Jump to content
IGNORED

AURALiC Aries Mini - ew. zamówienie grupowe - etap I - sonda


mercandede

Recommended Posts

Witajcie,

 

pojawił wstępny się pomysł zamówienia grupowego Auralic Aries Mini u PL dystrybutora.

Po wstępnej rozmowie wiem już że urządzenie będzie dostępne w sprzedaży w tym roku, o szczegółach porozmawiam osobiście na audioshow w tym tygodniu.

Cena w PL dystrybucji to 1999,00 zł

Od tej ceny będzie negocjowany rabat w zależności od tego ile osób byłoby chętnych.

 

Wiem, że trudno jest podjąć decyzję w oparciu o brak wiedzy na temat ostatecznej kwoty, ale w jakiś sposób muszę ocenić czy pomysł zakupu grupowego ma sens.

 

!!!!! Wstępnie znam cenę przy zamówieniu powyżej 10 osób i mogę powiedzieć, że jest ona bardzo atrakcyjna. !!!!!

 

co proponuję:

 

chciałbym żeby wszystkie osoby zainteresowane zakupem tego urządzenia, po rabacie, od PL dystrybutora napisały w tym wątku (żeby koledzy widzieli, że jest ogólne zainteresowanie) jeżeli ilość przekroczy 10 osób poproszę was wtedy o nr telefonów przez PRV i opowiem o szczegółach.

 

W chwili obecnej szacujemy zainteresowanie, nie jest to zamówienie. Proszę jednak o deklarację osób, które mówiąc wprost - są poważnie zainteresowane zakupem takiego urządzenia i jedynie czekają na sprzyjająca okoliczność - jak ta! :)

 

Proszę o zgłoszenia do Piątku 6.11.2015 r. do północy.

 

HARMONOGRAM:

 

1)Do Piątku 6.11.2015 r. szacujemy ilość osób wstępnie zainteresowanych zakupem urządzenia z PL dystrybucji w ramach świetnej zniżki dla forumowiczów.

Piszcie na razie tylko wasze nicki w tym wątku.

2)Jeżeli zgłosi się 10-20 osób porozmawiam rozpoczynam wstępne negocjacje w oparciu o liczbę chętnych.

3)Potem zbieram imię nazwisko i nr telefonu na prv i dzwonię do każdego.

4) Zamówienie, realizacja (grudzień/styczeń)

 

Nie pobieram żadnej opłaty dodatkowej. Płatność będzie na konto dystrybutora w oparciu o przestawioną przeze mnie listę.

 

 

Jeżeli nie będzie zainteresowania to będzie ostatni wątek w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza cena, to jeszcze nie jest cena, najczęściej później jest taniej. Ale fakt, w Niemczech też 499 EUR. W USA 550 USD

 

Ciekawe jaka cena jest w Chinach? Muszę sprawdzić...

 

W Australli taniej: równowartość około 500 USD

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Link to comment
Share on other sites

kwota dot. naszego zamówienia będzie związana z premierą urządzenia na PL rynku, uzyskałem informację, że cena urządzenia dla forumowiczów będzie jednorazowym gestem w kierunku miłośników audio i będzie niższa niż ceny detaliczne w innych krajach. Ja ze swojej strony to potwierdzam. Jeżeli może podjąć decyzję wstępną o zakupie - zachęcam, ponieważ w przypadku braku zainteresowania taka okazja już się nie nadarzy - premiera jest tylko raz. Myślę, że wiele osób jest już od dawna na tak. Urządzenie jest świetne, cieszy się dużym zainteresowaniem na świecie i zbiera rewelacyjne opinie.

 

Umówiony jestem na piątek i wtedy zapadnie decyzja na tak lub nie dla tego projektu.

