutro kurier dowiezie :). Ja z dac jestem zdecydowany na Aune s16, piękne dociążenie. Jakiś Hegel hd10/11 lub Music Hall 25.3 z 2 ręki rozważyłbym w dobrej cenie, przyjemnie grają, a 1500 oszczędzić nie w kij dmuchał.

 

AP nie mój sznyt jak wyżej. Celem jest VA i...słuchanie muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna!! masz VA Mozart Grand i BALTLABA!!

 

Nie Numik, jeszcze tego duetu nie mam! :) To tylko plan... Przez parę tygodni nic się nie zmieniło- nadal gram z Audiolabem i nadal twierdzę, że jest fajnie!

Trochę zaskoczyłeś mnie, że wolisz łączyć Mozarty z E2, bo przecież E3 ma więcej mocy, na którą VA mają apetyt.

Czytałem o różnicach w brzmieniu między E2, a E3, ale czy to naprawdę aż tak inne granie?

Trochę liczę na to, że Tobie jako pierwszemu uda się zestawić tę dwójcę i że podzielisz się wrażeniami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Nie Numik, jeszcze tego duetu nie mam! :) To tylko plan... Przez parę tygodni nic się nie zmieniło- nadal gram z Audiolabem i nadal twierdzę, że jest fajnie!

Trochę zaskoczyłeś mnie, że wolisz łączyć Mozarty z E2, bo przecież E3 ma więcej mocy, na którą VA mają apetyt.

Czytałem o różnicach w brzmieniu między E2, a E3, ale czy to naprawdę aż tak inne granie?

Trochę liczę na to, że Tobie jako pierwszemu uda się zestawić tę dwójcę i że podzielisz się wrażeniami...

już kiedyś miałem E2, E3 słuchałem na wypożyczeniu. Inne granie. E3 wyraźnie mocniejsza, ma silniejszy dół, ale potwierdza się, że ciut kosztem tej wyjątkowej...hmmm...muzykalności, zwiewności E2. Ze względu na różnice między AP i VA do Audio Physic E3 z pewnością lepsza, do VA przy E3 obawiam się przesady w dolnej "połowie" przekazu i obstawiam na czuja, że E2, o ile tylko "pociągnie", może być ciut lepsza. Oba Baltki są jednak wspaniałe, warte spokojnie 2x ceny.

 

Tobie łatwiej będzie upolować Baltka niż mi VA Mozart, ale zobaczymy :), tak, Audiolab dobrze zgrywa się z VA, to z nim słuchałem nowych Mozartów w Top Hifi i była miła niespodzianka, nie tylko wg mnie.

 

E3 używka jest na alledrogo

 

Aha, do E3 brałbym raczej coś z pary Soul Note sd300 / Gold Note DAC 7, do E2 coś z Music Hall 25.3 / Aune s16 / Black Dragon, tak na czuja oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E3 używka jest na alledrogo

 

Widziałem, myślałem i przełożyłem temat na nowy rok, a aktualnie skupiam się na DACu. Choć może powinienem najpierw zmienić wzmaka...? No i przyznaję, że mi zasiałeś ziarno zwątpienia tym E2.

 

Aha, do E3 brałbym raczej coś z pary Soul Note sd300 / Gold Note DAC 7, do E2 coś z Music Hall 25.3 / Aune s16 / Black Dragon, tak na czuja oczywiście

 

Powtórzę raz jeszcze w tym wątku: cholernie ciekaw jestem tego Aune! :)

Dzięki Numik i raportuj, jak tylko upolujesz Mozarty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością wracam do E2, jutro kurier dowiezie :). Ja z dac jestem zdecydowany na Aune s16, piękne dociążenie. Jakiś Hegel hd10/11 lub Music Hall 25.3 z 2 ręki rozważyłbym w dobrej cenie, przyjemnie grają, a 1500 oszczędzić nie w kij dmuchał.

 

AP nie mój sznyt jak wyżej. Celem jest VA i...słuchanie muzyki

Rozumiem :) Ja też 2 razy miałem Epoca 2 i ostatecznie uważam ze to najlepszy tranzystorek jaki miałem ma to coś w sobie potrafi czarować muzyką :) Jeśli chodzi o kolumny to masz super trop ja jeśli kiedyś będę zmieniał system to kolumny właśnie od VA będę kupował .

Ciekawy jestem czy E2 da radę z tymi VA jak trafisz to się dowiemy . Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że różnice pomiędzy obecnymi dacami są żadne. Po wyrównaniu poziomów głośności nikt ze słuchających nie odróżniał HD25 Hegla od NFB1.32 AudioGD od Stelmacha indac 04. Chciałem kupić sobie dac-a do 6-7kpln i odpouściłem. Mój Stelmach gra wybornie.

