Skocz do zawartości
IGNORED

AURALiC Aries Mini - ew. zamówienie grupowe - etap I - sonda


mercandede

Rekomendowane odpowiedzi

nie chcę się w wtrącać w tą pasjonującą dla przyjemniej jednego autora dyskusję, ale ta persona oczekuje właśnie zainteresowania. Proszę ignorować takie zachowania.

W dosyć napastliwy sposób od paru dni próbuje mi narzucić swoją opinię, popartą nachalnymi informacjami na temat co ma, czego słuchał, nie wspominając o różnych pouczających uwagach, które od początku starałem się zignorować. Już na początku naszej prywatnej konwersacji wspomniałem, że nasza rozmowa zmierza do klasycznej dysputy sprzętowej, którą określam ,,dyskusja z cyklu komu bardziej śmierdzą nogi". Następnie postanowiłem pożegnać się stwierdzając, że persona jest mentorem (komplement/sarkazm) oraz megalomanem (sarkazm). I tutaj popełniłem błąd. Persona nakarmiona moją chwilową słabością (oraz zbagatelizowaniem wielu bardzo merytorycznych argumentów na temat przedmiotowego urządzenia;) pojawiła się tutaj. Co do wiadomej kwestii się nie wypowiadam, ponieważ domyślam się, że persona aż przebiera śmierdzielkami, żebym złapał się na ten haczyk.

 

Jestem dorosłym facetem i mam swoje zdanie na temat forów internetowych, ale zawsze jest ta nadzieja, że hobbyści są dla siebie uprzejmi i koleżeńscy. Taki staram się pozostać i tego życzę wszystkim. A prawda jest jak d, każdy ma swoją. Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie proponowałbym maliny zamiast ariesa, chyba że ktoś faktycznie liczy każdą złotówkę. Ja jestem informatykiem i nie chciało by mi się bawić z maliną mając do dyspozycji gotowy, dobry produkt.

 

Ale wracając do zamówienia, to na mój gust warto, choć ja nie jestem zainteresowany bo takiego urządzenia nie potrzebuję. Wszystkie produkty Auralica jak do tej pory się sprawdziły. A sam fakt oferowania urządzeń z wyjściem USB świadczy o głębokim zrozumieniu, czego potrzebuje prawdziwy audiofil, a nie rynek masowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę się w wtrącać w tą pasjonującą dla przyjemniej jednego autora dyskusję, ale ta persona oczekuje właśnie zainteresowania. Proszę ignorować takie zachowania.

W dosyć napastliwy sposób od paru dni próbuje mi narzucić swoją opinię, popartą nachalnymi informacjami na temat co ma, czego słuchał, nie wspominając o różnych pouczających uwagach, które od początku starałem się zignorować. Już na początku naszej prywatnej konwersacji wspomniałem, że nasza rozmowa zmierza do klasycznej dysputy sprzętowej, którą określam ,,dyskusja z cyklu komu bardziej śmierdzą nogi". Następnie postanowiłem pożegnać się stwierdzając, że persona jest mentorem (komplement/sarkazm) oraz megalomanem (sarkazm). I tutaj popełniłem błąd. Persona nakarmiona moją chwilową słabością (oraz zbagatelizowaniem wielu bardzo merytorycznych argumentów na temat przedmiotowego urządzenia;) pojawiła się tutaj. Co do wiadomej kwestii się nie wypowiadam, ponieważ domyślam się, że persona aż przebiera śmierdzielkami, żebym złapał się na ten haczyk.

 

Jestem dorosłym facetem i mam swoje zdanie na temat forów internetowych, ale zawsze jest ta nadzieja, że hobbyści są dla siebie uprzejmi i koleżeńscy. Taki staram się pozostać i tego życzę wszystkim. A prawda jest jak d, każdy ma swoją. Dziękuję.

Proszę zacytować prywatną rozmowę ze mną, bardzo jestem ciekawy jak ją odbiorą forumowicze szczególnie zachętę do nagabywania znajomych na udział w akcji.

Chyba nie ma kolega nic do ukrycia z mojej strony pełna zgoda na ujawnienie zapisu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie proponowałbym maliny zamiast ariesa, chyba że ktoś faktycznie liczy każdą złotówkę. Ja jestem informatykiem i nie chciało by mi się bawić z maliną mając do dyspozycji gotowy, dobry produkt.

 

Ale wracając do zamówienia, to na mój gust warto, choć ja nie jestem zainteresowany bo takiego urządzenia nie potrzebuję. Wszystkie produkty Auralica jak do tej pory się sprawdziły. A sam fakt oferowania urządzeń z wyjściem USB świadczy o głębokim zrozumieniu, czego potrzebuje prawdziwy audiofil, a nie rynek masowy.

