Skocz do zawartości
IGNORED

System za 7 baniek - jak wrażenia?


neomammut

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo serdecznie dziękujemy za zdjęcia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć o które prosił autor tematu ;)

 

Czy to coś dużego z tyłu to są suby, i czy są one częścią zestawu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Drodzy Panowie..za 7 baniek to można swobodnie założyć fundację dla starzejących się audiosłuchających..i chyba to by było lepsze niż to co czytam do tej pory.....serdecznie pozdrawiam...ps. biologia się niestety nie zmienia...a szczególnie nasze uszy.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to był system za 7 baniek???? Wpadlem i jeśli system miał w sobie to coś zostawałem na dłużej. Tam przemknąłem.

Być może dobry system do podbudowania upadlego ego niektorych audiofili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to był system za 7 baniek???? Wpadlem i jeśli system miał w sobie to coś zostawałem na dłużej. Tam przemknąłem.

Być może dobry system do podbudowania upadlego ego niektorych audiofili.

Dystrybutor by zapewne stwierdzil ze masz problemy ze sluchem :D

Coraz wiecej tych zle slyszacych... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chyba też tracisz słuch!! Pisałeś zawsze, że bez problemu wychwytujesz i odróżniasz brzmienie samego DAC-a słuchając całego systemu. Teraz piszesz, że sam Rossini jest 2x!!! lepszy niż cały stack Vivaldi co już na dzień dobry zakrawa na kosmiczne bajkopisarstwo, ale jeszcze sam nie wiesz czy to jednak nie jest czasem zasługa amplifikacji z tegoż pokazu. Czyli już nie odróżniasz samego DAC w całym systemie? Nawet gdy gra on 2x lepiej niż inny? Głuchniesz i to poważnie. Inna rzecz, że dCS to musi być głupia firma. Sami sobie strzelili w kolano. Wypuścili niższy model DAC-a 2x lepszy niż kilkukrotnie droższy, swój topowy model i to w całym zestawie. Może przechodzą na socjal?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chyba też tracisz słuch!! Pisałeś zawsze, że bez problemu wychwytujesz i odróżniasz brzmienie samego DAC-a słuchając całego systemu. Teraz piszesz, że sam Rossini jest 2x!!! lepszy niż cały stack Vivaldi co już na dzień dobry zakrawa na kosmiczne bajkopisarstwo, ale jeszcze sam nie wiesz czy to jednak nie jest czasem zasługa amplifikacji z tegoż pokazu. Czyli już nie odróżniasz samego DAC w całym systemie? Nawet gdy gra on 2x lepiej niż inny? Głuchniesz i to poważnie. Inna rzecz, że dCS to musi być głupia firma. Sami sobie strzelili w kolano. Wypuścili niższy model DAC-a 2x lepszy niż kilkukrotnie droższy, swój topowy model i to w całym zestawie. Może przechodzą na socjal?

Juz nie dlugo sie przekonam jak to jest z Rossinim i Vivaldim, Rossini jest tanszy bo obsluguje tylko CD, zmienili powaznie zasilania oraz cala koncepcje elektroniki w wielu miejscach, wiec byc moze sami nie wiedzieli ile zmienia w konstrukcji, to jest mozliwe, chociaz przyznam dziwne jesli chodzi o sprzedaz. Rossini jest tylko tanszy o 1/4 do 1/3 biorac pod uwage poszczegolne segmenty Vivaldi/Rossini.

Ale byc moze to sprawa konfiguracji dodali akcesoria Synergistic Research ( chociaz i z nimi juz sluchalem Vivaldiego) byc moze kable, ciezko tutaj cos powiedziec na 100%, ale stawiam jednak na wplyw samego zrodla!

