Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz stereo do 1000zł


marmor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od pewnego czasu przeglądam różne serwisy ogłoszeniowe i aukcyjne w poszukiwaniu wzmacniacza audio - stereo, jednak z każdym dniem mam coraz większe wątpliwości i problemy ze znalezieniem czegoś odpowiedniego.

Nie jestem audiofilem ale głuchy również nie jestem - więc celuje głównie w tańsza średnią półkę.

 

Moje wymagania:

- wzmacniacz ma napędzać 2 kolumny (obecnie Technics SB-CH530A -70W, 35W(DIN) - planowana wymiana na coś bardziej muzykalnego ale przez kilka miesięcy muszą pozostać)

- umiejscowienie - pokój ok 25m w mieszkaniu w bloku więc zbyt duża moc nie potrzebna

- słucham głównie pop / rock 60'-80' / reggae / troche klasyki / itp - głównie z serwisów strumieniowych (deezer itp) z tabletu i komputera (mini-jack + planowane USB przez DAC),

- w przyszłości chce dokupić jakiś cd do muzyki j.w.

- wzmacniacz ma też obsługiwać tuner satelitarny (RCA)

- mile widziana regulacja bas/treble/loudness

 

Budżet:

500-1000zł max (szukam głównie (tylko?) wśród sprzętu używanego)

 

Moje dotychczasowe typy:

ROTEL RA 01 - ok. 700zł - podoba mi się wizualnie - ma tylko 40W i nie wiem czy to nie za mało?

YAMAHA AX-570 - ok 350zł - najtańsza propozycja - 100W - ma co trzeba - nie wiem jak muzycznie, ale zawsze miałem zaufanie do tej marki...

NAD C 320 - ok 650zł - również tylko 40W

CAMBRIDGE AUDIO AZUR 351A - ok. 1000zł - wejście na mp3 i wbudowany DAC - super wizualnie - ma wszystko czego potrzebuje ale tylko 45W mocy

 

Może coś innego? Wolałbym coś co się względnie dobrze prezentuje (j.w.) i pogra jeszcze kilka lat...

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na wzmacniacz BC Acoustique EX-202, z rabatem klubowym spokojnie zmieścisz się w założonej kwocie, a będziesz miał fabrycznie nowy i bardzo dobry wzmacniacz.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno kompletowałem znajomemu budżetowy systemik do "wszystkiego " Ostatecznie staneło na fabrycznie nowej integrze Pioneera A-30 .Dobrze zbudowany i wykonany , poprawne wyposażenie i dzwięk oraz zaskakująca moc i dynamika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.