Skocz do zawartości
IGNORED

Salony Wrocław


mutek78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry salon do odsłuchu sprzętu we Wrocławiu . Planuję zakup sprzętu stereo ( myślę, że będzie to amplituner plus kolumny) do kwoty ok 5 tyś.

Od jakiegoś czasu czytam forum, ale odsłuch zdecydowanie pomoże w wyborze.

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znajdziesz rozwiązania we wrocławskich salonach, zapraszam serdecznie do nas. Masz ogromny wybór elektroniki i kolumn, wszystko dostępne od ręki, dwie komfortowe sale odsłuchowe, oczywiście odsłuchy bezpłatne. Drogą szybkiego ruchu masz do nas niecałe 2 godziny drogi, zapraszam Q21.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję. Jak we Wrocławiu będzie słabo to podjadę do Łodzi. Na odsłuch należy się wcześniej umawiać?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na legnickiej masz 2 salony jeden obok drugiego fusic jak napisał kolega

wyżej i top hi-fi , interkonekt np kupiłem tutaj Trans Audio Hi-Fi

Piękna 64g/1a ale przez allegro mieszkam w drugim końcu miasta i

nie chciało mi się jechać osobiście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wygodniej umówić się, szczególnie w okresie przedświątecznym. Rezerwujemy wtedy dla Ciebie jedną z sal odsłuchowych i masz pełen komfort odsłuchu.

Zapraszam serdecznie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Fusicu i Top Hifi na Legnickiej na odsłuchach. Lepiej się umawiać. Facet w Fusicu mnie zirytował, podłączył mi tylko jeden wzmacniacz i nawet nie chciało mu się innych podłączać. Już go pytam o konkretne wzmacniacze to tylko odpowiadał że ten nie bo gra skrajami, tamten też nie bo słaby itd więc wyszedłem. W Top Hifi dużo lepiej z obsługą. W MDB audio nie byłem ale mają najciekawszą ofertę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem w Fusicu i Top Hifi na Legnickiej na odsłuchach. Lepiej się umawiać. Facet w Fusicu mnie zirytował, podłączył mi tylko jeden wzmacniacz i nawet nie chciało mu się innych podłączać. Już go pytam o konkretne wzmacniacze to tylko odpowiadał że ten nie bo gra skrajami, tamten też nie bo słaby itd więc wyszedłem. W Top Hifi dużo lepiej z obsługą. W MDB audio nie byłem ale mają najciekawszą ofertę.

Nie orientujesz się może czy w Top Hi-fi mają Paradigmy lub Dali? Na stronie nie widać tych firm.:(

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Nie orientujesz się może czy w Top Hi-fi mają Paradigmy lub Dali? Na stronie nie widać tych firm.:(<br /><br />

dali mają na pewno w magnolii w sklepie horn i spokojnie się targuj

np zensor 7 spokojnie tam kupisz za 3200 zł jak masz lepszy bajer

to może i taniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Widziałem też, że na stronie Fusic mają chyba na promocji Dali. Nie ma podanych cen na stronie tylko wpis '' cena promocyjna ''. Chciałem się dowiedzieć o cenę, ale się nie udało. Proponują wizytę w salonie.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź sobie do MDBaudio, masz tam chyba największy wybór ;). A przy okazji sprzedawcy bardzo w porządku i ze sporą wiedzą. Fusic to się chyba przestawił totalnie na hi-endy i "zwykły" człowiek nie ma tam czego szukać... Jak tam byłem to Pan za ladą czytał sobie gazetkę i nawet się mną nie zainteresował... Top Hi-Fi ma klocki tylko z oferty Audioklanu, a Denon w magnolii tylko te z oferty Horna, a nie zawsze klocki z tej samej dystrybucji do siebie pasują ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Bywam klientem różnych salonów/sprzedawców od niemal 20 lat ale to jaką klasę i profesjonalizm zaprezentował ostatnio FUSIC przerosło moje najśmielsze oczekiwania.

Są nierzetelni, niesłowni, za nic mają obowiązujące prawo - konsumenckie i cywilne. Są bardzo zainteresowani klientem do czasu zawarcia transakcji i zapłaty za towar, później - szczególnie w przypadku reklamacji - następuje dramatyczny zwrot akcji.