Sluchalem tez Kaliope, no i prawie wyszlo to samo co pisalem po konstrukcji, dynamiczne granie, szczegolowosc pozorna, jakich wiele na rynku, przecietne bardzo granie, jest za drogi i to duzo! I wcale nie pisze ze ty go masz, jesli chodzi o sprzet nie kieruje sie posiadaczem tylko samym dzwiekiem ktory slysze! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemu za 7 milionow złotych sluchałem w niedzielę. Do sali wracałem dwukrotnie bo nie mogłem uwiezyc, że tak drogi system brzmi tak żle. Przy pierwszym odsluchu pomyślałem - słaba płyta, dżwiek był chaotyczny o słabej rozdzielczości, z dominujacym dudniącym basem zabijającym muzykę. Drugie wejście - to samo. Przy trzecim grała jedna z moich ukochanych płyt - muzyka z 'Ostatniego Samuraja' Hassa Zimmera - teraz już bylem pewiem, że ten system gra ty i teraz po prostu żle! Nawet chciałem zapytać wystawiajacych jaki sens ma prezentacja dżwiekowa, jeśli nie można zapewnić odpowiedniej jakości dżwieku - to przecież anty reklama i kompromitacja. Myślę. że najbardziej zawiodla aranżacja akustyczna pomieszczenia.

 

Wierzę, że darujeci mi ten błąd ortograficzny. Pozdrawiam Piotr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasio,a Ty wogole to byles na AVS w tym roku?

Cos malo o Audio Tekne piszesz,mialo dupe urywac a jak dla mnie to blado wypadlo,zreszta w tamtym roku tez,piszesz ,ze lubisz super hiper rozdzielczy realistyczny dzwiek, a jakos tego nie bylo slychac w audio tekne,no to oco kaman? :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o spokój!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten system grał po prostu bardzo źle - byłem 6 razy w ciągu 3 dni w tym pokoju - za każdym razem to samo - o przypadku nie ma mowy. Ale pomijając jakość dźwięku - co u licha kosztowało w tym systemie łącznie te 7 milionów złotych ???????.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego systemu nie słyszałem ale pragnę naświetlić kilka faktów.

 

Pięciu wykwalifikowanych rzemieślników wykonuje parę zestawów w 250 dni roboczych.

Z tego 1400 godzin trwają prace stolarskie aby powstały obudowy.

Do tego koszt 600 godzin pracy na toczenie,szlifowanie,polerowanie elementów metalowych,w tym złotych.

-koszty roboczo godzin na stolarkę-70 procent

-koszty roboczo godzin na elementy z metali kolorowych i szlachetnych-30 procent

Ile kosztują drivery???Albo są bardzo tanie albo cholernie drogie.

Być może drivery kosztują około 5-6 mln zł albo obudowy(co by nie patrzeć nie wcale takie przepotężne)aby uzasadnić choć w 10-ciu procentach domniemaną kwotę za nie w granicy 5-6 mln zl.

Niech będzie,że elektronika to koszt około 1-2 mln,co jest i tak cholernie wyciągniętą kwotą!

Osobiście akceptuję pewne przegięcia cenowe ale w tym przypadku firma zatrudnia chyba pracowników którzy zdzierają z właściciela bo jak nie to foch i koniec produkcji;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Patek jest wart 28 milionów ?

Dziwi mnie to ,że takie oczywiste rzeczy należy jeszcze tłumaczyć dorosłym ludziom ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różni ludzie...

Przykładowo założyciel MBL p.Meletzky Wolfgang wdrożył w życie nowatorską ideę starając się o duże kwoty na rozwój i badania swojego zamysłu...

Inni umieją wymyślać wielo zerowe sumy za produkty,na tym zaczynają i kończą idee.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, mogę się założyć, że system kupił sobie pewien Waść, co laskę marszałkowską trzymie :) Tera to kulka nie podskoczy :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różni ludzie...

Przykładowo założyciel MBL p.Meletzky Wolfgang wdrożył w życie nowatorską ideę starając się o duże kwoty na rozwój i badania swojego zamysłu...

Inni umieją wymyślać wielo zerowe sumy za produkty,na tym zaczynają i kończą idee.

 

Czyli mam rozumieć ,że topowy system MBL -a za pierdylion euro to 99% wkład naukowo-technologiczny a 1 % to zysk firmy?

Ja rozumiem ,że masz kolumny MBL-a i bardzo się Tobie podobają ale są na rynku dziesiątki jak nie setki innych produktów równie dobrych a czasami może nawet tańszych.

Nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie uważają ,że klamoty audio i ich czasami absurdalne ceny to jakieś wyjątkowe ździerstwo na rynku konsumenckim?

