Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 4000


shotta22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądnąłem forum od a do z i totalnie zgłupiałem. Szukam wzmacniacza do 4000 (może być używka). Słucham głównie rocka, trochę jazzu. Lubię jak jest sporo detali ale bez kłucia w uszy, elektryczna gitara powinna mieć swój ciężar, a stopa perkusji pożądnie waliła a nie jak w kartonowe pudło.

Budżet na wzmacniacz 4000

Źródło -Asus essesence one

Obecne kolumny to PMC GB1i

Pomieszczenie 20 m2

 

Poradźcie coś proszę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

proponuję posłuchać hybrydę lampową Vincent SV-500. To mocny wzmacniacz, który oferuje dobra dynamikę, szybkość oraz dobre wypełnienie. To wydajna konstrukcja, która bardzo dobrze sprawdzi się we współpracy z PMC.

Drugą opcją jest niestety znacznie droższy wzmacniacz Musical Fidelity M3si. To moim zdaniem połączenie, które w pełni wykorzysta możliwości jakościowe kolumn.

 

Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, poza wymienionymi urządzeniami mamy jeszcze wiele innych propozycji, która mogą okazać się trafionym pomysłem. W przypadku pytań służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powerplanta szukam już drugi miesiąc i nic a co do krella to właśnie obawiam się tej techniczności no i ten wiek, to nie jest młody sprzęt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jakiś czas temu był na allegro używany za coś ponad 4 k zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jeśli chciałbyś Power Plant zerknij na hifiskark.com - wyszukiwarka, która zbiera ogłoszenia audio z całego świata.

Po wyszukaniu wyfiltruj EU i znajdziesz sporo ogłoszeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Different aktycznie coś jest , napisałem do gościa czy wysyła do polski za pobraniem. Niestety chce przedpłate na konto. Jest jakaś możliwość sprawdzenia jego wiarygodności?

 

 

ps. Ktoś z Was już kupował w ten sposób?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Audiomarkt przeważnie są ludzie wiarygodni ( bo i do tego serwisu prowadzi powyższa wyszukiwarka ).

Jeśli Niemcy to pociągiem lub samolotem za grosze polecisz i sam możesz obejrzeć. Może kogoś znajomego masz ? Może sprzedający mógłby wystawić na ebay ? Opcji jest wiele .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadam z nim, może uda się osiągnąć jakiś kompromis. Rodzinkę mam w niemczech, ale wiadomo jak to jest jak trzeba coś pomóc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jakiś czas temu był na allegro używany za coś ponad 4 k zł

Zdecydowanie polecam jeśli trafiłby się za 4k zł za te pieniądze rewelacyjny stosunek jakości do ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może też być ciekawa propozycja chociaż nigdy nie słuchałem żadnego modelu Music Hall. Wyczytałem, że jest dynamiczny, gra z wykopem ale podobna ma wycofaną górę. To prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wygląd i moc jak to gra? Ktoś słuchał? Ostatnio w podobnym budżecie pojawił się jeszcze Nad s300.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />ale podobna ma wycofaną górę. To prawda? <br />

absolutnie mam 35.2 model niższy i gra jak należy żaden rejestr

nie pcha się przed szereg wszystkiego jest tyle ile być powinno.

Sprzęt jest zajebisty mało się o nim piszę bo być może sprzedawcy

nie mają na nim takiej marży jak na tych oklepanych plastikowych

nadach , yamaha,i całej tej hale z dobrą reklamą .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe propozycje, ale jak narazie tylko krell jest w tej cenie. Coś mi się wydaje że może być problem ze znalezieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że aby móc doradzać komuś trzeba mieć odsłuchanych naście/dziesiąt zestawów/urządzeń... Trzeba mieć swój punkt odniesienia ( czyli posłuchać kilka kolejnych DOBRYCH zestawów o znacznie wyższym niż nasz budżecie ) - tzn. system, który u kogoś lub gdzieś zagrał zjawiskowo, dużo lepiej niż nasz w domu. Słuchałem wzmaków do 40 tys. mniej więcej i wcale nie twierdzę, że przy takiej półce mam coś do powiedzenia. Mogę dzielić się wiedzą na temat wzmacniaczy, których słuchałem dużo.. Resztę dopisz sobie sam czytając sporo wpisów na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej było by wypożyczyć z salonu i u siebie w domu odsłuchać sprzęty niestety nie zawsze jest taka kasa i w tym przypadku też nie ma. Wiadomo, że żeby doradzać to trzeba mieć odsłuchane sporo sprzętów, ale i tak każdy inaczej może słyszeć czy mieć inne preferencje. Osobiście mam swoje typy, ale na razie praktycznie nie ma tego co bym chciał dlatego poprosiłem o doradzenie w temacie i dostałem myślę ciekawe propozycje. Dziękuję wszystkim za rady, na pewno mi to pomoże w wyborze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.