Skocz do zawartości
IGNORED

Ostrzegam przed (..........) określenie nieuprawnione.


ZenekXXX

Rekomendowane odpowiedzi

Działa, działa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie link, który podałem otwiera się. Natomiast

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) uż nie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceboka nie wyłączyli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale ja nie wieszam na tym Panie psów :-? sam również mógłbym być w takiej sytuacjii jak KAZDY Z WAS :x wszak konkurencja duza ... w polsce podatki wysokie i na dodatek wygrał PIS (załamka) nei chce sie wywodzić bo mam słabe serce :D Ps. czuję ,ze ten pan wcześniej czy pózniej oddałby ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteśmy świadkami początku końca Harpii. A postępowanie Pana od HA wskazuje na fakt, iż zakładał że jego "wałek" nie ujrzy światła dziennego(forum) i w ten sposób skredytuje sobie dziurkę w budżecie. Ta dziurka w budżecie nie powstała w momencie kiedy kolega ZenekXXX odesłał mu kolumny po odsłuchy. Więc już pewnie wtedy założył, ze kasę przytuli a Zenek przez 2 lata będzie wysyłał smsy, emaile, listy, i posłów w gronostajach a potem sąd i wtedy odda. A koszt takiego kredytu i tak niższy niż oprocentowanie w banku. Cała ta sytuacja pokazuje, że Pan HA zna "metodę" tylko my ludzie uczciwi bijemy pianę, że nie oddał, że może ciocia chora, że pies ma białaczkę ble ble ble. Jesteśmy naiwni i tyle. Są w PL instytucje jak Banki, Providen..y Skoki nawet na poczcie baba zamiast paczki wciska ci kredyt a my dalej, że trudna sytuacja itd itp. Skoro HA ( tak jak sam zresztą twierdzę) to marka która ma swoją wartość to każdy bank z uśmiechem da kredyt-chyba, że to już ten etap kiedy wszyscy w najbliższym otoczeniu HA wiedzą, że jest na równi pochyłej i to koniec. Nie wierzę w chwilowy brak płynności finansowej. Nie wtedy kiedy ktoś posuwa się do próby wyłudzenia kasy. To przypomina sytuację gdy dziecko sięga po lizaka w sklepie myśląc, że nikt nie patrzy aby go ukraść a kiedy zostaje nakryte tłumaczy, że chciało zapłacić ale zgubiło złotówkę. Nie bądźmy naiwni !!! Ktoś próbuje nas dymać a my wybielamy sytuację- BTW to naturalny mechanizm obronny naszej psyche. Jak kogoś uraziłem słownictwem sorki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim Unitiqute 2+Naim Nap 100 Studio 16 Hertz Minas Anor III 2.5r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nie znać faktów a się wypowiadać...

Oczywiście nie popieram w żaden sposób tego co się stało, ale tak samo intensywnie nie popieram wypowiedzi wieszczów na temat motywów czyjegoś działania bez wiedzy faktycznej. Jaką się ma wtedy wiarygodność?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie:

 

Ktoś nie oddał kasy

Ktoś się o nią domagał

 

I fakt koronny: Ww fakty pochodzą od jednej strony bo druga nie chciała(nie umiała) wyjaśnić swoich motywów działania.

 

Znowu ktoś próbuje wybielać.

 

Ps

Sam stałem się ofiarą przestępstwa wyłudzenia na mniejszą kwotę. Wypisz wymaluj mechanizm wyglądał tak samo. Chodziło o napęd cd. Uprzedzając pytania-nikt z branży-osoba prywatna. Sprawa w sądzie od czerwca 2014, odraczana chyba już 4 raz, tym razem na grudzień. A wypowiadać się można- osądzać nie można. Więc można moje wynurzenie wziąć w nawias jak ktoś się obruszył.Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim Unitiqute 2+Naim Nap 100 Studio 16 Hertz Minas Anor III 2.5r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA jak pięknie, już powstał zakon broniący niewinnego ZŁODZIEJA, bo trzeba rzeczy nazywać po imieniu, coś takiego jest ścigane paragrafem, nie stawiajcie się w sytuacji adwokata diabła, szkoda mi tylko opłacanych piesków i wzmacniaczy, bo źródełko wyschło. Miód Malina, ave Malinowy król i Mały Książę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty jakie są to wszyscy wiemy i tego nie popieram, o czym napisałem. Nie próbuję także wybielać.

Faktów dotyczących motywów działania nie znamy i o tym nie widzę zasadności wypowiadania się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, Iceman napisał coś, że jego znajomy wciąż czeka ponad 2 lata na pieniądze?