Pomyśl sobie jakie ceny osiągają brylanty czy obrazy i jaki tam masz wkład materiałowy.

A ludzie jednak kupują i to czasami tylko dlatego ,że kilku "ekspertów" stwierdziło ,że to jest tyle warte.

Setki innych podobnych przykładów można by przytoczyć tylko po co ?

Nie chcesz nie kupuj , nie słuchaj , nie chodź na wystawy ... nikt , nikogo nie zmusza.

Jak wszyscy będą tacy mądrzy i uświadomieni jak kilka osób na naszym forum to w końcu nieuczciwi sprzedawcy upadną.

Ale widocznie nie czytają tego forum więc ze świadomością musi być u nich wyjątkowo kiepsko bo jednak kupują.

Co zrobić z tym odwiecznie nurtującym pewne grono osób problemem?

Korea Płn. go rozwiązała. My jeszcze nie potrafimy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak spytam nieśmiało - ten system kosztował 7mln PLN ? EURO,? czy może jednak GBP, no bo w sumie firma angielska ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki dźwięk ale bez specjalnej głębi, duże plamy.

tak właśnie było. I było parę systemów które grały lepiej, choć może nie grały tak dużym dźwiękiem.

 

Audio Tekne piszesz,mialo dupe urywac a jak dla mnie to blado wypadło

No faktycznie, dupy nie urwało ale w ubiegłym roku było dużo lepiej. Jeden warunek, trzeba było usadowić się dokładnie po środeczku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak spytam nieśmiało - ten system kosztował 7mln PLN ? EURO,? czy może jednak GBP, no bo w sumie firma angielska ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Stereofonia – elektroakustyczna metoda odbierania, zapisywania, transmitowania i odtwarzania dźwięku, tak aby u słuchającego wywołać wrażenie przestrzennego rozmieszczenia jego źródeł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wystawie od kilku lat grają w pomieszczeniu ok. 40 metrów, ale w tym roku z mniej rozbudowaną elektroniką (integra).

U mnie w pomieszczeniu ok. 25 metrów, ale z bardziej rozbudowaną elektroniką (preamp plus monobloki).

Na wystawie zagrały cieplej i pełniej, bardziej tłustym dźwiękiem, tak bardziej w typowym Jadisowym stylu.

 

Ja u siebie stroję system na chłodniejsze, ostrzejsze i bardziej detaliczne granie z większym pazurem. Zostaje barwa Jadisa, ale więcej dynamiki i szczegółowości. To kwestia głównie doboru lamp, odpowiednich srebrnych kabli i detalicznej wkładki gramofonowej (nie Koetsu).

Mam lepiej dopracowany efekt budowania 3 planu, co w warunkach wystawowych jest bardzo trudne do osiągnięcia.

Im dalej (w rozsądnych granicach) ustawia się punkt odsłuchowy, tym ładniej wybudowuje się zakres basu. Ja mam niestety dość blisko i bas jest krótszy w wybrzmieniu, ale potrafi zejść ładnie w dół.

 

Zaproś mnie do siebie wtedy będzie mozliwość zweryfikowania tych opowieści.min. na czym polega ten trzeci plan u Ciebie.

Jest ładne pisanie,miłe czytanie,ale czy jest tez rzetelne granie?..........to mnie zastanawia i to jest zasadnicze pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

axolotl

 

Pokazałem porównanie,gdzie była mowa z jednej strony o wielkim wkładzie w badania,zupełnie nowej nie znanej materii,a produkcją stolarki...

Parka Radialstrahlerów kosztuje około ćwierć miliona zł.Zasilanie,zródło i preamp,to koszt około poł miliona.

Jeszcze raz powtarzam,w przypadku"cebulek"mamy do czynienia praktycznie z czystą,nowatorską i samą technologią głośnikową.W tej kolumnie nie ma dodatków,nie ma upiększaczy itd.

To jest moja opinia.

Podobają mi się te głośniki nie dlatego,że wyglądają jak żadne inne ale dlatego,że spełniają moje oczekiwania brzmieniowe.