Żeby nie było - w porównaniu z innymi CD-kami (starej maści) różnice były ogromne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

podobno między Anią i Beatą też nie ma żadnych różnic choć nie są bliźniaczkami :)

 

Poszczególne DAC mogą się mało różnić, ale Schiit Bifrost, Myryad z20, Aune s16, Music Hall 25.3 mają swoje pomysły na dźwięk i to słychać.

 

Czy rozróżniłbym natomiast soul note od gold note i audio-gd? Może i nie, grają dość podobnie, ale nie identycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie odróżniacie DAC nie oznacza że grają tak samo.. Raczej macie mało rozdzielczy system, w którym tego nie odróżniacie ( mam na myśli zarówno zestaw jak i akustykę ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice pomiędzy brzmieniem DAC'ów są bardzo duże. Jeżeli szukasz świetnego urządzenia w normalnej cenie to: L.K.S Audio MH-DA003 ES9018. Kilka postów poniżej masz duży wątek, w którym jest sporo o LKS. Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

ale są grupy dac grających podobnie, np. na sabre, na akm, myślę, że są takie DAC, których rozróżnienie może być trudniejsze, a różnice niewielkie, ale ogólnie grają bardzo różnie a 1siedem pisze...sorry za słowo...bzdury. Jest wielki wybór DAC na rynku oferujących różne szkoły brzmienia, bardzo różne od siebie, choć tak, w ramach jednej grupy tak łatwo już nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Gd 10ES3 - Sabre

Audio Gd NFB1 v2015 - Sabre

Spore rozwinięcie możliwości w tym drugim DAC. Znacznie więcej powietrza i przestrzeni.

 

NFB-27 v2012/2013 - Sabre

Brzmienie bardziej gładkie

 

NFB7 v2015 + Amanero - zupełnie inna klasa grania.. mimo, że kość taka sama..

 

Sam układ DAC to raptem kilka procent sumarycznej wartości brzmieniowej. Ważna jest implementacja , zasilanie! i bardzo ważne - tor analogowy! Sam tor analogowy może diametralnie zmienić brzmienie danego urządzenia.

 

Nie wspomnę już chociażby o różnicy między Audio Gd Ref 5.32

(PCM1704) oraz np. Aqua La Voce ( również może być 1704 ) - w tym drugim wypadku jest przepaść :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre promo na tego daca jest

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ktoś miał styczność?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Audio Gd 10ES3 - Sabre

Audio Gd NFB1 v2015 - Sabre

Spore rozwinięcie możliwości w tym drugim DAC. Znacznie więcej powietrza i przestrzeni.

 

NFB-27 v2012/2013 - Sabre

Brzmienie bardziej gładkie

 

NFB7 v2015 + Amanero - zupełnie inna klasa grania.. mimo, że kość taka sama..

 

Sam układ DAC to raptem kilka procent sumarycznej wartości brzmieniowej. Ważna jest implementacja , zasilanie! i bardzo ważne - tor analogowy! Sam tor analogowy może diametralnie zmienić brzmienie danego urządzenia.

 

Nie wspomnę już chociażby o różnicy między Audio Gd Ref 5.32

(PCM1704) oraz np. Aqua La Voce ( również może być 1704 ) - w tym drugim wypadku jest przepaść :)

nie mówiąc o Heglu :), ja już motywy "to gra tak samo" znam tutaj, może to prowokacje tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno między Anią i Beatą też nie ma żadnych różnic choć nie są bliźniaczkami :)

 

Poszczególne DAC mogą się mało różnić, ale Schiit Bifrost, Myryad z20, Aune s16, Music Hall 25.3 mają swoje pomysły na dźwięk i to słychać.

 

Czy rozróżniłbym natomiast soul note od gold note i audio-gd? Może i nie, grają dość podobnie, ale nie identycznie

Akurat tych nie słuchałem.

Ale np pomiędzy nfb1 audio gd a heglem HD 25 w moich warunkach słychać przede wszystkim różnicę w głośności. Po jej korekcie nikt z audiofili w ślepej próbie nie odróżnił ich od siebie.

Stelmach - bardzo dobrze wstawiony jako indac + szereg innych modów jak np zegar czy zasilanie rzeczywiście nieco bardziej szorstki na górze. Ale roznica jest bardzo niwielka. I tak W gitarach elektrycznych wypada on lepiej a gladsza gora w pozostałej dwójce bardziej sprawdza sie gitarze klasycznej.

Może gdybym miał lepsza akustykę . .. to byłaby różnica w prezentacji przestrzeni..

Ergo lepiej dołożyć do kolumn ☺

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Akurat tych nie słuchałem.

Ale np pomiędzy nfb1 audio gd a heglem HD 25 w moich warunkach słychać przede wszystkim różnicę w głośności. Po jej korekcie nikt z audiofili w ślepej próbie nie odróżnił ich od siebie.

Stelmach - bardzo dobrze wstawiony jako indac + szereg innych modów jak np zegar czy zasilanie rzeczywiście nieco bardziej szorstki na górze. Ale roznica jest bardzo niwielka. I tak W gitarach elektrycznych wypada on lepiej a gladsza gora w pozostałej dwójce bardziej sprawdza sie gitarze klasycznej.

Może gdybym miał lepsza akustykę . .. to byłaby różnica w prezentacji przestrzeni..

Ergo lepiej dołożyć do kolumn ☺

a na czym odbyło się porównanie :), bo moim zdaniem sznyt dołu w heglu jest zupełnie inny niż w tym audio-gd i wg mnie ciężko tego nie zauważyć. Hegel gra bardzo charakterystycznie. A to, że do kolumn dobrze jest dołożyć to się zgadzam w 100%

 

poza tym jeżeli za bardzo ściszyliście wtedy zanika pewna charakterystyka, ale to byłoby bezsensowne porównanie.

 

To tak jakby chili rozcieńczyć wodą bardziej niż słodką paprykę i mówić, że w sumie podobnie smakują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Audio Gd 10ES3 - Sabre

Audio Gd NFB1 v2015 - Sabre

Spore rozwinięcie możliwości w tym drugim DAC. Znacznie więcej powietrza i przestrzeni.

 

NFB-27 v2012/2013 - Sabre

Brzmienie bardziej gładkie

 

NFB7 v2015 + Amanero - zupełnie inna klasa grania.. mimo, że kość taka sama..

 

Sam układ DAC to raptem kilka procent sumarycznej wartości brzmieniowej. Ważna jest implementacja , zasilanie! i bardzo ważne - tor analogowy! Sam tor analogowy może diametralnie zmienić brzmienie danego urządzenia.

 

Nie wspomnę już chociażby o różnicy między Audio Gd Ref 5.32

(PCM1704) oraz np. Aqua La Voce ( również może być 1704 ) - w tym drugim wypadku jest przepaść :)

 

Słuchałem La Scali w mocnym zestawieniu...w czym niby tak wyprzedził La Voce tego AGd...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a na czym odbyło się porównanie :)

Harpia Amstaf wersja specjalna na lepszych podzespołach + Xindak pa-m

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - pytanie w jakim zestawieniu tego słuchałeś.

Mi się La Voce podobał za czarowanie.. Za płynność , muzykalność a do tego wciąż dobrą rozdzielczość i dynamikę. Dobre wypełnienie całości przekazu.

Słuchałem tego w dość neutralnym zestawie może dlatego dane mi było dostrzec różnicę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Wiesz - pytanie w jakim zestawieniu tego słuchałeś.

Mi się La Voce podobał za czarowanie.. Za płynność , muzykalność a do tego wciąż dobrą rozdzielczość i dynamikę. Dobre wypełnienie całości przekazu.

Słuchałem tego w dość neutralnym zestawie może dlatego dane mi było dostrzec różnicę.

 

No i tak właśnie gra La Scala w poniższym zestawieniu

http://www.audiostereo.pl/high-end%E2%80%99owy-lipiec-w-premium-sound_112890.html

...oczywiście to jest piękne granie...dlatego dla mnie właśnie poprawne...ja raczej nie bawię się w testy...wolę posłuchać muzyki...w metalu poległa a może to wina całego zestawienia...? dźwięk zrobił się płaski i bez wyrazu...

Skoro La Voce bije na głowę wszystkie powyżej omawiane DACi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie :)

Do mocniejszej muzyki znacznie lepszy jest Black Dragon lub Hegel HD25.

Skromnie też powiem, że NFB7 z Amanero nie ma się czego wstydzić.. W podobnej cenie wybrałem tego ostatniego.

 

Masz rację - Aqua do mocniejszego grania może nie do końca, ale jazz, klasyka, soul, poezja i tego typu klimaty jak najbardziej. Jeśli oczywiście reszta systemu nie zamula.

Słuchałeś tego zestawu z kolumnami Diapason ?

Wtedy był na nie szał jako nowość i są to dobre kolumny - ale trzeba z nimi poćwiczyć..

W ofercie Premium osobiście z La Voce i końcówką Wells ( a w jej miejsce wolę olbrzyma Abbysound albo Lavardin tudzież Audia Flight ) połączyłbym Trenner&Friedl Pharoah lub od niedawna fenomenalne Cabasse ( duże kulki - nazwy nie pamiętam ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sznyt dołu w heglu jest zupełnie inny niż w tym audio-gd i wg mnie ciężko tego nie zauważyć. Hegel gra bardzo charakterystycznie

 

Też to usłyszałem. Mógłby Kolega rozwinąć? To ja się ew. ustosunkuję. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.