Skocz do zawartości
IGNORED

Złote maliny High Endu dla recenzji w prasie audio


ASURA

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie są zmęczeni czytaniem bajek i sprzedawaniem im tylko marzeń bez pokrycia.

Jedyna rada nie czytać a jak ktoś jest uzależniony (też kiedyś byłem) to starać się to robić w oparciu o swoją wiedzę i spokój,

 

Sorry, przecież recenzja jest czymś, co ma być czytane i dyskutowane. Jest produktem, który się kupuje i ocenia. I jak każdy produkt podlega krytyce. Dotyczy to tak samo jak obrazu, przedstawienia czy filmu.

Krytyka słowa pisanego jest mało sensowna. Musi być poprzedzona eksperymentem praktycznym choć warunki techniczne takiego eksperymentu (inne niż w recenzji) też powodują słabą podstawę do polemiki (krytyki).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest recenzentem to powienien być oznaczony jako branża.

A jesli de facto taki branzysta jest moderatorem na forum, to jest to patologiczne. Nie ma się więc co dziwić, że zaczynaja się jatki i dominują w realcjach na forum.

 

Jeden taki już nieformalnie ma ksywkę Malinowy Król, domyślić się łatwo kto zacz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ten wątek za prowokację i jeśli moje przypuszczenie znajdzie potwierdzenie wyciągnę konsekwencje.

Widzę, że moderator się uczy od miłościwie nam panującego Prawa i Sprawiedliwości. Dobra nocna zmiana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rada nie czytać a jak ktoś jest uzależniony (też kiedyś byłem) to starać się to robić w oparciu o swoją wiedzę i spokój,

 

Proponujesz wstecznictwo i cofanie się w rozwoju?

 

Cały czas czytam ale chciałbym czytać jakieś przynajmniej obiektywne informacje; tylko proszę mi nie wyjeżdżać z relatywizmem; spodziewał bym się przynajmniej relacjonizmu a nie literatury fantastyczno naukowej.

 

Widzę, że moderator się uczy od miłościwie nam panującego Prawa i Sprawiedliwości. Dobra nocna zmiana.

 

Mam jakieś takie przeczucie że to nie Vlado, można się domyśleć jaki to Król.

 

Co do polityki to changes po tych 8 latach musiały nastąpić i niech byli zarządzający wyciągną wnioski czego z obietnic nie przeprowadzili i dla czego ich zwolniono z powierzonej funkcji. W sumie tyle jest innych wątków że może tutaj już skupmy się na temacie.

 

Czasami mam wrażenie, że niektórzy recenzenci takimi tekstami z premedytacją żartują sobie z czytających, którzy to "łykają" i testują granice ludzkiej podatności na takie.... fantazje.

 

Mnie akurat ten tekst wydaje się bardzo logiczny i spójny co do wielkości samego zjawiska może byś ono w pewnych systemach marginalne i pomijalne a w innych dosyć widoczne.

 

Czekam na przykłady które są z sufitu a czytający je później po zakupie byliby zirytowani!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat ten tekst wydaje się bardzo logiczny i spójny co do wielkości samego zjawiska może byś ono w pewnych systemach marginalne i pomijalne a w innych dosyć widoczne.

 

 

Zgadza się bardzo logiczny i spójny w robieniu ludzi w balona. Jeśli autor i jak czytam Ty również "słyszysz" wpływ podstawek pod kable na brzmienie systemu to niestety ja wymiękam ( nie te lata, nie ten słuch, nie ten system, nie to osłuchanie i doświadczenie - wybierz co tam uważasz) bo nic bardziej "z sufitu" ostatnio nie czytałem.

Recenzje konkretnych sprzętów z grupy: kolumny, wzmacniacz, źródło trudno ocenić nie słuchając osobiście ocenianych urządzeń. Natomiast mój przykład należy do grupy, której nie trzeba weryfikować samodzielnie, (przynajmniej dla trzeźwo myślących) żeby wyrobić sobie zdanie na temat recenzji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moderator się uczy od miłościwie nam panującego Prawa i Sprawiedliwości. Dobra nocna zmiana.