P.s.MBL dobrze zarabia na Radialstrahlerach,a kosztują ułamek tego co Living Voice Kondo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LV Olympian kosztuje w podstawowej wersji ok 270 tys funtow. , niskotonowa sekcja ok 165tys funtow. Cene 'drajwerow" do sekcj tubowej mozna oszacowac na ok 21 tys. Cene tub srednio/wyskotonowych szacuje na 10 tys. Z tego co slyszalem zatrudniaja najlepszych fachowcow w dziedzinie wykonczenia zatrudnianych na codzien do "prestizowych cena nie gra roli projektow" w warunkach brytyjskich (a takze i amerykanskich) to ogromne pieniadze .Zysk na kolumnach jest pewnie duzy ,ale cena nie jest skalkulowana z kosmosu.

Ktos zazartowal sobie, ze szkoda tego projektu dla docelowej grupy klijentow gdyz glownie sluzyc beda do grania tzw. "eurotrash music" przygrywajac do tanca pijanym ruskim prostytutkom.

Kolumny maja regulacje poziomow kanalow srednio/wyskotonowych tak wiec zwolennicy altusowego grania moga sobie podkrecic "gwizdki".

Zgadzam sie z teza , ze zbudowanie referencyjnego uniwersalnego systemu jest w zasadzie niemozliwe .

No i krotka uwaga . Znam pana z miesieczna pensja $700.000 ktory wcale nie uwaza sie za bogacza. Posiada kilka domow na swiecie , wszedzie byl , wszystko widzial - takich ludzi jest cala rzesza . Nawet jak odda znaczaca czesc pieniedzy na sierotki to i tak zostanie sporo na np. kolumny LV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam pana z miesieczna pensja $700.000 ktory wcale nie uwaza sie za bogacza. Posiada kilka domow na swiecie , wszedzie byl , wszystko widzial - takich ludzi jest cala rzesza . Nawet jak odda znaczaca czesc pieniedzy na sierotki to i tak zostanie sporo na np. kolumny LV.

 

Fajna, stała pensja - tygodniowo wychodzi 175kilo$i, a rocznie 8.4 miliona. Pewnie robi w azbestach, albo ma serwis sprzątający...? Ja znam natomiast pana, który w ogóle nie zarabia i też mu się żyje nieżle. Obecnie jest w więzieniu i liczy dołki na polu golfowym, ale niedługo wychodzi i kapuchę ma pewnie odłożoną na czas emerytury - posadzili go na pół niesłusznie, ale zawsze musi się znależć jakiś kozioł ofiarny. Miał wykupione miejsca w lożach dożywotnio w najlepszych filharmoniach i operach świata i tak sobie latał to tu, to tam - ale faktem jest, że z domowego stereo muzyki prawie w ogóle nie słuchał. Miał jakiegoś starego Maca i system nagłaśniający w całym domu - jak coś grało, to wszędzie - nawet w ubikacjach i łazienkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl "mlodszym wspolnikiem " na szikagowskiej gieldzie..syn hydraulika i kwiaciarki ...cos mu z tej mentalnosci pozostalo.

Mysle , ze jego system to jakis Pioneer z BestBuy za $200. Pragnalem jedynie zwrocic uwage, ze ludzi ktorych stac na zakup zestawow w cenie LV Olympian jest o wiele wiecej niz nam sie wydaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest... Też zauważyłem, że ekstremalnie bogaci ludzie, którzy interesują się mocno muzyką, niejednokrotnie bardzo świadomi słuchacze i mający z muzyką do czynienia w sposób rzeczywisty i realny (grają lub grali na wybranym instrumencie, uczyli się lub uczą czy też biorą systematyczne lekcje np. fortepianu, albo bandyleona) mają podejście do audio, hi-end audio... zupełnie nijakie i mają to gdzieś - a chałupa za +/- piętnaście milionów dolców i fortepian w salonie za ćwierć melona! Oni żyją w innej chmurze i jak chcą, to sobie mogą zaprosić do siebie gwiazdy klasyki, jazzu, popu lub rocka na prywatną imprezę i słuchać jak Pan Bóg przykazał - generalnie są obcykani z muzą na maxa, przynajmniej te przypadki, które poznałem. To jest bez wątpienia hi-end, ale na pewno nie audio hi-end. Koniec offtopu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 36

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.