Jump to content
IGNORED

Zamiana Kenwood KA-4020 na Technics SU-V660

Rudy Rudzielec

Recommended Posts

Witajcie, mam pytanie jak w temacie. Problem jest taki, że Kenwood powoli zakańcza swój żywot..... i to nie przez eksploatację, gdyż nie był nigdy " nadwyrężany". Pytanie jest następujące..... Jak brzmi ten model Technicsa?? Jak zagra z Kolumnami Mission M35? Zamieniać się w ciemno, czy ratować Kenwooda?? Dodam, że nie mam możliwości odsłuchu Technicsa :(

Kup na przykład Rotela RA-930 AX, to inna klasa dźwięku niż wyżej wymienione wzmacniacze.

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Hidden Content

Przeszedłem się po okolicznych komisach i jest Yamaha AX-500 za 300 zł. Z miesięczną gwarancją rozruchową, co sądzicie o tym wzmacniaczu?? Nie ukrywam, że każdy grosz jest dla mnie ważny, gdyż chciałbym kupić jeszcze kolce do kolumn, a na przyszłość zainwestować w lepsze przewody głośnikowe.

Witajcie :) Jak pisałem tak zrobiłem... zakupiłem wzmacniacz Yamahy. Niby fajnie brzmi, ale... czy te wzmacniacze mają tak potężny bass?? Według moich odczuć to środek jest wyraźny, góra lekko wycofana, ale bass to już przesada....

Pokrętło od bassu jest ustawione w zerowej pozycji, pokrętło loudness też, za to treble mam na maksa, a i tak moim zdaniem dominuje bass, jest go zdecydowanie za dużo. Czy te wzmacniacze tak miały czy mi się trafiła jakaś wersja po "tuningu" ?? Dodam, że udało mi się kupić w/w wzmacniacz za 250 zł.

• 3 weeks later...

Witajcie, oddałem Yamahę do elektronika, jak stwierdził, przyczyną zbyt dużego basu było.... coś zepsute, słowa elektronika :) Nie chciał zdradzić co było uszkodzone, ale się nie dziwię. Wzmacniacz gra bardzo ładnie :) Jestem zadowolony :) Tylko mam jeszcze jedno pytanie, czy te wzmacniacze aż tak bardzo się grzeją?? Nawet gdy nie słucham muzyki to po jakiś 10 minutach obudowa jest wyraźnie ciepła. Pytam bo nie wiem czy nie oddać z powrotem do elektronika. Może jest ustawiony za duży prąd spoczynkowy?? Sam nie wiem. Co radzicie?? Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.