 

 

Jeden taki już nieformalnie ma ksywkę Malinowy Król, domyślić się łatwo kto zacz :)

 

 

Ubliżasz mi nie znając mnie. Właśnie powyższy wpis Rafaella wskazuje na prawdziwy motyw przewodni tego wątku i cel jego założenia.

Zatem poddawanie w wątpliwość celności mojego ostrzeżenia, jest z Twojej strony dowodem na brak rozeznania w temacie lub zwykły trolling.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubliżasz mi nie znając mnie. Właśnie powyższy wpis Rafaella wskazuje na prawdziwy motyw przewodni tego wątku i cel jego założenia.

Zatem poddawanie w wątpliwość celności mojego ostrzeżenia, jest z Twojej strony dowodem na brak rozeznania w temacie lub zwykły trolling.

 

 

To akurat nie Ty masz tą ksywkę tak że trafiłeś w próżnię! Sadzę że jeszcze masz sporo rozsądku i uczciwości żeby skoro to Ty przeniosłeś wątek na bocznicę przywrócić go tam gdzie był założony. oczywiście po usunięciu niektórych wpisów nie na temat!

 

Mogli byśmy jeszcze raz kulturalnie zacząć od poczatku?

 

Przeczytaj mój ostatni wpis z wpisu nr34 skierowany do audiofan01

 

Chciałbym ten kierunek w tym ostatnim wpisie kontynuować.

 

Zgadza się bardzo logiczny i spójny w robieniu ludzi w balona. Jeśli autor i jak czytam Ty również "słyszysz" wpływ podstawek pod kable na brzmienie systemu to niestety ja wymiękam ( nie te lata, nie ten słuch, nie ten system, nie to osłuchanie i doświadczenie - wybierz co tam uważasz) bo nic bardziej "z sufitu" ostatnio nie czytałem.

Recenzje konkretnych sprzętów z grupy: kolumny, wzmacniacz, źródło trudno ocenić nie słuchając osobiście ocenianych urządzeń. Natomiast mój przykład należy do grupy, której nie trzeba weryfikować samodzielnie, (przynajmniej dla trzeźwo myślących) żeby wyrobić sobie zdanie na temat recenzji.

 

 

Trochę mam inne doświadczenia o podstawkach, skłonny jestem nawet stwierdzić że nie które moga nie tylko pozytywnie wpływać na dźwięk a nawet wręcz przeciwnie i go psuć. To nie takie oczywiste mam swoje lata swoje już w życiu słuchałem i podchodzę do zagadnienia że lubię zweryfikować opinie. Często z tymi i innymi urządzeniami jest po prostu inaczej ale wtedy to już raczej preferencje osobiste kto jak lubi słuchać muzyki mechanicznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponujesz wstecznictwo i cofanie się w rozwoju?

 

Nie, proponuję naukę (uczenie się) opartą o fizykę, w której jest też miejsce na recenzje, ale czytanie ich z głęboką rezerwą i przez pryzmat wiedzy technicznej o danym hobby. Tą wiedzę można zdobyć między innymi czytając to forum, ale trzeba umieć ją wyłowić spośród zalewu marketingu i voodoo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam inne doświadczenia o podstawkach, skłonny jestem nawet stwierdzić że nie które moga nie tylko pozytywnie wpływać na dźwięk a nawet wręcz przeciwnie i go psuć. To nie takie oczywiste mam swoje lata swoje już w życiu słuchałem i podchodzę do zagadnienia że lubię zweryfikować opinie. Często z tymi i innymi urządzeniami jest po prostu inaczej ale wtedy to już raczej preferencje osobiste kto jak lubi słuchać muzyki mechanicznej.

 

 

Ostatni off top:

 

Te podstawki są drewniane. Moje kable głośnikowe leżą na drewnianej podłodze czyli takiej jednej wielkiej podstawce. Co robi więc te różnice? Powietrze pod kablami, które punktowa podstawka unosi nad podłogę? Kit i tyle, a recenzja kitu, która go po prostu nie obnaża tylko wynosi na piedestał sama jest jeszcze większym kitem, takim do kwadratu. Logika:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni off top:

 

Te podstawki są drewniane. Moje kable głośnikowe leżą na drewnianej podłodze czyli takiej jednej wielkiej podstawce. Co robi więc te różnice? Powietrze pod kablami, które punktowa podstawka unosi nad podłogę? Kit i tyle, a recenzja kitu, która go po prostu nie obnaża tylko wynosi na piedestał sama jest kitem. Logika:))

 

Dużo robi układ balansowy na 3 kulkach sam kabel niejako jest wyluzowany w przestrzeni i nie jest naprężony a co za tym idzie jest mniej podatny na drgania przenoszone przez falę akustyczną w powietrzu to tyle z technikalii tak na pierwszy rzut oka.

 

Chwilowo znikam idę na prezentację "Mano - bezgłośny bęben" pewnie kolejne? voo doo ale warto sprawdzić nausznie ;)

 

Może coś skrobnę będziecie mogli się przejechać po amatorskiej recencji ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo robi układ balansowy na 3 kulkach sam kabel niejako jest wyluzowany w przestrzeni i nie jest naprężony a co za tym idzie jest mniej podatny na drgania przenoszone przez falę akustyczną w powietrzu to tyle z technikalii tak na pierwszy rzut oka.

 

 

 

Faktycznie to by mogło pasować i nadać sens "wynalazkowi", tylko dlaczego mi obraz w telewizorze nie znika jak wiatr kablem od anteny targa na wszystkie strony? Hmm... ciekawe:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo robi układ balansowy na 3 kulkach sam kabel niejako jest wyluzowany w przestrzeni i nie jest naprężony a co za tym idzie jest mniej podatny na drgania przenoszone przez falę akustyczną w powietrzu to tyle z technikalii tak na pierwszy rzut oka.

Musi Kolega najpierw udowodnić wpływ drgań kabla na odbierane efekty akustyczne co raczej jest bardzo wątpliwe, ale próbować można.

Chwilowo znikam idę na prezentację "Mano - bezgłośny bęben" pewnie kolejne? voo doo ale warto sprawdzić nausznie ;)

Tylko przy sprawdzaniu należy stosować procedury umocowane w technice nawet te "nauszne". To wymaga przełamania oporów przed ich stosowaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadzę że jeszcze masz sporo rozsądku i uczciwości żeby skoro to Ty przeniosłeś wątek na bocznicę przywrócić go tam gdzie był założony.

 

Waśnie dzięki temu rozsądkowi i uczciwości, wątek ten pozostanie tutaj. I nie ma znaczenia czy to ja go tutaj przeniosłem. Decyzja moderacji była słuszna. Dalsze wjazdy na moderatora jak sam przyznałeś przezwanego przez Was Malinowym Królem, zaowocują banem dla żartownisiów i punktami za atak personalny na moderatora.

Sam watek i pomysł debaty o recenzyjnej beletrystyce bardzo mi się podoba. Proszę zatem o dyskutowanie wyłącznie w tym temacie.

 

Trochę mam inne doświadczenia o podstawkach, skłonny jestem nawet stwierdzić że nie które moga nie tylko pozytywnie wpływać na dźwięk a nawet wręcz przeciwnie i go psuć.

 

Jeśli pisząc doświadczenie w temacie podstawek masz na myśli podstawki pod kable, to uwierz mi, nie chcesz poznać mojego zdania w tej kwestii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się czasy kabaretów za komuny. Zabawa z cenzurą była rozkoszna.

No i te Alternatywy czy Miś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to by mogło pasować i nadać sens "wynalazkowi", tylko dlaczego mi obraz w telewizorze nie znika jak wiatr kablem od anteny targa na wszystkie strony? Hmm... ciekawe:)))

 

Bo ten problem inni przed nami technicznie rozwiązali ale uwierz że był.

 

Przypominają mi się czasy kabaretów za komuny. Zabawa z cenzurą była rozkoszna.

No i te Alternatywy czy Miś...

 

No cóż widać trzeba znów jak za komuny przemycać Malinowych Krulów (tak lepiej?) a wtajemniczeni bedą zrywać boki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten problem inni przed nami technicznie rozwiązali ale uwierz że był.

Ja mam antenę satelitarną na zewnątrz i nie widzę żadnych zakłóceń związanych z nawet bardzo silnymi porywami wiatru (kabel musi się ruszać) a wideo jest bardziej wrażliwe na parametry od audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waśnie dzięki temu rozsądkowi i uczciwości, wątek ten pozostanie tutaj. I nie ma znaczenia czy to ja go tutaj przeniosłem. Decyzja moderacji była słuszna.

 

Pierwsza część rozsądek, zgadzam się profilaktyka jak za komuny, niszczyć ogniska zarazy w zarodku rozumiem politykę moderatora który to zrobił ale nie pochwalam! bo to analogiczna interwencja do tych za komuny. Nie podobały się za komuny moje audycje w radiowęźle to mnie wpakowali w wakacje w kamasze. Ostatnia blokada dostępu do konta miała analogiczny cel zamknąć buzię niewygodnej prawdzie. Tego własnie w wpisanym słowie uczciwości nie widzę.

 

Kolejna sprawa anonimowość działania poszczególnych moderatorów powoduje to ze nie ma na kogo do zarządu składać reklamacji i dla tego własnie kończy się to tutaj pyskówkami, dolewaniem oliwy do ognia i Malinowymi Krulami. Sygnalizuję tylko gdzie generuje się problem, co z tym zrobi zarząd to jego sprawa. Jeśli jesteś zainteresowany aby to forum dobrze funkcjonowało przekaż ten wpis wyżej; bez przepływu pionowego w strukturach zarządzania informacji nie będzie także to forum prawidłowo działać.

 

Kolejna sprawa sam moderator nie powinien być brany z osób mających różne interesy w audio poza tym forum! Wypacza to samo forum, robiąc na nim dodatkową grupę lobbującą których i tak jak wiesz jest za dużo.

 

Wszędzie mamy za dużo polityki to może tu podobno? w hobby chociaż odrobinę spokoju?

 

Jeśli pisząc doświadczenie w temacie podstawek masz na myśli podstawki pod kable, to uwierz mi, nie chcesz poznać mojego zdania w tej kwestii.

 

Jako Moderacja to raczej nawet nie powinieneś mi tego sugerować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spytam inaczej: Jeśli pozytywna, czyli w tym wypadku stwierdzająca ich wpływ na brzmienie, recenzja podstawek pod kable nie jest "z sufitu" to jaka Twoim zdaniem jest albo czego jest? Poszukałbym jakiegoś kandydata no ale widzę, że błądzę na razie. Może recenzja nakładek karbonowych na płyty CD? Może te skórzane myszy na kolumny, podpowiedz coś żebym się wpisał w oczekiwanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to Was denerwuje to że nie możecie sobie po przeczytaniu recenzji iść do sklepu kupić w pudełku i w domu posłuchać później dobrego grania. ja nie mam z tym problemu po prostu każdy sprzęt za którym głosuję żywą gotówką solidnie odsłuchuję nim kupię!!!