Historia: w marcu okazyjnie (ex demo, rzekomo nowe i sprawne) kupiłem (transakcja zawarta na odległość przez allegro) drogie kolumny. Nawet bardzo drogie jak na polskie warunki. Transakcja przebiegła gładko i szybko. Po dostawie i podłączeniu okazało się, że mają uszkodzone przetworniki lub elektronikę, w każdym razie grały nieprawidłowo (specyficzne charczenie na przełomie średnicy i basu). Na marginesie - dla "nieosłuchanych" trudne do wyłapania. Reklamację pisemnie zgłosiłem tego samego dnia. I tu zaczęły się schody. Żadnej odpowiedzi na piśmie poza potwierdzeniem odebrania kolumn przez kuriera. Przez pierwsze dni sam właściciel telefonicznie zapewniał mnie, że niezwłocznie rozwiąże problem z tym, że panowie w salonie nie rozumieją o co mi chodzi ponieważ kolumny są sprawne ale, że jeszcze sprawdzą, że odeślą do autoryzowanego serwisu, że jeszcze kilka dni etc. Ponieważ zaniepokoiło mnie to "niezwłoczne" nicnierobienie po prawie dwóch tygodniach oczekiwania, dzwonienia, pisania maili bez odpowiedzi odstąpiłem od umowy ze względu na niezgodność towaru z ofertą i umową. Przez kolejne dwa tygodnie (to uczciwy czas na przemyślenia, analizy, ekspertyzy i zwrot pieniędzy) czekałem na rozliczenie zwrotne transakcji. Ponieważ odpowiedzi i kontaktu nie było, nie otrzymałem również pieniędzy nie pozostało nic innego jak przesłać do pana właściciela przedsądowe wezwanie do zapłaty, rozpocząłem również oficjalny spór przez allegro. I wtedy nastąpił cud choć nie taki jakiego można byłoby się spodziewać. Cudownie okazało się, o czym tym razem zostałem powiadomiony pisemnie, że kolumny są jednak uszkodzone i to poważnie, że będą wysłane do serwisu producenta (zagranicę) ponieważ serwis w Polsce nie dysponuje odpowiednim sprzętem diagnostycznym, a co najciekawsze zasugerowano, że to ja uszkodziłem kolumny i będę obciążony kosztami naprawy etc. Więcej, pan właściciel napisał, że ze mam postawę roszczeniową (no przykro mi bardzo, przepraszam...:))) i nie przewiduje dalszej komunikacji ze mną (jakby prowadził takową dotychczas) poza obiecanym jakimś oficjalnym pismem, którego nigdy nie doręczono (jeżeli w ogóle zostało wysłane). I prawdopodobnie męczyłbym się z tą wspaniałą, profesjonalną i hajendową firmą jeszcze długie miesiące (zapewne już w sądzie) gdyby nie to, że za zakup zapłaciłem kartą kredytową. Banki i organizacje płatnicze (w tym przypadku Mastercard) są tak samo konsekwentne w egzekwowaniu zapisów swoich regulaminów w stosunku do podmiotów gospodarczych jak do klientów indywidualnych. Po złożeniu reklamacji do MC operator niezwłocznie wykonał charge back i rozpoczął procedurę wyjaśniającą. Dziś, "zaledwie" dwa i pół miesiąca od niefartownego zakupu mam pieniądze na koncie.

Prawie na koniec ciekawostka i dodatkowe ostrzeżenie - w międzyczasie (jeszcze w trakcie procesu reklamacyjnego) FUSIC ponownie wystawił na sprzedaż TE SAME kolumny (ciekawe czy naprawione...). Poinformowałem o tym allegro ale nie zareagowali, aukcja zakończyła się licytacją.

I na koniec - jesteście wolnymi ludźmi, kupujecie tam gdzie Wam odpowiada. Uważajcie jednak na nieuczciwych sprzedawców i uważajcie też na produkty, których serwis oficjalnego dystrybutora nie jest w stanie rzetelnie zdiagnozować, nie mówiąc już o naprawie :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo we Wrocku to tylko MDB Audio. Niesamowicie miły pan obsługujący podłącza wszystko praktycznie co ma do zaoferowania i sam siedzi obok, słucha i wymienia się wnioskami. Aż mi głupio, że byłem u nich na odsłuchu i nic nie kupiłem, ale jeszcze będzie okazja wymienić sprzęt to pognam do MDB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w FUSIC - tragedia. Jeżeli masz jakieś swoje przemyślenia lub argumenty to lepiej tam nie idź bo gość wie wszystko dużo lepiej niż Ty, Twoi znajomi i inni sprzedawcy którzy juz Ci coś mówili. No chyba że nic nie wiesz i nie będziesz nic swojego wtrącał tylko łykał co gość mówi to możesz tak iść. Mi do pokoju nieco ponad 20m2 zbliżonego kształtem do kwadratu próbował wcisnąć wzmacniacz za 8k, ale stwierdził ze to i tak jest za słabe do takiego pokoju bo powinienem celować w wzmacniacz za 50k bo on taki ma i nie wiadomo czy w kwadratowym pokoju dałby radę. ;)

 

Top-HiFi - dużo lepiej. Pogadają, doradza, posłuchasz kilka zestawów i nie ma przymusu ze musisz kupić

 

 

Wysłane za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.