Skocz do zawartości
IGNORED

AURALiC Aries Mini - ew. zamówienie grupowe - etap I - sonda


mercandede

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie mamy 14 osób ale nie wiem czy pozostałe osoby chcą aby o nich pisać na all. każdy dostał potwierdzenie zgłoszenia. W najbliższym czasie przedzwonię. Jak ktoś chce jeszcze wskoczyć niech szybko napisze imię nazwisko i tel na prv. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

To może ja jako dystrybutor wkleję wyjaśnienie:

 

Szanowni Klienci,

Z przykrością informuję, że nie będę w stanie dostarczyć Państwu zamówionych streamerów Auralic Aries MINI. Zostałem oszukany przez producenta, który cenę zakupu uzgodnioną w lipcu 2015 podniósł o 60% na kilka dni przed wysyłką towaru - bez uzasadnienia. W związku z nieuczciwą praktyką biznesową Auralica, mając na uwadze interesy moich Klientów oraz wizerunek mojej firmy, zdecydowałem się zakończyć współpracę z marką Auralic. Wszyscy z Państwa, którzy wpłacili zaliczki lub całość kwoty otrzymają zwrot pieniędzy w dniu dzisiejszym. Przepraszam najmocniej za zaistniałą sytuację.

 

z poważaniem,

 

Marcin Ostapowicz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja jako dystrybutor wkleję wyjaśnienie:

 

Czyli w Polsce nie będzie dostępny w cenie około 500 EUR? Będzie znacznie droższy?

 

Pytam z ciekawości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w Polsce nie będzie dostępny w cenie około 500 EUR? Będzie znacznie droższy?

 

Pytam z ciekawości.

 

Proszę przeczytać moją wiadomość ze zrozumieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeczytać moją wiadomość ze zrozumieniem.

 

zobaczymy, co producent zrobi. U kogo pojawi się auralic i w jakiej cenie. I czy w ogóle się pojawi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, mnie ta azjatycka firma wcale się nie podoba, kiedyś wysłałem maila to nawet nie odpisali. Druga sprawa nie mam zaufania do ich aplikacji i suportu (zwolnią jakiego informatyka i się zaczną problemy). Trzecia sprawa - za 2299 zł można kupić najnowszego Maca Mini, a to urządzenie jest z pewnością dużo bardziej wszechstronne. Jakość sygnału po USB jest ponoć świetna w Macach. No i więcej możliwości. Tak samo można dokupić lepszy zasilacz liniowy jak do auraliców (różne firmy robią)...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, mnie ta azjatycka firma wcale się nie podoba

 

Produkt z Twojego avatara też mi szczęścia nie przyniósł. W tym wypadku udało się jednak odzyskać cała zainwestowana kwotę:)

 

LInn Sneaky DS ?

 

A co tam, kupuję Majika, żona dała zielone światło:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octagon,

fakt, Szkoci dali ciała, sam produkt był bardzo fajny i żałuję że tak wyszło bo dziś bym nie szukał alternatywy... Avatara zaraz zmienię bo już nieaktualny :-) Tak to bywa z "nowymi technologiami".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic Panowie chęci były, zaskoczony byłem jak sprawnie wszystko przebiegało. Dzięki serdeczne. Marcin dołożył wszelkich starań i naprawdę podszedł do całej sprawy bardzo profesjonalnie i uczciwie. Czasami tak bywa, że druga strona się nie wywiązuje z umowy, tym bardziej że wszystko zakontraktowane. Mimo wszystko dziękuję wam Panowie i Marcinowi za to, że tak szybko zgodził się odpowiedzieć na naszą inicjatywę. Mamy fajne hobby więc chyba nie będzie problemu z rozdysponowaniem gotówki :) Udanych Świąt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octagon,

fakt, Szkoci dali ciała, sam produkt był bardzo fajny i żałuję że tak wyszło bo dziś bym nie szukał alternatywy... Avatara zaraz zmienię bo już nieaktualny :-) Tak to bywa z "nowymi technologiami".

 

Szkoci jak Szkoci. Ciała dał Corsair, który był ich właścicielem. Po prostu zamknął dział audio. Przynajmniej zachowali się poważnie i oddali mi cała kasę za Roomplayera wynikającą z faktury zakupu. Zauważ, że nawet apka z appstore zniknęła. Czyli jak wymienisz iPada to już Roomplayera nie odpalisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wam oklapło, musieliście mieć naprawdę dobrą cenę (400 EUR?) bo urządzenia są dostępne w Niemczech bez problemu, na idealo.de w 6 sklepach po 499 EUR.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem 2 szt, jeden miał być transportem w salonie a drugi po analogu do słuchawek ;)

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Rpi w salonie zostaje a juz drugie + hifiberry dac pro jedzie. W SQ pewnie różnica niewielka bądź żadna a ile kasy w portfelu zostało na święta :)

Czas już przestać gonić króliczka i ciezyć się tym co jest na stanie.

Może za rok- dwa pojawi się alternatywa znacząco lepsza od rpi. Na ten moment wiem jedno bez USB w audio jest dużo taniej i najczęściej lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co proponujecie wyłącznie do Tidala tanio prosto, alternatywa dla rblinka, którego nbiorę pod uwage. Oczywiście sterowanie aplikacją na telefon lub tablet (android bez potrzeby rootowania) lub OS - tak do 1000 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1000 z DACiem to Malina - i gra swietnie - ale wszedzie o tym pisze wiec moze lepiej juz zamilkne bo znow mnie kto posadzi ze mam w tym jakis olbrzymi ukryty interes ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.