 

Nie raz pisałem: "Uszka Macie to używajcie" no ale jak ktoś bezgranicznie ufa prasie audio i skoro pużniej czuje się oszukany to powinien coś z tym zrobić! Dla mnie wpisy w audio są tylko informacją że coś takiego jest i w jakim targecie powinno :) grać.

 

Nie traktuję obecnej prasy audio poważnie trochę to smutne ale co mnie to obchodzi, to ich problem a także tego forum po trosze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spytam inaczej: Jeśli pozytywna, czyli w tym wypadku stwierdzająca ich wpływ na brzmienie, recenzja podstawek pod kable nie jest "z sufitu" to jaka Twoim zdaniem jest albo czego jest? Poszukałbym jakiegoś kandydata no ale widzę, że błądzę na razie. Może recenzja nakładek karbonowych na płyty CD? Może te skórzane myszy na kolumny, podpowiedz coś żebym się wpisał w oczekiwanie.

Najlepiej skupić się na słuchaniu muzyki a w przerwach uzupełniać wiedzę techniczną o swoim hobby. Nie trzeba być elektronikiem żeby to z tej wiedzy co jest potrzebne do formułowania prawidłowych wniosków wyłuskać z tego forum. Potem tą wiedzę stosować praktycznie. Od razu stres związany z gonieniem króliczka zniknie.

 

Ale to Was denerwuje to że nie możecie sobie po przeczytaniu recenzji iść do sklepu kupić w pudełku i w domu posłuchać później dobrego grania. ja nie mam z tym problemu po prostu każdy sprzęt za którym głosuję żywą gotówką solidnie odsłuchuję nim kupię!!!

Ważne żeby umieć go porównać do tego co aktualnie posiadasz w prawidłowy technicznie sposób. To eliminuje złudzenia.

 

"Uszka Macie to używajcie"

"Uszek" należy używać z głową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />"Uszek" należy używać z głową. <br />

 

A co masz odpinane i masz taką opcję? ;)

 

<br />Ważne żeby umieć go porównać do tego co aktualnie posiadasz w prawidłowy technicznie sposób. To eliminuje złudzenia.<br /><br />

 

Każdego rodzice obdarzyli jakimiś talentami w tym przypadku no problem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem ze o malinie która wśród ..... robi za. Hiend

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo robi układ balansowy na 3 kulkach sam kabel niejako jest wyluzowany w przestrzeni i nie jest naprężony a co za tym idzie jest mniej podatny na drgania przenoszone przez falę akustyczną w powietrzu to tyle z technikalii tak na pierwszy rzut oka.

 

Ty tak na poważnie ???

 

Bo jeśli to występy kabaretowe to rzeczywiście możesz już za takie wpisy brać pieniadze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie ???

 

Bo jeśli to występy kabaretowe to rzeczywiście możesz już za takie wpisy brać pieniadze.

Rafell co by nie zacytowac z prasy to twojego tekstu o trzech kulkach nie przebije.

 

Koledzy napiszcie jakie macie systemy to może podyskutujemy na spokojnie inaczej traktuję to jako niepoważne zaczepki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Koledzy napiszcie jakie macie systemy to może podyskutujemy na spokojnie inaczej traktuję to jako niepoważne zaczepki.

 

Zawsze tak się kończy. Jak coś jest niesłyszalne to Ci co nie słyszą mają na pewno budżetowy system w d..byli i g... widzieli, a wybujała wyobraźnia oraz podatność na hajendowy bajer słyszących nie ma tu nic do rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się tak kończy że jak spytamy o system to cisza.

 

Lub odpowiedź kolejnym pytaniem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System to może być operacyjny albo grania w lotto. My mamy kilka urządzeń elektronicznych pospinanych kablami, nie ma w tym żadnej filozofii, wystarczy trochę wiedzy technicznej oraz kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy w zależności od lokalu i potrzeb aby uzyskać dobry dźwięk.

 

Oczywiście mam namyśli nowy sprzęt, używany można w zależności od szczęścia skompletować dużo taniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.