Skocz do zawartości
IGNORED

Czy to na pewno monitory Audiowave?


joozeek

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić monitorki audiowave i znalazłem ofertę w której sprzedawane monitory tej firmy nie kojarzą mi się ze znanymi modelami typu 141 czy 171. Ba, skrzynki wyglądają bardziej na te meridiany D600(dla porównania: http://allegro.pl/zestawy-aktywne-meridian-d600-i5755949276.html), stad moje pytanie, czy to może mimo wszystko być produkt z Zabrza? Będę wdzięczny za pomoc.

 

Link do zdjęć: http://www47.zippyshare.com/v/C4Pq3oE5/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwie pary kolumn z tej manufaktury i żadne w niczym nie przypominały tych ze zdjęć powyżej.

Ale może coś się u nich pozmieniało, chociaż szczerze powiedziawszy wygląda to tandetnie, bez urazy.

 

Tak wyglądały moje

 

post-6358-0-18412200-1362492047_thumb.jpg

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi, że jest to Audiowave.

W rzeczywistości wyglądają bardzo dobrze. Skrzynka zrobiona jest bardzo solidnie, z grubego sezonowanego drewna merbau. Jest bardzo sztywna i bardzo dobrze spasowana. Skóra z przodu i z tyłu jednym się podoba innym nie. Jak napisał parantulla - kwestia gustu.

 

Niestety Audiowave nie jest już firmą nastawioną na sprzedaż w dużych ilościach. Są to produkty niszowe, na zasadzie jak mam czas to zrobię. Z tego co się orientuję, sprzedawane są tylko w jednym sklepie w Polsce:-(.

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.