Jump to content
IGNORED

Pytanie o wyciszenie komórki

ArlenBales

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim forumowiczom!

Mam pewien problem. Otóż zabieram się za ogarnięcie bardzo małej komórki w bloku. Wyciszeniem będą maty wyciszające fala 3cm. Na drzwi dam styropian i też matę. Na podłogę jakaś wykładzina. Generalnie nie chodzi o to żeby blokować dźwięk jakoś wybitnie a raczej o względny spokój dla mnie w środku. Raczej będę działał na słuchawkach aczkolwiek fajnie by było móc też czasem wydać jakiś dźwięk ;). Męczy mnie jednak pewna kwestia... Jak już się tak uszczelnię w tej komórce tymi matami, to nie wiem jak wtedy z powietrzem w środku? Można jakoś zbadać ilość tlenu (czy raczej stężenie co2) w takiej komórce domowym sposobem? Czy może na starcie już wiadomo że jakąś kratkę wentylacyjną muszę założyć (tylko wtedy trochę słabo z tym wyciszeniem). Ktoś bardziej doświadczony mógłby zabrać głos w tym temacie?

Komórka ma wymiary 2,11m ściana boczna, 1,1m ściana frontowa, 2,63m wysokość. Generalnie będzie tam blat na lapka, fotel, piano na statywie i bas.

Licze na Wasze rady. Serdecznie pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.