Skocz do zawartości
IGNORED

Oto Dlaczego Polacy dokonali najgorszego możliwego wyboru.


antymalkontent

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Teraz tylko nadzieja że nie będą realizować obietnic w przeciwnym wypadku cofniemy sie dużo w tył.

 

Pamiętajcie im mniej rzadu i regulacji tym większy rozwój. Dawanie prowadzi do patologii. Jeśli już coś zmienić to obnizac podatki i obciążenia. I zabierac wszystkie ulgi i zlikwidować ZUS i wyrownac ewerytury gdyż już sie nie sprawdza sprawdzał sie po wojnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto dlatego. Żeby dostać to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska jest zabezpieczona instytucjonalnie przed głupotą rządu. Nie mogą bardziej się zadłużać niż pozwala im konstytucja. Nie mogą wydawać na co chcą - bo budżet Polski jest oparty na wydatkach stałych, zapisanych i gwarantowanych ustawami. W Polsce rząd ma minimalne pole ruchu. Żeby spełnić wyborcze obietnice muszą się zadłużyć - a nie mogą, bo próg konstytucyjny jest blisko. Więc potną koszty gdzie będą mogli żeby dać ludziom te 500 zł na dzieci. Nic innego nie będą mogli zrobić, bo nie ma jak. Więc gospodarczo rządy PIS-u wcale nie muszą być groźne.

Groźne jest co innego. Groźne jest to że mają duże społeczne oczekiwania od różnych pseudo-patriotów i różnych pokrzywdzonych przez los oszołomów że "muszą coś zrobić żeby było lepiej" . A zrobić nic nie można, bo jakby było można, to by już dawno ktoś z tym coś zrobił. Więc stoją przed murem oczekiwań które sami podsycali ale w żaden sposób nie mogą ich spełnić.

Co zrobią żeby wyjść z twarzą z tej sytuacji i odwrócić uwagę elektoratu ? Najpierw będą mówili że nie mogą nic zrobić bo im PO przeszkodziła. Po jakimś roku ta wymówka się wyczerpie. I wtedy wejdą w spory ideologiczne. Będą szukali haków na przeciwników politycznych żeby zwalić na nich winę. Mogą obrazić Putina i zaryzykować konflikt z Rosją licząc że Rosja nie ośmieli się zaatakować Nato a oni pozostaną bezkarni - ale odwrócą na długo uwagę od własnych działań lub ich braku. Mogą rozpocząć rozdawnictwo kościołowi, udając że robią to dla kościoła i zyskując tym jego przychylność - a w rzeczywistości licząc na to że ludzi to wkurzy i rozpocznie się medialna zadyma która odwróci uwagę od ich obietnic. Mogą pójść w spory ideologiczne, gender, aborcję, wyszukiwanie pedałów i ruskich agentów - wszystko żeby tylko odwrócić uwagę od siebie i pokazać że żyjemy w ciągłym zagrożeniu wewnętrznym i zewnętrznym, i że oni jako Pis muszą się temu ciągle przeciwstawiać.

I to naprawdę jest groźne.

No i to że zmarnujemy 4 lata które mogły by być wykorzystane na jakieś reformy i naprawienie finansów publicznych państwa. Pis tego nie zrobi bo jest zakładnikiem kościoła, związków zawodowych i swojego elektoratu - które są takim reformom przeciwne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to że zmarnujemy 4 lata które mogły by być wykorzystane na jakieś reformy i naprawienie finansów publicznych państwa. Pis tego nie zrobi bo jest zakładnikiem kościoła, związków zawodowych i swojego elektoratu - które są takim reformom przeciwne.

Ale może zbudują te obiecane kiedyś 3 mln mieszkań albo port gazowy na statki o dużym zanurzeniu lub może chociaż ze 2 elektrownie atomowe ;-) ? Może z parę setek km autostrad lub dróg szybkiego ruchu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jak czytalem rodzi sie powazny problem demograficzny to pozostaje wybor albo sponsorujemy polskie dzieci albo tania sile robocza z zewnatrz . Ktos w koncu bedzie musial pracowac 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu zeby bylo z czego wyplacac te swiadczenia socialne . Zwroc uwage ,ze autor artykulu daje przyklad marokanskich rodzin nie angielskich . W Stanach jest to glownie problem spolecznosci czarnej ,poludniwoamerykanskiej i biednej emigracji z krajow muzulmanskich .Mimo, ze zasilki istnieja tradycyjna anglosaska rodzina nie zyje w ten sposob. Nie wydaje mi sie , ze 500 zl na dziecko spowoduje eksplozje demograficzna i nagle Polacy beda miec po 6 -ce dzieci .

