Jump to content
IGNORED

nietypowy pokój - kino domowe?

89krzychu

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie odnośnie rozstawienia kina domowego i wyboru jakie kupić, interesuje mnie zestaw 5.1

Jak widać na fotce pokój wygląda jak wygląda i nie da rady nic zmienić. Rozmiar pokoju to 3,5m x 8m.

przeznaczenie to głównie filmy. Jakiego typu sprzęt polecacie i czy ogółem da rady uzyskać ciekawy efekt w takim pokoju?

kwota jaką chcę wydać to max 6-7k.

myślałem nawet o czymś takim BOSE LIFESTYLE 535 SERIA II bo czytałem ze ma jakiś automatyczny kalibrator jeśli chodzi o dostosowanie parametrów kina domowego pod pokój i miejsce użytkownika

może być sprzęt używany.

i jeszcze pytanie czy oglądając powiedzmy zwykłe tv i puszczenie dźwięku przez cyfrowe wyjście do kina uzyskam w miarę dobry efekt przy oglądaniu filmów?

czy kino w takim pokoju ma ogółem sens i prawo działać ?

z góry dziękuję za pomoc

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Witaj,

pomieszczenie może nie jest idealne jako sala kinowa, jednak przy pewnych kompromisach możesz uzyskać zadowalający efekt.

Z mojej strony zaproponowałbym Ci system głośników Kef E305, który połączyłbym z amplitunerem Denon AVR-X2200W. Amplituner ma także bardzo zaawansowany system kalibracji akustyki pomieszczenia, który będzie w stanie w dużym stopniu zniwelować problemy akustyczne. Poza tym to bardzo nowoczesne urządzenie, wyposażone praktycznie we wszystkie najnowsze standardy. Takie połączenie z kolumnami Kef zapewni Ci mocny, dynamiczny i przestrzenny dźwięk.

Oczywiście każdy program telewizyjny warto odsłuchiwać na systemie kina domowego, w zależności oczywiście od zawartości materiału i kategorii programu uzyskasz dźwięk przestrzenny.

Przyjrzyj się proszę mojej propozycji, w przypadku pytań oraz oferty cenowej oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy systemów, poza zaproponowaną konfiguracją, mamy w salonie dziesiątki innych modeli elektroniki oraz kolumn.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Wszystko tylko nie jakieś plastikowe śmieszne Bose ;)

Propozycja Denona z Kefami sprawdzi się super.

Jako inną opcje polecałbym rewelacyjne w tej klasie FOCAL DOME 5.1 ->

Hidden Content

Do których nieźle sprawdzi się jakiś sprzęt bardziej "slim" np. Marantz NR 1506

Witaj,

Biorąc pod uwagę Twoje preferencje faktycznie opcja wharfedale nie jest zła. Na pewno nie drogie a ciekawe jest tutaj rozwiązanie tyłów DFS.

Ze swojej strony dorzucił bym jeszcze propozycję Dali Zensor 7 set oraz Magnat Quantum 677 set.

Jeśli lubisz bardzo dynamiczny dźwięk typowo kinowy to Klipsch R26 F set także wziął bym pod uwagę

Co do amplitunera obecnie dobre ceny są na Onkyo 646 i Yamahe 679.

Model Aventage A750 nie koniecznie jest lepszy od modelu 779 wiec tutaj nie specjalnie bym siew niego pakował.

W razie pytań lub wycen zapraszam.

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

W kinie rewelacja. Jeśli lubisz dynamiczny, mocny i wciągający dzwięk to te kolumny są bardzo dobrym wyborem.

Pozdrawiam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.