Jump to content
IGNORED

Najnowszy Bond

Nautilius XII

Recommended Posts

Jestem po jednokrotnym przesłuchaniu i brzmi tak sobie. Podobnie jak przy Skyfall za muzykę odpowiada Thomas Newman i brzmi to bardzo podobnie do poprzedniego Bonda. Ot typowa muzyka ilustracyjna, która w filmie sprawdzi się pewnie bardzo dobrze, a po za nim niczym nie potrafi zaskoczyć.

......muza w bondowskich filmach jest na 4 miejscu : pierwszy Bond..James Bond , następnie gadżety potem wstrząśnięta a nie mieszana i teraz dopiero muzyka....ps. bardzo brakuje mi tłumaczeń T. Beksińskiego...to była klasa.....

Tylko, że teraz nie ma gadżetów, nie ma wstrzasnietej - na szczęście Bond pozostał. Nie ukrywam, że dla mnie, przeobrazenie Bonda poszło w dobrym kierunku.

----------------

A mi "Live and let die" Paula McCartneya i The Wings. Tak a propos utworu wykonywanego przez Nancy Sinatrę, to w filmie dokumentalnym o muzyce w bondach powiedziano, że ostateczną wersję piosenki złożono z kilkudziesięciu wcześniej zaśpiewanych przez nią wersjach, bo żadna nie była dostatecznie perfekcyjna. A teraz ten koleś co pieje w "Spectre" chwali się, że wszedł do studia i po piętnastu minutach miał już gotowy utwór. Załamka.

......muza w bondowskich filmach jest na 4 miejscu : pierwszy Bond..James Bond , następnie gadżety potem wstrząśnięta a nie mieszana i teraz dopiero muzyka....ps. bardzo brakuje mi tłumaczeń T. Beksińskiego...to była klasa.....

Są jeszcze samochody!W tym przypadku Aston DB 10 i Jag C-X75.

I najważniejsze.Podobno popija polską wódkę!

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.