Skocz do zawartości
IGNORED

AURALiC Aries Mini - ew. zamówienie grupowe - etap I - sonda


mercandede

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to widze tak ze Pan Leszek ma swoje przyzwyczajenia do płyt ale stara się nadążać za trendami i wie że słuchanie plików też daje przyjemność. Nie zna się na komputerach, konfiguracjach i nie chce się znać. Spróbuje więc gotowego urządzenia plug&play w dobrej cenie. Serio nie trzeba do tego dorabiać ideologii

I sprzęt kupił bo naczytał się w internecie i nie trafiła do żadnego salonu by tego wcześniej posłuchać. Nie ma zaprzyjaźnionego sprzedawcy, który dał by mu to pudełeczko za darmo przy okazji wymiany kabli.

Bądźmy poważni.

Ten opis w o mnie to totalna ściema stworzona nie wiem po co ale pewne jest jedno że nie jest to prawdziwy użytkownik tylko klon, któregoś ze starych użytkowników.

Na przyszłość radzę twórcy klona radzę trochę więcej wyczucia i taki kant nie zwróci na siebie uwagi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym świadczy chociażby sprawdzanie kont, dat założenia i opisów ;

Data rejestracji wyświetla się pod awatarem. Ja jestem dosyć spostrzegawczy. Pierwszy post po rejestracji zaciekawiła mnie ta persona.

Po za tym klony na tym forum to normalna sprawa szczególnie gdy chodzi o pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemysławie ale jaki Ty masz właściwie problem? Zakupu dokona się u dystrybutora na podstawie przekazanej listy nazwisk, danych z tego "preorderu".

 

A ja jestem zainteresowany kupnem, chętnie zastąpię apple tv ariesem mini.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemysławie ale jaki Ty masz właściwie problem?

Uważam że tworzenie klonów jest nieuczciwą zagrywką mającą na celu przyciągniecie do zabawy większej ilości osób.

Jeśli Ci to nie przeszkadza to Twoja sprawa widocznie inaczej rozumiemy słowo uczciwość i zaufanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nawet to klon to w czym masz problem? ze ktos kupi taniej niż w oficjalnej dystrybucji? to Cię tak boli? rozumiem gdyby to były jakies produkty diy z zawyżoną ceną a nie masowy produkt. litości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nawet to klon to w czym masz problem?

Oszustwem w każdej formie się brzydzę z tym mam problem.

I akceptować oszustwa nie muszę.

Trochę to nie dzisiejsza postawa ale inaczej nie potrafię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ale wytlumacz mi tragizm Twojej sytuacji

oszustwem i przekretem jest kupienie czegoś po cenie niższej niz oficjalnej czy wyzszej?

Nie oszustwem jest tworzenie "usłużnego klona".

Nie udawaj że nie wiesz o co chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie rozumiem

nawet jesli to konto to fake to jakie ma to znaczenie dla całej akcji? nie weźmiesz w niej udziału bo ktoś napisał że kupi a naprawdę nie istnieje? zrozum że sprzęt kupowany będzie u dystybutora w niższej niż oficjalna cenie - gdzie jest ten haczyk? czy przypierdalasz sie dla samego przypierdolenia sie bo masz jakiś problem z autorem akcji? w ktorym miejscu może być wtopa uczestników przedsięwzięcia przez to nieszczęsne fake konto?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszustwem w każdej formie się brzydzę z tym mam problem.

I akceptować oszustwa nie muszę.

Trochę to nie dzisiejsza postawa ale inaczej nie potrafię.

Fajnie,że Tacy ludzie jeszcze są - serio . Oszustwo trzeba napiętnować .

Przemo , nie musisz akceptować oszustwa , ale nie musisz też dokonywać wpisów w tym wątku , bo raczej nie jesteś zainteresowany zakupem ?

Tu nikt nikogo nie naciąga a , że ktoś się dopisał do listy z "lewego" konta - jego sprawa . Reszta przecież nie kieruje się jego wpisem !

