Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do Klipsch RP 160m


Jashu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem kolumienek z tytułu. Po tygodniu męczenia się na amplitunerze (HK avr147) i konieczności dopomagania muzyce subem, zakupiłem na Allegro stareńki wzmacniacz Fisher Ca2320. Od razu oddałem go do punktu napraw co by go przeczyscili, poprawili potencjometry, zimne luty itd.... Fisher zgrał się z Klipschami bajecznie. Piękny przestrzenny dźwięk, fantastyczny równy nisko schodzący dół, wyrazista ale nie przesadnie góra i super scena. Niestety jak chciałem zrobić głośniej niskie tony zaczęły mi charczeć. Fisher pomimo 60watt okazał się być za słaby do 100wattowych Klipschy. Rozglądam się teraz za jakimś innym wzmakiem, rownież nówką i tu moją uwagę przykuł BC Acoustique EX222. Jak sądzicie, zgra się on dobrze z moimi Klipschami? Wiem, że te głośniki to całkiem nowa konstrukcja ale może ktoś ma jakąś opinię? Pomóżcie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

BC Acoustique EX222 to wystarczająco mocny wzmacniacz, żeby bez żadnych ograniczeń występować Twoje kolumny. W połączeniu z Klipsch możesz wymagać dobrego, nisko schodzącego basu, neutralnego średnicy oraz szczegółowej, ale nie ostrej góry pasma. Z Twojego opisu i wymagań wynika, że powinna to być dobra opcja.

Ewentualnie jako trochę droższa alternatywa spójrz na integrę Nad C356BEE.

 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań, w przypadku pytań oraz oferty finansowej oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zastanawiałem się nad Yaqinem MC 10L ale to trochę poza moim zasięgiem finansowym. Chce zamknąć się w przedziale do 1500 a i to chyba na raty bym rozłożył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.