Skocz do zawartości
cir

Nasze aukcje na allegro i ebay

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, TMontana napisał:

kupię jakiegoś dac z wyjściem rca

Chyba wszystkie mają rca? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, rafal735r napisał:

Chyba wszystkie mają rca? 

ups myślałem o XLR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na sprzedaż jak zwykle w licytacji od 1 zł BCM fajny laptop Lenovo YOGA 700.

8 GB RAM-u, SSD 256 GB, Procesor i5, ekran dotykowy

https://allegro.pl/oferta/lenovo-yoga-700-14isk-i5-8gb-ssd-256gb-fhd-dotyk-7837131367

Zapraszam do licytacji jak i na inne moje aucje.

Edytowane przez Ciechomir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, rock&roll napisał:

To podróbka. Linn nigdy nie wyprodukował takiego kabla. 

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Takiego go kupiłem niedawno na Allegro i takiego sprzedaję.

Na e-bay też jest sporo takich kabli, np.: https://www.ebay.com/itm/MUIS-US-Plug-LINN-800-Power-Cable-MADE-IN-U-K/172919814100?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D2%26asc%3D20160323102634%26meid%3Db606f49c4344425093b0d53b4f1b4d59%26pid%3D100623%26rk%3D2%26rkt%3D5%26sd%3D173261452965%26itm%3D172919814100&_trksid=p2047675.c100623.m-1

Raczej coś się koledze pomyliło.

Dołożyłem aukcję z coaxialem Melodiki.

https://allegro.pl/oferta/melodika-coaxial-1m-w-oplocie-nowy-gwarancja-7839144071

Edytowane przez Waldek1968

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Waldek1968 napisał:

Koledze sie nie pomyliło, jeżeli masz praktycznie 100% jakiegoś kabla na ebay od sprzedawców z Chin i HongKongu oraz pełno tego wynalazku na Aliexpress to znaczy, że ktoś Ci wcześniej wcisnął podróbę. Taki mamy teraz klimat jak mawiała jedna Pani klasyk :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostaje mi tylko Wam uwierzyć, i tak nie znam się na tyle żeby obalić Waszą teorię. Przynajmniej jestem teraz uświadomiony. Zastanawia mnie tylko po co podrabiać coś co jako oryginał nie istnieje. Chyba tylko po to aby takich jak ja nabijać w przysłowiową butelkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Waldek1968 napisał:

Pozostaje mi tylko Wam uwierzyć, i tak nie znam się na tyle żeby obalić Waszą teorię. Przynajmniej jestem teraz uświadomiony. Zastanawia mnie tylko po co podrabiać coś co jako oryginał nie istnieje. Chyba tylko po to aby takich jak ja nabijać w przysłowiową butelkę.

Ktoś w Chinach pewnie wpadł na pomysł i wyprodukował. Nie zauważył tylko, że Linn zawsze podaje Made in Scotland, a nie UK. Przynajmniej już wiesz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.02.2019 o 14:49, dekoracja napisał:

obniżam cenę zasilającego - potrzebuję na części do roweru :)

https://allegro.pl/oferta/isol8-reference-1-5-cardas-kabel-sieciowy-7823488420

Napisałeś w aukcji, że masz Naima Uniti. Czy to może Unity Star albo Atom? Pytam, bo mam zamiar kupic jeden z tych modeli. Nie mogę się zdecydować...

Czy mogę prosić o krótki feedback?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Novy! napisał:

Napisałeś w aukcji, że masz Naima Uniti. Czy to może Unity Star albo Atom? Pytam, bo mam zamiar kupic jeden z tych modeli. Nie mogę się zdecydować...

Czy mogę prosić o krótki feedback?

Hej. Mam stara ;) uwielbiam. Miałem już sporo wyższe modele ( do 272/200/xps), ale ten na razie mnie wyleczył z aduioflizmu. Gra bardzo dobrze i ma wszystko. Jak chcesz więcej to pisz

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, dekoracja napisał:

Hej. Mam stara ;) uwielbiam. Miałem już sporo wyższe modele ( do 272/200/xps), ale ten na razie mnie wyleczył z aduioflizmu. Gra bardzo dobrze i ma wszystko. Jak chcesz więcej to pisz

Będzie miał do wysterowania głośnik KEF-a seria Q750. Nadąży? Da radę? Ktoś tu pisał, że może nie dać rady. Co masz na podłodze? Jakie głośniki ?

Bardzo ciekawi mnie, jak wygląda ripowanie CD i całe to katalogowanie. Czy wzmak, ma możliwość equalizera tylko z ciekawości, aby poeksperymentować :)

No, i ogólne wrażenia. Miałem kupić audiococktaila X35, potem NAD-a M10, skończy się na Uniti Star. szukam tylko dobrej ceny, gdzieś we Wrocławiu.

Edytowane przez Novy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Ripowanie to banał - podpinasz dysk usb, jakieś minimalne ustawienia i wkładasz płytę. Przy niektórych cd trzeba czasem coś poprawić w opisie albo dodać ręcznie okładkę. 

2. Mam proac 148 - stosunkowo łatwe obciążenie. Nie wiem, kto opowiadał bajki, że 70w naima nie da rady czegoś tam wysterować :)

3. Nie ma eq. 

4. Ja kupiłem w mdb audio - polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, dekoracja napisał:

1. Ripowanie to banał - podpinasz dysk usb, jakieś minimalne ustawienia i wkładasz płytę. Przy niektórych cd trzeba czasem coś poprawić w opisie albo dodać ręcznie okładkę. 

2. Mam proac 148 - stosunkowo łatwe obciążenie. Nie wiem, kto opowiadał bajki, że 70w naima nie da rady czegoś tam wysterować :)

3. Nie ma eq. 

4. Ja kupiłem w mdb audio - polecam

Dzięki.

Jaki dysk ma na pokładzie ten Star? C zy to jest HDD 1TB? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Novy! napisał:

Dzięki.

Jaki dysk ma na pokładzie ten Star? C zy to jest HDD 1TB? 

Nie ma żadnego - ma wejścia usb i możesz sobie dowolny podłączyć. Pisz może w klubie naim - tu jest miejsce na handelki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, dekoracja napisał:

Nie ma żadnego - ma wejścia usb i możesz sobie dowolny podłączyć. Pisz może w klubie naim - tu jest miejsce na handelki ;)

Ok, tam lecę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję kabel XLR Synergistic Research XLR ELEMENT TUNGSTEN. Licytacja na Allegro tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi