Skocz do zawartości
IGNORED

zestaw hi-fi


xman1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,,,chciałbym zakupić wzmacniacz wraz z dwiema kolumnami głośnikowymi,,myślałem o kolumnach 100w bądz 150w sęk w tym że nie wiem jaką ma mieć moc wzmacniacz by coś nie uległo spaleniu w tym zestawie,,zestaw chciałbym zakupić za kwotę 5000-6000,może ktoś wie jaki wzmacniacz i jakie kolumny dobrać by to fajnie grało chodzi mi o markę.Za pomoc z góry dziękuję,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moc jest tylko jednym z wielu parametrów określających współpracę wzmacniacza z kolumnami i w oderwaniu od innych parametrów nie ma sensu jej rozpatrywać.

2. Nie gra marka tylko konkretne urządzenie - samą marką nie ma sensu się kierować bo można nieźle umoczyć ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denon 1510/1520ae, tannoy dc6t, oderwać się nie można od słuchania, warto zamiast nowych kupić prawie nowe, może wyjść dużo taniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

aby zaproponiwać Ci konkretne rzwiązania, podaj proszę więcej szczegółów. Przede wszystkim jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie.

 

Czekam na szczegoly, które pozwolą nam na przygotowanie konkretnych propozycji.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

advance acoustic xi60 lub x i90 i cd xcd 3 tej samej firmy uwierz mi to jest w tej cenie optymalny sprzęt z kolumnami pylon bardzo udane serie topaz 20 perl 25 i saphir 25 lub ( stx tanie ale niedoceniane ich cena podyktowana jest brakiem pośredników i własnym wyposażeniem od a do z) a model będzie uzależniany od powierzchni pokoju. Ostatnio przerabiałem ten temat z 30 odsłuchów kilka salonów rożne zestawienia wystawa audio show. Jest to nowy sprzęt możesz poszukać używki ale to loteria szczególnie w elektronice głośniki można poszukać używki . Zobacz tez CA 651c i 651a z Q21 lub rtvmax maja cenę wyprzedzeniową za 4000 za zestaw pamiętaj to jest nowy sprzęt na gwarancji a nie z drugiej reki nie wiadomo skąd czyli loteria.Jak cos to pisz bezpośrednio chętnie pomogę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,jednemu gra drugiemu uszy odpadają :)

Więc odsłuch by się przydał.

 

Każdy poleci coś os siebie ale dokonać zakupu musisz Ty.

Ja już przestałem pytać o konkretne rozwiązania,zasięgam opini tylko.

 

Wolę potestować u siebie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

advance acoustic xi60 lub x i90 i cd xcd 3 tej samej firmy uwierz mi to jest w tej cenie optymalny sprzęt z kolumnami pylon bardzo udane serie topaz 20 perl 25 i saphir 25 lub ( stx tanie ale niedoceniane ich cena podyktowana jest brakiem pośredników i własnym wyposażeniem od a do z) a model będzie uzależniany od powierzchni pokoju. Ostatnio przerabiałem ten temat z 30 odsłuchów kilka salonów rożne zestawienia wystawa audio show. Jest to nowy sprzęt możesz poszukać używki ale to loteria szczególnie w elektronice głośniki można poszukać używki . Zobacz tez CA 651c i 651a z Q21 lub rtvmax maja cenę wyprzedzeniową za 4000 za zestaw pamiętaj to jest nowy sprzęt na gwarancji a nie z drugiej reki nie wiadomo skąd czyli loteria.Jak cos to pisz bezpośrednio chętnie pomogę.

 

ja jestem zainteresowany sprzętem nowym,,używka nie wchodzi w grę,a gdzie takie głośniki mogę dostać,,w moim mieście niema dobrych sklepów ze sprzętem więc szukam po necie ale jestem z tym w lesie,za każdą pomocz góry dziękuję,,

 

Witaj,

aby zaproponiwać Ci konkretne rzwiązania, podaj proszę więcej szczegółów. Przede wszystkim jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie.

 

Czekam na szczegoly, które pozwolą nam na przygotowanie konkretnych propozycji.

 

Witam,,moje pomieszczenie to 45 metrów kwadratowych,jeżeli chodzi o muzykę to słucham każdego rodzaju,,od rocka po poważną nieraz,,,jeżeli coś da się złożyć to czekam na propozycje,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 m to dużo, te tannoye co ci polecalem będą chyba za małe, dodatkowo jeśli mają być całkiem nowe kolumny (i duże) to wybór ograniczy się znacznie tylko do niewysokich modeli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 m to dużo, te tannoye co ci polecalem będą chyba za małe, dodatkowo jeśli mają być całkiem nowe kolumny (i duże) to wybór ograniczy się znacznie tylko do niewysokich modeli.