Ja nie jestem informatykiem i powiem szczerze ze na poczatku mialem trudnosci ale przebrnalem :) i dobrze sie stalo bo jak wczesniej pisalem Malina zagrala lepiej niz SM6 - duzo lepiej.

Teraz raz skonfigurowane urzadzenie nie sprawia zadnego problemu - ale rozumiem, ze nie kazdy ma ochote na mala zabawe DIY :) - W kazdym razie jakosc bardzo zaskakuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś oferował takie urządzenie jako produkt gotowy ze swoją marżą nawet 30% (w granicach przyzwoitości) to bym się skusił - sęk w tym że z produktami masowymi jest dużo prościej a prowadzenie firmy z urządzeniami elektronicznymi to dla twórców finansowa udręka :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod ręką mam tylko ostatnią wiadomość :)

 

Wysłano dziś, 08:28

Przemek mam nadzieję, że masz ciśnienie na pompce. Bo życie samemu ze sobą i takim podejściem do ludzi będzie dla Ciebie udręką. Skoro poświęcasz temu tyle czasu nie najlepiej świadczy to o twojej kondycji psychicznej. Ciekawe czy taki człowiek jak ty skłonny jest do autorefleksji. Myślę, że kiedyś przy innej okazji, może jakiejś interakcji z innym człowiekiem zapali ci się lampeczka i powiesz sobie uczciwie, że musisz coś ze sobą zrobić. Przemek, na pewno fajny z Ciebie człowiek, trzymaj fason, ciesz się życiem i nie bądź toksyczny. Jeżeli chociaż trochę jesteś dumny z tego co robisz to naprawdę, tak szczerze, jest mi ciebie żal. Kiedyś zrozumiesz. Dostajesz ignora.

Tego jeszcze nie wysłałeś. Bardziej interesujący był początek rozmowy, w którym nachalnie próbowałeś mnie przekonać do zakupu grupowego i naganiania innych znajomych do tego. Dalej jak wyjaśniłem Ci dlaczego tego nie zrobię i Twoja reakcja na to. Może te cytaty będą lepsze nie uważasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek już się poskrażył kolegom z pc audio voodoo zaraz zostaniemy uświadomieni jacy z nas ignoranci :)

Nie co najwyżej ktoś zobaczy jeszcze jeden sposób do jakich kombinacji nie którzy są zdolni by osiągnąć cel.

Przy okazji jak myślicie dlaczego cena niewydanego urządzenia jest wyższa od zapowiadanej?

Świta wam coś?

Nie, to podniecajcie się dalej marzeniami o kolejnym objawieniu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem informatykiem i powiem szczerze ze na poczatku mialem trudnosci ale przebrnalem :) i dobrze sie stalo bo jak wczesniej pisalem Malina zagrala lepiej niz SM6 - duzo lepiej.

Teraz raz skonfigurowane urzadzenie nie sprawia zadnego problemu - ale rozumiem, ze nie kazdy ma ochote na mala zabawe DIY :) - W kazdym razie jakosc bardzo zaskakuje.

 

Tu nie chodzi o wykonywany badz nie zawod tylko o zasobnosc portfela.

Jak ktos jest mniej zamozny to szuka tanich a jednoczesnie jakosciowo dobrych rozwiazan.

Zawsze mozna poprosic o pomoc kogos bardziej wtajemniczonego.

2k za sprzet po ktorym nie wiadomo czego mozna sie spodziewac? Dziekuje .

Takie moje zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemysław na prawdę już wystarczy. Dziękujemy już za Twój udział :)

Przez niego przestałem czytać zakładki PCAudio i tam gdzie się udziela. Rozwala każdy temat :(

Pewnie już zniechęcił (ciekawe czy specjalnie) do zakupu parę osób. Rozwala temat i tutaj.

 

2k za sprzet po ktorym nie wiadomo czego mozna sie spodziewac? Dziekuje .

Takie moje zdanie.

Następny. Jak nie dopisujesz się dol listy, to twoje zdanie się nie liczy.

Po co ludziom mącisz. Jeżeli wszytko się uda po dobrej cenie, to parę osób może żałować, że to czytało.

Kasę wpłacam dla dystrybutora, jestem świadomy że kupuję bez odsłuchów. To jest zabawa w audio.

 

Stać mnie na ewentualne straty przy odsprzedaży, gdy zagra niezadowalająco dla mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie:

 

1)mercandede

2) octagon

3. Zenobiusz

4.daru0105

5)LeszekTrader - nasz rodzynek;)

6)dankam

7)MichałSzczechura

 

Przypominam potrzebujemy 10 osób.

 

Listę zamykamy w Piątek o północy.

 

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie inicjatywy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, ile nas już jest, bo się pogubiłem...

 

A propos, czy w Mini jest możliwość przewijania utworów i czy wspiera gapless?

