Skocz do zawartości
IGNORED

ming da mc368-b90


DZIKI750

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam okazje kupić wzmacniacz ming da mc368-b90 na lampach KT90 cena 2500 zł zadbany jak nówka czy warto dać za niego tyle ??

Cena jak na dzisiejszy kurs dolara bardzo przystępna choć pamiętam że jeszcze jakiś niecały rok temu dystrybutor sprzedawał nowe w cenie wyprzedażowej 2800zł. Pytanie jeszcze czy to model ten

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a może ten bo często był brany za MC368-B90

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czy też może bieżąca produkcja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trudno coś powiedzieć. Konstrukcja dość leciwa i chyba nikt tu na forum nie opisał brzmienia tego wzmacniacza. Co gorsza może to być produkt z czasów kiedy to jeszcze chińskie wzmacniacze warte były tyle co ich obudowa którą można było wykorzystać konstruując swój wzmacniacz. Ja bym tego nie brał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam go w domu na odsłuchu gra bardzo przyjemnie nic nie trzeszczy lekko słychać trafo jak buczy tak cichutko piękna scena a wokal wow narazie testuje ewentualnie ile jest wart taki sprzęt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna scena a wokal

:) to zależy z czym go porównujesz. Cena ? Pytanie co za lampy w nim siedzą i ile jeszcze wytrzymają do wymiany ? Gdyby padły lampy mocy to szykuj 800 zł, sterujące to najtaniej po 60 zł za sztukę ale to po prostu będą "żarówki" żeby dało się słuchać muzyki i nic ponadto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy mocy to KT90 EH electro harmonix pozostałe dwie środkowe to 12SL7GT sylvania po bokach to 12SN7 GTA sylvania , ponoć lampy mocy niedawno były zmieniane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wziąłem od zaprzyjaźnionego komisu Mingdę MC 368 ale B5 to jest na KT120,gra to ładnie i duży zapas mocy.Co do ceny mamy się dogadać i też nie wiem ile to może być warte?..stan idealny,lampy tung sol mają mieć ok.300-400h.grania..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy mocy to KT90 EH electro harmonix pozostałe dwie środkowe to 12SL7GT sylvania po bokach to 12SN7 GTA sylvania , ponoć lampy mocy niedawno były zmieniane

Jeżeli chodzi o lampy mocy KT90 EH to są akurat jedyne nowe jakie można kupić ale jednocześnie są to najgorsze brzmieniowo lampy. Ten wzmacniacz może pracować też na na lampach KT88 oraz 6550. I właśnie 6550 polecam. Tung-Sol z bieżącej produkcji będą najrozsądniejsze cenowo i brzmieniowo. No ale to jak siądą KT90. Co do 12SL7GT sylvania i 12SN7 GTA sylvania to zapewne są to stare lampy tzw NOS ale te nie są drogie i gdy padną można je bez uszczerbku na kieszeni wymienić.

 

A ja właśnie wziąłem od zaprzyjaźnionego komisu Mingdę MC 368 ale B5 to jest na KT120,gra to ładnie i duży zapas mocy.Co do ceny mamy się dogadać i też nie wiem ile to może być warte?..stan idealny,lampy tung sol mają mieć ok.300-400h.grania..

To dobry wzmacniacz. Katalogowo kosztował około 12.000zł. Warto go kupić jeżeli jest w dobrej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry wzmacniacz. Katalogowo kosztował około 12.000zł. Warto go kupić jeżeli jest w dobrej cenie.

No takale to ile jest mniej więcej ta dobra cena za niego?Od-do?..Tak jak mówię jest jak nowy a ma dwa lata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takale to ile jest mniej więcej ta dobra cena za niego?Od-do?..Tak jak mówię jest jak nowy a ma dwa lata.

Opłaca się go kupić z 6000-5000 zł czyli mniej niż za połowę wartości. Za 8000 czy 7000 zł bym go nie wziął.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się go kupić z 6000-5000 zł czyli mniej niż za połowę wartości. Za 8000 czy 7000 zł bym go nie wziął.

Czyli myślimy tak samo.dzięki i pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.