 

no właśnie to jest duże pomieszczenie ,zobaczymy może coś ktoś inny mi poleci,,,ale i tak dziękuję za pomoc,,,

 

1. Moc jest tylko jednym z wielu parametrów określających współpracę wzmacniacza z kolumnami i w oderwaniu od innych parametrów nie ma sensu jej rozpatrywać.

2. Nie gra marka tylko konkretne urządzenie - samą marką nie ma sensu się kierować bo można nieźle umoczyć ...

 

Rozumiem,,a co byś Ty zaproponował na 45m odsłuchu?Może masz jakąś propozycję ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma być nowe to może obecni tu dilerzy coś podpowiedzą... i dadzą od razu rabat :)

 

no właśnie czekam na odpowiedzi od dilerów pozdrawiam

 

advance acoustic xi60 lub x i90 i cd xcd 3 tej samej firmy uwierz mi to jest w tej cenie optymalny sprzęt z kolumnami pylon bardzo udane serie topaz 20 perl 25 i saphir 25 lub ( stx tanie ale niedoceniane ich cena podyktowana jest brakiem pośredników i własnym wyposażeniem od a do z) a model będzie uzależniany od powierzchni pokoju. Ostatnio przerabiałem ten temat z 30 odsłuchów kilka salonów rożne zestawienia wystawa audio show. Jest to nowy sprzęt możesz poszukać używki ale to loteria szczególnie w elektronice głośniki można poszukać używki . Zobacz tez CA 651c i 651a z Q21 lub rtvmax maja cenę wyprzedzeniową za 4000 za zestaw pamiętaj to jest nowy sprzęt na gwarancji a nie z drugiej reki nie wiadomo skąd czyli loteria.Jak cos to pisz bezpośrednio chętnie pomogę.

 

a gdzie mogę dostać te stx-y bo trochę o nich poczytałem i masz rację nie doceniane ale ponoć rewelacyjnie brzmiące

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z stx jest maly problem bo nikt ich nie ma tylko fabryka lub sklepy sciagaja na wyrazne zamowienie a co do wzmaka to Ca 651 lub Advance acoustic x i 90 bo sa to dosc mocne wzmaki z naciskiem na x i 90 ma duzo bajerow i moc 90 na kanał przy 8 omach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z stx jest maly problem bo nikt ich nie ma tylko fabryka lub sklepy sciagaja na wyrazne zamowienie a co do wzmaka to Ca 651 lub Advance acoustic x i 90 bo sa to dosc mocne wzmaki z naciskiem na x i 90 ma duzo bajerow i moc 90 na kanał przy 8 omach

 

Spróbuję zadzwonić do fabryki w sprawie tych kolumn,może uda mi się ich ściągnąć a za wzmacniaczem popatrzę na stronie q21 mają dużo dobrego sprzętu,,,dziękuję za pomoc oraz pozdrawiam,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

Cambridge Audio i Advance acoustic do rocka ciekawe.

Każdy poleci coś os siebie ale dokonać zakupu musisz Ty.

Ja już przestałem pytać o konkretne rozwiązania,zasięgam opini tylko.

I tu kolega Bolth ma rację. Opinii warto zasięgnąć ale to ty będziesz tego słuchał. Przejedź się do salonu najbliższego twojemu miastu i sam sobie wybierzesz. Odsłuchasz parę klocków i zdecydujesz.45M2 to spora powierzchnia i w ciemno nic brać nie warto, bo się utopisz.

 

Co innego gdyby sprawa dotyczyła używek, ale ty chcesz kupić nowe. Nic innego tylko do salonu. Zawsze możesz zabrać do domu za kaucją i przetestować u siebie jak to będzie grało, bo akustyka to bardzo ważny element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję zadzwonić do fabryki w sprawie tych kolumn,może uda mi się ich ściągnąć a za wzmacniaczem popatrzę na stronie q21 mają dużo dobrego sprzętu,,,dziękuję za pomoc oraz pozdrawiam,,

 

ok a advanca xi 90 ma bestaudio tez z łodzi na trauguta ale poszukaj cos koło siebie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.