Skocz do zawartości
IGNORED

Ostrzegam przed (..........) określenie nieuprawnione.


ZenekXXX

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzegam przed (..........)

Jeden z polskich tzw. "producentów kolumn głośnikowych" zaproponował mi możliwość wypożyczenia za KAUCJĄ głośników do odsłuchu.

OK, przelałem kilka tysięcy na jego konto, i odrazu zaczęły się problemy. Wysłał dopiero po tygodniu bo ...blebleble...

Po dwóch dniach odesłałem do firmy głośniki i czekam i czekam na kasę a tu nic....

Dzwonię do człowieka, a w telefonie "abonent czasowo niedostępny"

Po dwóch tygodniach SMS "jestem za granicą oddam kasę we wtorek"

Czekam, jeden wtorek, drugi ..... i nic.

Dzwonię do człowieka... odebrał i mówi: niemam kasy i niewiem kiedy oddam......

 

W tej chwili sprawa w sądzie.

 

Nie podam narazie danych tego ..... bo nie chcę wejść w konflikt z prawem.

Ale piszę ten tekst żeby Koledzy wiedzieli że nie wszyscy są niestety uczciwi.

 

Niewiem jak takiego...... nazwać, nieuczciwy, (................)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję i jednocześnie podziwiam, że od razu do Sądu. Z takimi trzeba krótko i ostro żeby odechciało im się ludzi okradać. Życzę powodzenia i czekam na relację co dalej z tą sprawą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi trzeba krótko i ostro

 

??? mam użyć przemocy ? nie, ja wierzę w sąd, zwłaszcza że mam niezbite dowody.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed oszustem.

 

Jeden z polskich tzw. "producentów kolumn głośnikowych" zaproponował mi możliwość wypożyczenia za KAUCJĄ głośników do odsłuchu.

OK, przelałem kilka tysięcy na jego konto, i odrazu zaczęły się problemy. Wysłał dopiero po tygodniu bo ...blebleble...

Po dwóch dniach odesłałem do firmy głośniki i czekam i czekam na kasę a tu nic....

Dzwonię do człowieka, a w telefonie "abonent czasowo niedostępny"

Po dwóch tygodniach SMS "jestem za granicą oddam kasę we wtorek"

Czekam, jeden wtorek, drugi ..... i nic.

Dzwonię do człowieka... odebrał i mówi: niemam kasy i niewiem kiedy oddam......

 

W tej chwili sprawa w sądzie.

 

Nie podam narazie danych tego ..... bo nie chcę wejść w konflikt z prawem.

Ale piszę ten tekst żeby Koledzy wiedzieli że nie wszyscy są niestety uczciwi.

 

Niewiem jak takiego...... nazwać, nieuczciwy, oszust, czy poprostu złodziej.

czemu jednak nie podasz namiarow? a co jesli w miedzyczasie kogos innego oszuka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zenek nie rozumiem Twoich obaw. Odwróćmy sytuację. Gdyby producent wysłał Ci kolumny, a Ty za nie byś mu nie zapłacił to jak myślisz wiedząc że jesteś na forum pod obecnym nickiem czekałby do rozprawy z podaniem go żeś oszust ??.

Błagam Cię nie bądź naiwny. Sąd nic nie wskóra, a Ty powinieneś podać nazwę producenta i wiesz jak to załatwić??. Pojechać do niego i albo wyjść z pieniędzmi w ręku albo z innymi kolumnami pod pachą i to o takiej wartości by zwróciły Ci się wszystkie poniesione koszty.

Proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? mam użyć przemocy ? nie, ja wierzę w sąd, zwłaszcza że mam niezbite dowody.

 

 

Wyślij mu przedsądowe wezwanie do zapłaty. Może się przestraszy i odda kase. Jak nie to faktycznie sąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

podając kto to nie łamiesz żadnego prawa, zapewniam :)

 

Spokojnie możesz napisać, że ten i ten się z Tobą umówił, nie wywiązał się i sprawa w sądzie. Nie możesz go tylko oczerniać, pomawiać, zastraszać, podawać "wrażliwych" danych jak nr komóki itepe, serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili, to tracą na tej informacji wszyscy producenci, którzy udostępniają kolumny do testu.

Bo skąd ktokolwiek ma wiedzieć, że nie o TEGO producenta chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam Cię nie bądź naiwny. Sąd nic nie wskóra, a Ty powinieneś podać nazwę producenta i wiesz jak to załatwić??. Pojechać do niego i albo wyjść z pieniędzmi w ręku albo z innymi kolumnami pod pachą i to o takiej wartości by zwróciły Ci się wszystkie poniesione koszty.

Proste.

 

To właśnie sąd ma rozwiązać ten problem, poto jest, nie mogę jechać do człowieka i odebrać mu siłą moje pieniądze lub w zastępstwie towar.

 

Wyślij mu przedsądowe wezwanie do zapłaty. Może się przestraszy i odda kase. Jak nie to faktycznie sąd.

 

Oczywiście że wysłałem, odebrał, pokwitował i zero reakcji, dlatego podałem sprawę do sądu.

 

podając kto to nie łamiesz żadnego prawa, zapewniam :)

zapytam jutro prawnika, nawet odpłatnie, jeśli tak to napewno podam na forum.

 

W tej chwili, to tracą na tej informacji wszyscy producenci, którzy udostępniają kolumny do testu.

 

ja poprostu opisałem moją sytuację,z informacją że taki problem zaistniał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poprostu opisałem moją sytuację,z informacją że taki problem zaistniał

 

zenek powiem Ci tak. Żadna szanująca się firma produkująca kolumny nie pozwoliłaby sobie na taki ruch. I nie ma znaczenia czy polska czy zagraniczna. Jeśli jest tak jak opisujesz to ta Twoja firma musi być na tyle mała i na tyle mało efektywna, że postąpiła jak postąpiła.