Więcej luzu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie rozumiem

nawet jesli to konto to fake to jakie ma to znaczenie dla całej akcji? nie weźmiesz w niej udziału bo ktoś napisał że kupi a naprawdę nie istnieje? zrozum że sprzęt kupowany będzie u dystybutora w niższej niż oficjalna cenie - gdzie jest ten haczyk? czy przypierdalasz sie dla samego przypierdolenia sie bo masz jakiś problem z autorem akcji? w ktorym miejscu może być wtopa uczestników przedsięwzięcia przez to nieszczęsne fake konto?

Sam wiesz ze scenariuszy moze byc wiele - ja nie wnikam kto, co i jak organizuje i co z tego ma (moze np jeden egzemplarz w cenie jesli zamowienie bedzie wieksze) - problem dzieje sie wtedy kiedy ktos probuje namowic ludzi niezdecydowanych na tym forum na cos czego nikt jeszcze powaznie nie przetestowal.

Oczywiscie kazdy ma swoja glowe i mysli za siebie ale troche to zakrawa na jakas akcje agitacyjna ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że Tacy ludzie jeszcze są - serio . Oszustwo trzeba napiętnować .

Przemo , nie musisz akceptować oszustwa , ale nie musisz też dokonywać wpisów w tym wątku , bo raczej nie jesteś zainteresowany zakupem ?

Tu nikt nikogo nie naciąga a , że ktoś się dopisał do listy z "lewego" konta - jego sprawa . Reszta przecież nie kieruje się jego wpisem !

Więcej luzu .

A jaką masz pewność że sam twórca tej akcji nie stworzył tego konta?

Ja nie mam żadnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wiesz ze scenariuszy moze byc wiele - ja nie wnikam kto, co i jak organizuje i co z tego ma (moze np jeden egzemplarz w cenie jesli zamowienie bedzie wieksze) - problem dzieje sie wtedy kiedy ktos probuje namowic ludzi niezdecydowanych na tym forum na cos czego nikt jeszcze powaznie nie przetestowal.

Oczywiscie kazdy ma swoja glowe i mysli za siebie ale troche to zakrawa na jakas akcje agitacyjna ;)

to jest własnie ta polska zj***na mentalność - "nie dać komuś zarobić bo jest zaradny a mogłem sam na to wpaść" :)

jeśli miałbym szanse kupić coś taniej a ktoś by dostał ten produkt za darmo to dla mnie win/win i nie mam z tym żadnego problemu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu organizatora pierwszy zgłosił bym klona do sprawdzenia. Oczywiście gdybym miał czyste sumienie.

I było by po sprawie.

 

to jest własnie ta polska zj***na mentalność - "nie dać komuś zarobić bo jest zaradny a mogłem sam na to wpaść" :)

jeśli miałbym szanse kupić coś taniej a ktoś by dostał ten produkt za darmo to dla mnie win/win i nie mam z tym żadnego problemu :)

Nie to jest polskie cwaniactwo jak tu "robić żeby się nie narobić".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli boli Cie dupa ze sam na to nie wpadles :)

Jak powiedziałem pewnej osobie ww urządzenie nie jest wartę nawet 200zl. Raz mam dobry dac z dobrym konwerterem (opcja dac tego urządzenia mnie nie interesuje) jako dawca sygnału usb też nie będzie żadną rewolucją bo i dlaczego miała by być.

Pozostaje jeszcze funkcjonalność i tu kolejny zonk bo kuleje podobno obsługa z androida. Szczerze nawet testować szkoda by mi było czasu bo wolę w tym czasie spokojnie posłuchać muzyki.

Gdzie widzisz tu zazdrość?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest własnie ta polska zj***na mentalność - "nie dać komuś zarobić bo jest zaradny a mogłem sam na to wpaść" :)

jeśli miałbym szanse kupić coś taniej a ktoś by dostał ten produkt za darmo to dla mnie win/win i nie mam z tym żadnego problemu :)

Alez i ja nie mam :) - poniewaz jestem zadowolony ze swojego strumieniowca to rowniez nie mam dylematu co tu wybrac - Probem a w zasadzie watpliwosc jedyna jaka mi sie tu nasuwa to tylko jakosc, ktorej pewni sa tylko producent i zaprzyjaznione agencje reklamowe ;) - i wcale nie twierdze, ze to urzadzenie bedzie brzmialo zle!!!. (pomijajac juz pewna marketingowa otoczke ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że są osoby które są zadowolone ze swoich odtwarzaczy strunieniowych i nie widzą potrzeby zmian. Są i takie, które potrzebują czegoś na start systemu. Są i takie, które nie przeliczają każdej złotówki, bo ich na to stać, i chcą sprawdzić tę nowość. Są i takie, które są zgorzkniałe do szpiku kości i nie robią nic innego, jak negacja wszystkiego dookoła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starszy aries moim zdaniem jest wart swojej ceny a mlodszy kosztuje mniej niż połowę - w słowach tych co słyszeli jawi się obraz że gra niewiele gorzej od starszego brata. plus ma DAC na nowszej kości niż np CA SM6 abonament na TIDAL i co ważne wyjście USB - to są argumenty na kupno w tej cenie w ciemno

spytasz dlaczego nie dopisałem się do listy? po prostu dla mnie 2k to dużo ostatnimi czasy i muszę dziadować w poszukiwaniu najlepszej relacji ceny do jakości :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nie jesteś zainteresowany, to się nie wypowiadaj w tym wątku i tyle.

Wypowiadam się bo zostałem zaproszony do udziału w akcji i po grzecznej z mojej strony negatywnej odpowiedzi na zaproszenie. Zostałem poproszony o naganianie innych do akcji. Po tym jak wyjaśniłem że nie będę brał udziału w czymś do czego nie jestem przekonany. Zostałem w niewybredny sposób skwitowany. Z ciekawości odwiedziłem wątek i zobaczyłem tą martwą duszyczkę. O czym napisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było napisać tak od razu.

W sumie można było ale czy to coś zmienia. Ja zwróciłem uwagę na nieczyste zagrywki a kto chce z tego wyciągnąć wnioski, wyciągnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dowód że konto jest klonem czy tylko przypuszczasz?

Mam nieodparte wrażenie że konto Pana Leszka jest klonem lub kontem stworzonym na potrzeby tego wątku.

Godzina rejestracji, godzina pierwszego posta, no i z czapy "moja zawartość" ni jak nie licująca z przedmiotem akcji.

Dowody może mieć moderacja na podstawie ip. można sprawdzić sporo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starszy aries moim zdaniem jest wart swojej ceny a mlodszy kosztuje mniej niż połowę - w słowach tych co słyszeli jawi się obraz że gra niewiele gorzej od starszego brata. plus ma DAC na nowszej kości niż np CA SM6 abonament na TIDAL i co ważne wyjście USB - to są argumenty na kupno w tej cenie w ciemno

spytasz dlaczego nie dopisałem się do listy? po prostu dla mnie 2k to dużo ostatnimi czasy i muszę dziadować w poszukiwaniu najlepszej relacji ceny do jakości :(

Sorry za offtopic ale sprawdz Maline koniecznie - Malina z daciem to wydatek ok 350 - 400 zl a dzwiek zaskakuje - koiec tematu bo ktos pomysli ze mam udzialy w opychaniu Maliny :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na przyszlosc upewnij sie zanim zaczniesz rzucać oskarzeniami na podstawie własnych odczuć. Psujesz komuś wątek - to bardzo nie po dżentelmeńsku żeby nie powiedzieć że gówniarskie

 

@awietek

malinę chętnie bym sprawdził ale jestem noobem i nie potrafię jej sobie sam złożyć i skonfigurować

własnie dla takich jak ja (i pewnie Pan Leszek) są komercyjne produkty :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na przyszlosc upewnij sie zanim zaczniesz rzucać oskarzeniami na podstawie własnych odczuć. Psujesz komuś wątek - to bardzo nie po dżentelmeńsku żeby nie powiedzieć że gówniarskie

Rozbraja mnie Twoja naiwność.

Chyba jako jedyny na sali wierzysz w realne istnienie Pana Leszka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.