 

Tak i tak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie:

 

1)mercandede

2)octagon

3)Zenobiusz

4)daru0105

5)LeszekTrader - nasz rodzynek;)

6)dankam

7)MichałSzczechura

8)Łukasz_57148

 

Listę zamykamy w dziś o północy. Ostatnia szansa. Zapraszam serdecznie.

 

 

PANOWIE NA LIŚCIE:

Czy moglibyście mi już przesłać w wiadomości prywatnej wasze imię nazwisko i telefon.(oczywiście zostaje on do mojej prywatnej wiadomości) do SOBOTY 7.11.2015 r. włącznie. Gdy tylko ustalę jakieś szczegóły poinformuję was telefonicznie. Wasze dane nie będą przekazywane dalej bez waszej zgody.

Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Australli taniej: równowartość około 500 USD

 

A na Marsie, mam tam znajomego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki strumieniowiec może zastąpić mi zestaw do słuchania laptop+dac? I czy dzięki temu osiągnę lepszą jakoś z np. takiego Tidala?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SinusAudio, Equilibrium Ether S6, Stars DSD Audio DAC, Nordost Blue Heaven LS i Purple Flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki strumieniowiec może zastąpić mi zestaw do słuchania laptop+dac? I czy dzięki temu osiągnę lepszą jakoś z np. takiego Tidala?

 

To zależy od tego jaki to laptop i jaki dac. Zresztą nikt tego nie oceni, bo nikt z nas tego dotąd nie słyszał. Z różnych względów decydujemy się na zamówienie w ciemno ;)

 

Zen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie:

 

1)mercandede

2)octagon

3)Zenobiusz

4)daru0105

5)LeszekTrader - nasz rodzynek;)

6)dankam

7)MichałSzczechura

8)Łukasz_57148

 

Proszę o wpisanie na listę:

9) Jam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki strumieniowiec może zastąpić mi zestaw do słuchania laptop+dac? I czy dzięki temu osiągnę lepszą jakoś z np. takiego Tidala?

 

Moim zdaniem jako zrodlo powinien byc lepszy od laptopa, nie wspominajac, ze wygodniejszy. Natomiast Twoj dac moze okazac sie lepszy od tego, ktory jest na pokladzie Mini. Ja od razu zakladam, ze Mini bedzie pracowac jako transport z zewnetrznym dac'iem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko ustalę szczegóły będę się z wami kontaktować. Postaram się to zrobić do połowy tygodnia tj. do środy.

 

Uprzejmie proszę o podanie nr tel. oraz imienia i nazwiska w prywatnej wiadomości.

 

Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

uprzejmie proszę o szybkie uzupełnienie danych na prv.

Uprzejmie dziękuję pozostałym kolegom za zgłoszenia, niestety nie miałem czasu odpisać więc teraz informuję, że wasza wiadomości dotarły.

Trzy osoby się nie odezwały więc oprócz widomości na skrzynkę forum piszę poniżej o kogo chodzi;)

Proszę o szybki odzew.

 

1)mercandede

2)octagon brak danych (imię, nazwisko, tel)

3)Zenobiusz

4)daru0105

5)LeszekTrader brak danych (imię, nazwisko, tel)

6)dankam - brak danych (imię, nazwisko, tel)

7)MichałSzczechura

8)Łukasz_57148

9)Jam

10)kolega zgłoszony prv

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.

 

Słuchajcie w zasadzie wszystko już wiem.

Uważam, że cena, o którą powalczyłem jest naprawdę b.dobra !

Niestety odbyło się to kosztem pewnego ustępstwa, i nie chciałbym aby było to dla was zaskoczeniem podczas naszej rozmowy tel.

Zgodziłem się na zaliczkowanie.

Uważam, że ktoś kto podchodzi do tego zakupu na poważnie, nie będzie miał z tym problemu.

Tym samym będzie to uczciwe wobec pozostałych osób, które są zdecydowane.

Zamówienie będzie robione specjalnie pod nas.

Stroną transakcji jest wyłącznie klient (uczestnik forum - dystrybutor)

 

na pytania odpowiem podczas telefonów do was, dzwonię od jutra

 

jedyną osobą która nie podała namiarów jest słynny Leszek;)

dziękuję za zgłoszenia osób przez prv.

 

Proszę o nie przesyłanie pytań na prv. do każdego zadzonię! Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)mercandede

2)octagon brak danych (imię, nazwisko, tel)

3)Zenobiusz

4)daru0105

5)LeszekTrader brak danych (imię, nazwisko, tel)

6)dankam - brak danych (imię, nazwisko, tel)

7)MichałSzczechura

8)Łukasz_57148

9)Jam

10)kolega zgłoszony prv

11) czorny05

12) fakamada

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.