Skocz do zawartości
IGNORED

Dlaczego zostałem zbanowany we wątku pokój DIY 2015 w zakładce DIY?


Piotr_1

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak pisaliśmy już na tym forum do siebie po imieniu, zatem uznałem....? Oczywiście jeśli poczułeś się urażony, przepraszam.

Nie, nie poczułem się urażony, ale nie poznaliśmy się i nie pamiętam, abyśmy ze sobą korespondowali - możliwe, że to moja skleroza;-)

Jestem w pewnych sprawach trochę staroświecki (szklanka, uścisk dłoni itp;-) ale oczywiście miło mi będzie jak będziemy per Ty.

pozdr!

Witek

Ja osobiście nikomu nie zazdroszczę funkcji moderatora i podziwiam, że komuś się chce (piszę oczywiście o "moderowaniu odpowiedzialnym" a nie wybrykach o których czyta się tu i tam) bo to i czas zajmuje i nowych "przyjaciół" przybywa, no i trzeba jednak działać w sposób odpowiedzialny i przemyślany, a grunt niepewny.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały, szary paseczek zamiast usuniętego posta by się przydał. Choćby 15 piskeli wysoki, super mała czcionka, jak ktoś będzie, chciał to sobie powiększy. Żeby chociaż 48h wisiał w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz autor wie kto go zbanował , za co , jak rowniez ma z nim bezposredni serdeczny kontakt od lat -dalsze kontynuowanie tematu traci sens

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.