Skocz do zawartości
IGNORED

Oczekuję audiopropozycji...


andrea29

Rekomendowane odpowiedzi

11 listopada jestem w Wa-wie (mogę i wcześniej).

12.11. mam zajęty czas do 12-tej (maks.14-tej). Potem - wolnym.

Chętnie audiofilsko zabiję czas ;)

Oczekuję, jak w tytule.

Tu lub na priva.

 

Pozdr.

 

PS. Tak się składa, że będę miał swego ABOXa (bynajmniej nie jest na sprzedaż ;) i pre od veterana, a także swój cd i kable. (Ale nie musimy z nich korzystać.)

No więc jak ? Ktoś mnie przygarnie ?

Oczywiście zostaję/przyjeżdżam na kilka dni. (...)

Planowany powrót: 14.11.

Jestem mobilny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> darkul: Jak nikt mnie nie zaprosi - to pewne na 100%, że zajrzę. To samo z AF na Rejtana..

.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak marnie z tymi wpisami ?

Mam 1. zaprosznie na SMSa, czekam na dalsze ;)

Kto nie może - niech się nie tłumaczy ;) Next time... ;)

 

Ludzie, taka okazja... ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyram, późno wracam, odliczam godziny do rozpoczęcia urlopu (padniętym jak kawka), a tu zamiast gąszczu wpisów - luka... : (((

* * *

Czy to już naprawdę koniec tego pięknego wątku ?

/Czuję się trochę zawiedziony./

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrea 29

nie dziw sie,bo tu na forum jak zauwazylem bywaja harcerzyki.

jak chcesz sie zalozyc,to najpierw podbijaja stawke do 50tys zl,a potem proponuja 10zl jalmozny,jak dla dziada pod kosciolem.

i banka pryska.

wiecej konkretnych ludzi spotkac mozna poza stolica.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Jedrus, Jedrus - znasz telefony, maile, wiesz co kto ma - jak masz ochote czegos posluchac to dzwon, pisz - ktoz by Ci odmowil?? :)

Tomciu drogi - jak zwykle nie na temat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> tomek7776: nie rozumiem 3. zdania. Domyślam się, o co Ci biega w szerszym kontekście, jednak nie rozumiem czemu z tym wyskoczyłeś tu i teraz (jak Filip z konopi - sorry za porównanie) ?

 

Ja chcę tylko miło, towarzysko i przyjemnie spędzić czas, np. godzinę tu, 2-tam, itd.

Mogę się zdać wyłącznie na siebie i też nie będzie mi wcale nudno (bez podtekstów, proszę ;)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> pal55: oczywiście ! : ))) Tę deskę ratunku, zostawiam na koniec. (Tzw. improwizacja ;)

 

Trochę się wstydzę, a nie chciałbym się narzucać ;)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja mam nadzieję zahaczając o temat ;))) - będę 14-tego z noclegiem na 15-tego. Pal55 - może zrobimy małe resume imprezy przy piweczku (Królewskie rządzi?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jak moze pamietacie w roku poprzednim, byla imprezka forumowa w Patrycku (z ktorej z Andrzejem urwalismy sie do mnie na odslyuhy kabelkow :) ). Podobniez bylo fajnie ale za glosno - wiec jesli znajdzie sie pare osob, ktore beda wolaly w cichszym miejscu pifko wypic i miec wplyw na muzyke w tle - to zapraszam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pal55 - mam w poniedziałek parę spraw w Wawie od rana więc będę na miejscu już dziś późnym popołudniem - masz jakieś plany? Poprzeszkadzałbym Ci trochę ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarmistrz - planow zadnych wielkich nie mam - jeno, ze nic u mnie nie gra bo jestem w trakcie wymiany glosnikow w moich obudowach - wiec mozemy sie napic piwka czy cos przy ... telewizorze?? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

późne popołudnie zamieniło się w wieczór bo dopiero z Wrocka wyjedżam - jak droga będzie ok (szybko zleci) to się odezwę smskiem - piwko dobry pomysł, żeby tylko nie było za późno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nam to spotkanie dryfuje ku niedzieli (która wszak ma być dla Nas:). Oprócz płytek zabieram ze sobą stopień phono Abraxasa - więc i jakiś motyw przewodni od strony sprzętowej już mamy. Materiału do rozmowy po wystawie z pewnością nie braknie. Żeby się tylko Palowi coś nie pokomplikowało czasowo i jeszcze zdążył głośniki poskładać. Pozdro z Wawy dla wawiaków i całej reszty!

