Skocz do zawartości
IGNORED

Ariva 210 i nowy soft ?


max720

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam takie urządzenie , czy można wgrać jakiś inny lepszy soft np z Med8er ?

Czasami wpadną jakieś filmy z dźwiękiem HD , a robi down do DD :(

 

Macie jakieś pomysły ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fergusona Arive 150 HDplayera i miałem DVP DVD 860HD i swego czasu posiłkowałem się nie oficjalnych forach Fergusona poświęconym tym sprzętem teraz upadły fora i brak softów bo od producenta nie ma co liczyć czy to teraz czy jak wyszły sprzęty potworne błędy mają ich softy serwis nie odbierał tel i nie odpisywał jak dzwoniłem .W 150 działa mi do dzis mam tam wgrany modowy i działa ok.Szukaj na innych forach mi pomagali na elektrodzie tam mi przesyłali paczki do mojego 150 może ktoś użyczy ci tam do twojego sprzętu jak będzie miał

 

Twój 210 posiada tego samego procka co mój 150 Realtek RTD 1073DD+ ma on wsparcie po aktualizacji do 5.1 D TrueHD ale w DTS-HD nie ma jest tylko downmix to nie jest wina softu tylko procka bo czytałem na forach szukałem tego też do swojego.Nowszy Realtek ma wsparcie już do DTSHD ten nie ma

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.