Czyżby też od Harpii?

Jeśli tak, to sprawa jest znacznie grubsza, niż się wydaje i bieżący przypadek jest tylko wierzchołkiem góy lodowej.

Ergo, wypożyczając kolumny HA, musisz zakładać, że je niemal kupiłeś, bo kaucji i tak nie odzyskasz?

Oj, oj, oj....

 

Pit80,

Gdyby Harpia miał coś do powiedzenia, to nie omieszkałby tutaj się pojawić.

Nic się nie bój...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty jakie są to wszyscy wiemy i tego nie popieram, o czym napisałem. Nie próbuję także wybielać.

Faktów dotyczących motywów działania nie znamy i o tym nie widzę zasadności wypowiadania się.

Fakty są takie , że jak coś chcę kupić od firmy to nie interesujeje mnie sytuacja prywatna pana właściciela. Skąd wiecie, może właściciele Amber Gold też mieli chwilową trudną sytuację ale niedługo wsxystko chcieli oddać ? Cała ta sytuacja to jedna wielka marność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste, skąd tu nagle tylu zupełnie nowych użytkowników, którzy na dodatek wydają się doskonale znać rodzimy rynek audio? To forum nie przestaje mnie zadziwiać... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Melepeta

Ja też nie mam zamiaru go bronić, bo ani to było mądre, ani uczciwe. Ale mierzi mnie ta nagonka, a zwłaszcza wyniosły, autorytarny ton wypowiedzi. Wszyscy nagle mogą poczuć się lepsi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz twonk nigdy nikogo nie oszukalem, nie zawinąłem nawet złotówki i czy nie mam prawa poczuć się lepszejszy? Jakby nie było to nie kopie leżącego.....wolę stójkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jest sporo ludzi,których to oburza.

Świat normalnieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu "leżącego"?

Przecież jego potencjalny KLIENT musi niemal udawać się na drogę SĄDOWĄ aby odzyskać swoje pieniądze!

Gdyby to był Darkul, to śmiałbym się w kułak.

Ale poważany w światku producent?

Który wytwarza drogie konstrukcje, reklamuje się, testuje, wystawia na AS?

Gdzie tu widzisz leżącego?

HA ma prawo głosu, jak każdy na forum, ale coś go nie widać... nie wiedzieć czemu to...

 

Szczerze mówiąc ja HA lubiałem i trzymałem kciuki za niego, kiedy spierał się z innymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mir29

Skoro jesteś kryształowo uczciwy, to oczywiście możesz czuć się lepszy. Podziwiam i nisko się kłaniam - serio. Nie bronię Harpii, bo to ani mój brat, ani swat, a cała ta sytuacja brzydko pachnie. Poczekałbym natomiast z flekowaniem go do poniedziałku - bo zdaje się to w poniedziałek zenekXXX miał dostać z powrotem pieniądze? Mleko się już rozlało i wizerunku Harpii to natychmiast nie poprawi, ale może odbierze chociaż trochę argumentów najgłośniej krzyczącym. Z których jakaś część - jak podejrzewam - ma w tym własny interes. Ale może i nie - moje dwanaście lat na tym forum to chyba dosyć, żeby dostać paranoi... ;-)

 

>EmilioE

Jego wizerunek dobrego polskiego producenta leży i za prędko się nie odbuduje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twonk czy w dzisiejszych czasach to takie dziwne że są uczciwi ludzie? Nie kłaniaj mi się w pas bo dla mnie to normalne być uczciwym tak zostałem wychowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Jurek się dopuścił, pisząc że kasa będzie a to tak naprawdę była gra na zwłokę. Uczciwiej pewnie byłoby napisać, że w tej chwili jest z tym ciężko. Nie wiadomo co się wydarzyło, może coś, ktoś w rodzinie nagle potrzebował a od tego zależało zdrowie bądź nawet kogoś życie. Zanim każdy się wyżyje niech ugryzie się w usta, "kto z Was bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem".

Wszystko można zrozumieć, ale jakby nie patrzeć to w ten sposób zamraża kogoś środki, a przecież to nie bank:) Jak ma kłopoty to niech weźmie sobie pożyczkę, a nie miesza do swoich prywatnych spraw cudzych ciężko zarobionych pieniędzy. Poza tym powinien poinformować o tym fakcie klienta, że nie ma z czego mu oddać, a nie wprowadzać tajemniczej ciszy, bo wtedy właśnie najczęściej dochodzi do obawy oszustwa - brak kontaktu. Gdyby jasno poinformował klienta o tym, kiedy należność zwróci to myślę, że nie byłoby tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.