 

Dla tych co jadą z południa - gliny przed Rawą niespecjalnie skłonne do głębszych negocjacji - lepiej tam nieco ująć :((

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano wyglada na to, ze spotkanko u mnie w niedziele :) Zegarmistrz - jeszcze nie wiesz, ale wrobilem Cie rowniez w przywiezienie phono Witka - to znaczy nie jest to jeszcze pewne ale bardzo prawdopodobne (jesli WItek bedzie mial gotowe, a Ty zgodzisz sie go rowniez zabrac) :) Glosniki powinny dzis kolo polnocy zaczac grac i bede je chyba wygrzewal 24h na dobe :) A w niedziele najwyrazniej dojdzie do pojedynku kilku phono - tylko reszta, czyli moj gramofon i wkladka, moze nie dorastac do towarzystwa. Ktos jeszcze chetny na winylowy wieczor w niedziele?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju - Tobie niedziela moze nie pasowac - ale oczywiscie, jesli bedziesz mial ochote posluchac wygrzewajacych sie Fostexow w ktorys z wczesniejszych dni to jak najbardziej zapraszam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję : )) Tak, masz rację z tą niedzielą. Planik mam z lekka zarysowany ale nie napięty (tak lubię). Zadzwonię.

Nie ukrywam, że rad bym odwiedzić paru forumowiczów u których jeszcze nie byłem. Jestem ciekaw jak grają ich systemy i czego na nich słuchają. (Mam telefony.)

Jakoś tak się składa, że po AS-ach zaopatruję się w kilka płyt co roku, pod wpływem muzycznych fascynacji, które przynoszą i puszczają zwiedzający. Zawsze cosik nowego dla siebie wyhaczam. Sądzę, że tak będzie i tym razem. Dlatego te dwa dni w hotelach są dla mnie ważne. To TYLKO 2 dni (nie 3, jak drzewiej bywało.)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm... Fostexy - dziwne to a za razem urokliwe brzmienie, ale grzać to będziesz Pal musiał intensywnie (w Combicie grzeją się tuby na Fostexie i co przychodzę to grają inaczej ...i tak od 2 tygodni, chyba że jakiś egzemplarz już poszedł). Nie widzę żadnego problemu z zabraniem również phonostage Delty Studio, o ile tylko będzie gotowe na czas. Resume AS zapowiada się nadal ciekawie i analogowo:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Combicie stoja dokladnie takie same tuby jak u mnie :) Po nocnej sesji z Romkiem Fostexy juz graja choc to na razie prowizorka (problemy z mocowaniem) - wiec od 2 w nocy sie grzeja - jak mowilem bez przerwy az do niedzieli :) (tzn przerwa moze bedzie ma poprawki). Na razie moglbym przepisac fragment (bzdurnej) oceny moich poprzednich glosnikow "basu nie stwierdzono" - ale tak podobno ma byc az sie wygrzeja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

andrea29 - mam nadzieję,ze nie robisz zakupów płytowych na AS , bo z reguły ceny na stoiskach znacząco odbiegają od cen sklepowych. Z największych kuriozów pamiętam jak sprzedawali R.Watersa ATD za ponad 50 zł. w czasie gdy w MM leżał za 19,90

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, ok. 17-tej planuję w niedzielę wracać do dom.

 

A płyt na stoiskach raczej nie kupuję, no może 1-2 ;) No bo jak coś się b. spodoba, a potem nie dorwę to... sam wiesz ;)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z mojej wizyty na AS nici, a z uczestnictwa w spotkaniu tym bardziej - a szkoda. Od wczoraj żyję na kredyt. Z samochodu niewiele zostało, mi nic aż trudno mi w to uwierzyć - chyba dam na jakąś mszę. Sorry chłopaki i miłego spotkania!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 32

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.