A jesli chodzi o Kosciol w Polsce to walka z wiatrakami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może zbudują te obiecane kiedyś 3 mln mieszkań albo port gazowy na statki o dużym zanurzeniu lub może chociaż ze 2 elektrownie atomowe ;-). Może z parę setek km autostrad lub dróg szybkiego ruchu.

Jak się ciebie czyta to tak jakby czytało się wynajętego przez POpaprywnych ........aparatczyka.Platfusy wybudowały autostrady?

To tak samo jak w dowcipie:Woźnica krzyczy na ulicy"Gospodarzu przywiozłem węgiel"a koń się odwraca i mówi"Tak,tak ty K*rwa przywiozłeś"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej kibicuję Pis-owi z planem budowy mieszkań po 2500 zł za metr. Zamiast kupować jedno - kupię sobie trzy. Uwielbiam Pis.

Chyba że gnoje nie zrealizują tej obietnicy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platfusy wybudowały autostrady?

Fizycznie nie, ale finansowanie było częściowo załatwione przez działania rządowe. Budowa (budowy) wymaga kapitału. PIS takiego nie ma. Też będzie musiał zabiegać o ten kapitał w różnych instytucjach z którymi może nie być w dobrych stosunkach dyplomatycznych.

Myślisz że bez działań rządu możliwe by było budowanie autostrad ? Tylko przez kapitał prywatny (zagraniczny) a ten na początku nie kwapił się do tego bo to inwestycje mało opłacalne albo wręcz nieopłacalne. Polskiego kapitału nie ma a jak jakiś się pojawi to się go nienawidzi i niszczy wszelkimi możliwymi sposobami.

 

a najbardziej kibicuję Pis-owi z planem budowy mieszkań po 2500 zł za metr

3 mln meszkań po 2500 zł za metr kw.

 

Chyba że gnoje nie zrealizują tej obietnicy ...

Powiedzą że są w Polsce miejsca gdzie cena jest zbliżona do tego pułapu. Trzeba się tam przenieść.

3 mln pewnie nie zrealizują, ale może ;-) ?

 

Jak się ciebie czyta to tak jakby czytało się wynajętego przez POpaprywnych

Ale ja nie głosowałem na nic co na P (PO, PIS). Dziwne nie ? To co piszę wynika z analizy rzeczywistości i nie mogę się nadziwić że po raz kolejny tak wielu dało się nabrać tak niewielu na ich propagandę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warunkach demokracji oczekiwanie realizacj wyborczych obietnic jest raczej naiwne . Czy naprawde ktos to jeszcze bierze na powaznie?

Jesli Pis zdola usprawnic polskie Sadownictwo , prawo i jego egzekwowanie a co za tym idzie odpowiedzialnosc ludzi (prawna i polityczna) za podejmowane decyzje to juz bedzie duzo . Jezeli by jeszcze do tego doszlo ograniczenie administracji i uproszczenie systemu podatkowego to takze byloby niezle. Twarda polityka narodowa nie musi stac sie przeszkoda w postepie.

Przyznam , ze z irracionalnych powodow nie moge scierpiec p.prezesa i sporej czesci pisowskiego elektoratu .Jednak nie sposob nie zuwazyc ,ze oni jeszcze wierza ,ze w tym kraju moze sie cos udac i snia te swoje sny o potedze podczas gdy liberalna demokracja czy jak tam sie to zwie juz dawno poddala tyly i tylko markuje sypiac pustymi sloganami czekajac na okazje zeby sie sprzedac za jak najwyzsza cene.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tak 49% polaków ma głęboko w d..... cały ten kraj i kto w nim będzie rządził..... Także nie spinajcie się tak bardzo....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Pis zdola usprawnic polskie Sadownictwo

W czasach Ziobry jako MS wprowadzono przespieszony tryb dla kiboli, po czym kibole wzrośli w siłę, a Prezes stał się ich idolem - z wzajemnością.

oni jeszcze wierza ,ze w tym kraju moze sie cos udac

Ja też wierze, ponieważ wiele się udało. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie.

 

Różne kundelki ujadają, obsrywając Sejm i media, ale to jest przejściowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem , slyszalem . Mama byla ostatnio i powiedziala ,ze w naszej wsi jest pieknie i wiele sie udalo a ziemie wystarczy zaorac zeby unia doplaty dala ..:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już coś zmienić to obnizac podatki i obciążenia. I zabierac wszystkie ulgi

Przecież ulgę można przeprowadzić jako obniżenie podatku. Np. moja propozycja: nie dawać 500zł do ręki na to dziecko, tylko wprowadzić ulgę podatkową dla pracującego rodzica tego dziecka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie nie, ale finansowanie było częściowo załatwione przez działania rządowe. Budowa (budowy) wymaga kapitału. PIS takiego nie ma. Też będzie musiał zabiegać o ten kapitał w różnych instytucjach z którymi może nie być w dobrych stosunkach dyplomatycznych.