 

otwieram listę:

 

1)mercandede

Link to comment
Share on other sites

jesteśmy coraz bliżej niezbędnego minimum. Obiecuję, że jeżeli zgłosi nad się kilkunastu postaram się powalczyć o świetną cenę (jestem już wstępnie po słowie). I nawet jeżeli, ktoś odsprzeda urządzenie w przyszłości na rynku wtórnym (a mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby) nie straci na tym zł. zapraszam serdecznie:) Urządzenie miałem okazję odsłuchać na prezentacji. Piszę ponieważ, mam pytania odnośnie walorów fonicznych. Nie chciałbym w tym miejscu zaczynać ogólnej dyskusji na ten temat (jest inny wątek na forum) ale powiek krótko - sprzedaję swojego daca i chcę auralica. Urządzenie gra lepiej od sonos i ifi i dla mnie to wystarczy. W połączeniu z funkcjonalnością dla mnie jest to rozwiązanie idealne. Nie lubię rekomendować produktów, ponieważ każdy ma swoje własne odczucia i doświadczenia ale moim skromnym zdaniem urządzenie jest warte swojej ceny. Swojego czasu zastanawiałem się nad innymi strumieniowacami, przez moment brałem też pod uwagę odbiorniki aptx. Auralic jest świetnym rozwiązaniem - dla mnie.

 

Przypominam, że poniżej 10 osób temat się zwija.

 

Zapraszam do przyłączenia się:)

Link to comment
Share on other sites

Podsumowanie:

 

1)mercandede

2) octagon

3. Zenobiusz

4.daru0105

5)LeszekTrader

6)dankam

 

 

w międzyczasie dystrybutor poinformował mnie o uzupełnieni zakładki na oficjalnej stronie:

 

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ,gdzie w trzech zakładkach znajdziecie podstawowe informacje na temat urządzenia.

 

Jeżeli, ktoś nosił się z zamiarem zakupu zaawansowanego strumieniowca bardziej zaawansowanego od sonos i simple audio, właśnie go znalazł.

 

Ponieważ brzmienie to jedno, a funkcjonalność drugie chciałbym rozwiać wątpliwości na temat aplikacji sterującej oraz USB.

 

Oprócz aplikacji producenta na androida i apple możemy korzystać z innych programów niż producenta (a takie są: po jednej na androida i na Apple)!

 

Po skonfigurowaniu sieci (będzie instrukcja w języku PL) Aries będzie działał także z innymi aplikacjami OpenHome.

 

Na iPada np.: Linn Kinsky, Linn Kazoo, PlugPlayer

 

Na Androida: BubbleDS Next, Linn Kinsky, PlugPlayer

 

USB: ARIES MINI może przesyłać muzykę przechowywaną na dysku sieciowym, dysku USB albo pamięci wewnętrznej urządzenia, tak więc nie jest to USB serwisowe tylko z pełną funkcjonalnością (możecie pakować wasze NASy:)

 

 

Przypominam, że lista w Piątek zamknięta, zależy nam na szybkiej realizacji więc ze wszystkimi będę się już kontaktował telefonicznie (potem mailowo)

 

Potrzebujemy jeszcze kilku chętnych (MINIMUM 4, świetnie gdyby zgłosiło się kilkanaście osób) - zapraszamy.

 

Uzyskałem informację, że realizacja byłaby możliwa jeszcze w tym roku. Zróbcie sobie prezent Panowie na Święta:)

Link to comment
Share on other sites

W ramach uzupełnienia: aplikacje Linn Kinsky/Kazoo działają też na pecetach z Windowsem i Macach. Także nie trzeba mieć tabletu/smartfona, aby korzystać z mini.

 

NAS czy dysk USB z muzyką też nie jest konieczny - można zainstalować oprogramowanie typu media server (np. minimserver, asset, jriver dlna) na komputerze/macu.

Link to comment
Share on other sites

W ramach uzupełnienia: aplikacje Linn Kinsky/Kazoo działają też na pecetach z Windowsem i Macach. Także nie trzeba mieć tabletu/smartfona, aby korzystać z mini.