A szczerze mówiąc podejrzewam że dałeś komuś siano za zrobienie kolumn czyli >>producent DIY i kolej rzeczy była taka że Ci się wyrób nie spodobał, a ten "producent" kasę zatrzymał gdyż produkt wykonał.

A teraz tu na forum wylewasz łzy, że dałeś się wydymać. Idź do sądu jak mówisz i walcz o swoje....parę lat ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szczerze mówiąc podejrzewam że dałeś komuś siano za zrobienie kolumn czyli >>producent DIY i kolej rzeczy była taka że Ci się wyrób nie spodobał, a ten "producent" kasę zatrzymał gdyż produkt wykonał.

 

Źle podejrzewasz !!!

I tak oto ofiara staje się winowajcą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zenek Twoja naiwność aż "boli" . Sądzisz że jak dasz sprawę do sądu to pieniądze odzyskasz w pięć minut ?!. Rozumiem że skoro dałeś sprawę do sądu o zwrot pieniędzy to musiałeś wpłacić opłatę żeby nadać bieg sprawie.Opłaca Ci się ??.

I wracając do firm to jak słusznie zauważono w domyśle psujesz bądź możesz psuć renomę takich firm jak Audio Academy, Pylon Audio, Equilibrium, JAG Electronics, Esa....i podać inne??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja naiwność aż "boli" . Sądzisz że jak dasz sprawę do sądu to pieniądze odzyskasz w pięć minut ?!. Rozumiem że skoro dałeś sprawę do sądu o zwrot pieniędzy to musiałeś wpłacić opłatę żeby nadać bieg sprawie.Opłaca Ci się ??.

 

OK, czyli mam "olać" sprawę i ot tak kilka tysięcy dać cwaniakowi za free ? a może Ty masz lepszy pomysł ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci. Znajdź go ;-)

Ale ja nie muszę go szukać, znam adres (pomimo że na jego stronie internetowej nie jest podany) ta "firma" nadal działa, aczkolwiek nieobecna na Audio Show 2015

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie muszę go szukać, znam adres (pomimo że na jego stronie internetowej nie jest podany) ta "firma" nadal działa, aczkolwiek nieobecna na Audio Show 2015

skoro dziala nadal, to moze jednak powinienes podac jej nazwe, zeby inni nie mieli takich przygod, jak ty? gosc jak widac nie patrzy skad, tylko ile kasy brac. nalezy wiec przypuszczac, ze jak twoje pieniadze sie skoncza, to "poprosi" o nie kogos innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro dziala nadal, to moze jednak powinienes podac jej nazwe

 

jak pisałem podam, ale zamówiłem ekspertyzę prawną online i czekam na odpowiedź

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora tematu: powinieneś zmienić tytuł- zamiast "ostrzegam przed oszustem", którego nie chcesz wymienić z nazwy, więc i ostrzeżenie nie zadziała, trzeba było napisać "zostałem zrobiony w bambuko"- wtedy nie musiałbyś nawet podawać, przez kogo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Ale ja nie muszę go szukać, znam adres (pomimo że na jego stronie internetowej nie jest podany) ta "firma" nadal działa, aczkolwiek nieobecna na Audio Show 2015

naprawdę myślisz, że jak jakiś serwis samochodowy Cię oszuka albo kupisz w Auchan zgniły serek to nie możesz napisać, że w Auchan? Nie musisz twierdzić, że Cię okradli, to żę masz sprawę w sądzię z kimś...możesz napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki sąd? Policja, albo jeśli zarejestrowany producent to UOK będzie szybciej i skuteczniej. W sądzie będziesz walczył miesiącami albo latami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez opinii prawnej, jeśli opiszesz swoją sytuację, trzymając się faktów i pozbawiając jakichkolwiek szkalujących epitetów, to możesz podać nazwę tej firmy. To się mieści w ramach swobody wypowiedzi czy nawet dozwolonej krytyki. A najlepiej zaproś zainteresowanego do tego wątku podsyając link. Wtedy postąpisz najwłaściwiej, a do tego może raptem sprawa się rozwiąże.

 

Pytanie tylko, czy regulamin forum dopuszcza wątki, które mają na celu dochodzenie swoich interesów. Ale to już możesz sprawdzić sam albo dopytać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nigdzie nie mijasz się z prawdą to możesz opisać wszystko od A do Z i żaden producent nie może ci NIC zrobić !!! Nie popadajmy w paranoję ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez opinii prawnej, jeśli opiszesz swoją sytuację, trzymając się faktów i pozbawiając jakichkolwiek szkalujących epitetów, to możesz podać nazwę tej firmy

 

OK. masz rację

Ta "firma" to: Harpia A..........

 

Skoro ten pan aktywnie działa na forum to może niech się wytłumaczy, albo niech zgłosi sprawę na policję, czy innych organów.

W zasadzie mogłem tak odrazu, przepraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? mam użyć przemocy ? nie, ja wierzę w sąd, zwłaszcza że mam niezbite dowody.

 

znajomy prawnik mi powiedział,zresztą sam sie o tym przekonałem na własnej skórze "w sądzie nie liczy się sprawiedliwość tylko wyrok"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harpia Acoustics - no co Ty powiesz :-)

 

Napisz na PW, bo pewnie tą drogą nastąpiło zagajenie. Dla swojego zdrowia emocjonalnego lepiej wyłączę się z tego tematu. Powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.