Wiesz co,odstaw te zioła albo zmień............ na łagodniejsze.

 

Np. moja propozycja: nie dawać 500zł do ręki

I słusznie,lepiej do nogi!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co,odstaw te zioła albo zmień............ na łagodniejsze.

A może tak bardziej merytorycznie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszej wsi jest pieknie i wiele sie udalo a ziemie wystarczy zaorac zeby unia doplaty dala ..:)

Sam widzisz, jak jest pięknie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak bardziej merytorycznie ?

Wiesz co?Szkoda mi czasu,przecież to oczywiste.

 

Może z parę setek km autostrad lub dróg szybkiego ruchu ?

 

Może jeszcze przypiszesz Platformie wybudowanie szkół,mieszkań,przedszkoli i żłobków a może jeszcze mojego domu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co?Szkoda mi czasu,przecież to oczywiste.

Wiem. To oczywiste.

Może jeszcze przypiszesz Platformie wybudowanie szkół,mieszkań,przedszkoli i żłobków a może jeszcze mojego domu?

Nie wiem na ile działania poprzedniego rządu miały wpływ na na budowę w/w obiektów. Wiem że PIS na to wpływu nie miał bo oni są od rozpierduchy a nie od budowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile działania poprzedniego rządu miały wpływ na na budowę w/w obiektów. Wiem że PIS na to wpływu nie miał bo oni są od rozpierduchy a nie od budowania.

Wiedza twoja mnie poraża,bojem się dyskutować z tobom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie,lepiej do nogi!

Czyli radzisz dawać pieniądze też nierobom, którzy debilnie tylko produkują dzieci? Zrobią sobie dwa takie patole 6 lub więcej dzieciarni i dostaną np. 3000zł miesięcznie na wódkę i papierosy (bo tak to wydadzą). Oczywiście ja z własnych pieniędzy bym musiał tych ćwierć-inteligentów utrzymywać (bo w końcu te 500zł od dziecka do ręki byłoby z moich podatków) Czy co konkretnego chciałeś mi przekazać?

 

Dla czego w takim razie zamiast dawać wszystkim te 500zł od dziecka, Twoim zdaniem gorzej byłoby wprowadzić PRACUJĄCYM rodzicom ostre ulgi podatkowe za te kolejne dzieci? Odpowiedzialny rodzic dzięki mojemu pomysłowi będzie miał lżej, a patologia będzie miała gorzej. Nie podoba Ci się że patologia nie dostałaby przy moim pomyśle kasy za friko? Pytanie pomocnicze: lubisz bezsensownie rozpieprzać pieniadze? Od urodzenia ? Czy już wcześniej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedza twoja mnie poraża,bojem się dyskutować z tobom.

Może coś bardziej merytorycznie czy jak zwykle szkoda czasu ? Żeby tak PIS miał go więcej na merytoryczne budowanie Polski a nie tylko na rozpierduchę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś bardziej merytorycznie czy jak zwykle szkoda czasu ? Żeby tak PIS miał go więcej na merytoryczne budowanie Polski a nie tylko na rozpierduchę.

Co takiego rozpieprzył PiS? (konkrety)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takiego rozpieprzył PiS? (konkrety)

Np. wywiad wojskowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. wywiad wojskowy.

Szukam informacji o tym. Jak na razie pierwszy kwiatuszek:

 

Bronisław Komorowski był jedynym posłem PO, który głosował przeciwko likwidacji wojskowych Służb Informacyjnych.

Trzeba dodać, że wyborcza to teraz Michnikowski szmatławiec

 

Cały tekst:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pomocnicze: lubisz bezsensownie rozpieprzać pieniadze? Od urodzenia ? Czy już wcześniej?

Nie,nie lubię ale jestem przeciwny wszelkim ulgom.Tylko tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustrację.

Czy mógłbyś rzucić jakimś linkiem nt. zniszczenia lustracji przez PiS?

 

Nie,nie lubię ale jestem przeciwny wszelkim ulgom.Tylko tyle.

W takim razie jakie proponujesz rozwiązanie? Nic nie robić? (nie dawać 500zł, ani nie dawać ulg podatkowych)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie dawać 500zł, ani nie dawać ulg podatkowych)

No nie dawać,ulgi to przywileje.Jedni je mają inni nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dawać,ulgi to przywileje.Jedni je mają inni nie.

Czyli uważasz, że dla społeczeństwa najlepiej będzie zostawić tak jak jest (nie pomagać w najmniejszym stopniu rodzinom mającym poniżej 800zł/os dochodu i dzieci).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś rzucić jakimś linkiem nt. zniszczenia lustracji przez PiS?

Pamiętam takie czasy, kiedy nie było linków, trzeba było myśleć samemu i samemu znajdować źródła. Spróbuj, ja nie prowadzę usług dla ludności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.