 

NAS czy dysk USB z muzyką też nie jest konieczny - można zainstalować oprogramowanie typu media server (np. minimserver, asset, jriver dlna) na komputerze/macu.

 

A jak wygląda kwestia włączania i wyłączania Mini? Nie widzę na obudowie żadnego przycisku. Czy urządzenie można przestawić w tryb "stand by"? Czy jeśli odłączę Mini z sieci elektrycznej to urządzenie zapamięta wszystkie ustawienia? Jaki zasilacz jest sprzedawany z Mini?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Na obudowie z przodu są 3 przyciski. Jeden to jest power, dwa pozostałe będzie można zaprogramować. Domyślnie regulują głośność lub zmieniają utwory tył/przód

 

pradopodobnie tylko power off. Ale urządzenie pobiera maksymalnie 10W.

 

tak,zapamięta ustawienia

 

16V impulsowy

Link to comment
Share on other sites

Potrzebujemy jeszcze kilku chętnych (MINIMUM 4, świetnie gdyby zgłosiło się kilkanaście osób) - zapraszamy.

Strzel jeszcze 3 klony i będzie komplet.

Kolega z Niemiec specjalnie wczoraj zarejestrował się by skorzystać z zakupu grupowego?

Brawo inicjatywa godna pochwały.

Link to comment
Share on other sites

ze wszystkimi porozmawiam telefonicznie, albo ktoś będzie na tak albo na nie. Prosiłbym nie napuszczać, kablować itd. Kiedy powstał pomysł wspólnego zakupu wiedziałem, nie będzie lekko.

Chcesz powiedzieć że Leszek Trader jest realną postacią? To kpina z reszty kolegów którzy zapisali się na tawoja listę. Mam uwierzyć że ktoś z dobrym i nie tanim sprzętem chce kupić to mini przed premierą w zakupie grupowym by zaoszczędzić parę stuwek. Albo ty próbujesz tu robić kogoś w konia albo ciebie robią.
Link to comment
Share on other sites

kulisy spisku/przekrętu.

 

zbiera się ilość osób

przestawiana jest potem cena

potem osoby potwierdzają albo rezygnują

i kupują u dystrybutora w oparciu o przekazaną listę nazwisk.

 

Jest to inicjatywa kolegialna opierająca się na zaufaniu, więc jeżeli ktoś chce zrezygnować może to zrobić w każdym momencie.

Link to comment
Share on other sites

@LeszekTrader

Mam pytanie czego oczekuje Pan po Aries Mini?

Ma Pan sprzęt, którego nie jeden by pozazdrościł ("Mój system składa się z Metronome transport + dac, audio note dac 5, wzmocnienie Wavac i Lamm, kolumny Kavero i Rockport. Okablowanie siltech z poprzedniej serii.") a tu ten premierowy strumieniowiec jak by nie patrzeć z dolnej półki.

Z Niemiec Pan przyjechał specjalnie po to cudo i to po okazyjnej cenie.

Naprawdę to musi być wspaniałe urządzenie.

 

Przemek ile razy cie ktos w zyciu oszukał skoro wiecznie gdzies węszysz spisek i przekręt? to jest ten sławiony w zakładce pc audio racjonalizm?

A Ciebie nie zastanawia człowiek z dobrym sprzętem z grube pieniądze łapiący się na okazję upolowania strumieniowca 200 taniej, zakładający specjalnie na tą okazję konto.

Może rzeczywiście to moje przewrażliwienie.

Ja po prostu nie lubię krętaczy i cwaniaczków uważających wszystkich za debili.

Link to comment
Share on other sites

Ja to widze tak ze Pan Leszek ma swoje przyzwyczajenia do płyt ale stara się nadążać za trendami i wie że słuchanie plików też daje przyjemność. Nie zna się na komputerach, konfiguracjach i nie chce się znać. Spróbuje więc gotowego urządzenia plug&play w dobrej cenie. Serio nie trzeba do tego dorabiać ideologii

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.