Skocz do zawartości
IGNORED

Jak w sposób "elegancki" zrobić pętle sygnału w wzmacniaczu słuchawkowym


DelphiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Buduje wzmacniacz słuchawkowy na bazie projektu SOHA II, który był szeroko omawiany na Forum.

Chciałbym, aby moje urządzenie miało pętlę sygnału podobnie jak ma np Musical Fidelity V90-HPA

(sygnał z DAC wchodzi do mojego wzmacniacza, a następnie wychodzi na duży wzmacniacz dla kolumn głośnikowych).

 

Intuicyjnie mam pomysł, aby masy złączyć razem, zaś gorące sygnałowe przewody przełączać podwójnym przekaźnikiem

dobrej klasy (na zasadzie, że jeżeli przekaźnik NIE jest zasilany -> sygnał na gniazdach wyjściowych sygnału - pętla działa,

zaś przekaźnik po zasileniu odłącza wyjścia sygnału i podaje sygnał na wzmacniacz słuchawkowy)

 

Znalazłem również w Internecie takie rozwiązanie, gdzie konstruktor zrobił zworki z drutu pomiędzy IN i OUT.

Temat wydaje się błahy, jednakże prosiłbym Was o wskazówki :-)

 

Pozdrawiam

Damian

 

Musical_Fidelity_V90-HPA_rear_Angle_large.jpg?v=1435254157

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.