Jump to content
IGNORED

Jakie CD Harmana

dariojula

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Całkiem nie dawno prosiłem Was o pomoc w wyborze cedaka.

Troszkę się zmieniłem kolumny.

Aktualnie;

wzmak Teac A-R 650 Mk II

Monitory Canton 70

kable Monster

I wlaśnie coś, na czym zależy mi najbardziej.Wcześniej przekonany byłem do CD HK 750 dla mnie zagrał ciekawiej niż wcześniejszy który miałem HK 970,wtedy z wzmacniaczem Teac A-R 600.

Słucham muzyki rockowej,czaszami zdarza się jazz.

pytanie do Was: co jeszcze wyłącznie z cdedeków Harmana mogło mnie zaciekawić,jakiego posłuchać?, bo 750-tki jeszcze nie kupiłem.

A może coś innego?

Budżet 500zł

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Dzięki.

Chyba coś w tym jest wszystkie harmany o których wspomniałem są dostępne na aledrogo,a po twoim zero śladu,chyba ich użytkownicy nie chętnie z nimi się rozstają

troche poczekam może go upoluje

dzięki za odpowiedz

pozdrawiam

Miałem kiedyś HARMAN KARDON HD7525, to nie był top model, ale brzmiał całkiem ok.

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Miałem kiedyś HARMAN KARDON HD7525, to nie był top model, ale brzmiał całkiem ok.

Wiem że cierpliwość popłaca,ale dość już mam czekania o modelach HK o których wspomnieliście w tej chwili moge zapomnieć,po prostu są ciężko dostępne.

Co Waszym zdaniem,nie biorąc mojej osoby i sprzętu pod uwagę!! warte jest uwagi z HK ogólnie dostępnego do 500zł/w tej chwili zdecydowany jestem zaufać Waszemu doświadczeniu/. Muszę już coś kupić bo nie wyrabiam!!

Pozdrawiam Panowie.

Również jesli coś innego niż HK do 5stówek wartego jest uwagi proszę o modele,wiem że to nudne ale tylko na Waszą pomoc moge liczyć

Ja jestem za cienki,

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.