Skocz do zawartości
IGNORED

Dupy.


Piotr_1

Rekomendowane odpowiedzi

Podaż? Dobra eksluzywne? Przelatana używka?

 

Czego Ty piter chcesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaż? Dobra eksluzywne? Przelatana używka?

 

Czego Ty piter chcesz?

 

Mówiłem tylko o pewnych uwarunkowaniach w jakich obecnie żyję. Nie mówiłem czego chcę.

 

Do tej pory moje znajomości nie trwały zbyt długo. Dużo do myślenia dała mi moja ostania znajomość z pewną Ukrainką. Do myślenia, w sensie jak bardzo współczesne Polki są słabe, o ile niektóre z nich w ogóle są jeszcze kobietami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale staremu pantoflarzowi trudno zrozumiec kawalera:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Współczesny, to oznacza żyjący w obecnych czasach. Cokolwiek to znaczy.

 

Poruszony temat wydaje się być kwestią bardzo indywidualną.

 

Moim zdaniem podaż atrakcyjnych, zdrowych kobiet maleje. Ogólnie stają się one dobrem ekskluzywnym. No ale co ja tam wiem.

A jeśli do tego dodać żeby miała poukładane w głowie i nie była to mocno przelatana używka... zaczynają się schody.

Rozumiem że jestem sam ze swoimi poglądami.

 

 

Sa atrakcyjne kobiety i o dziwo jest ich na prawdę sporo. Ale wszystko zależy jak bardzo ty jesteś atrakcyjny.

 

 

 

Mówiłem tylko o pewnych uwarunkowaniach w jakich obecnie żyję. Nie mówiłem czego chcę.

 

Do tej pory moje znajomości nie trwały zbyt długo. Dużo do myślenia dała mi moja ostania znajomość z pewną Ukrainką. Do myślenia, w sensie jak bardzo współczesne Polki są słabe, o ile niektóre z nich w ogóle są jeszcze kobietami.

 

 

Sa i słabe i silne. Szukaj takich jakich ty chcesz i na ile ci pozwalają twoje warunki.

 

Wybacz ale staremu pantoflarzowi trudno zrozumiec kawalera:)

 

Bo np będąc pantoflarzem zbyt atrakcyjnej nie dorwiesz gdyż to nie jest preferowany typ mężczyzny. Tak samo jak otyle nie sa preferowanym tylem kobiety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wbrew pozorom poważny wątek o brzydkim nagłówku. Niektóre osoby po prostu wzięły go sobie za kolejną okazję żeby móc komuś dokopać.

 

 

A moim zdaniem nie kobiety są coraz brzydsze tylko ludzie stali się tak wyczajnie i po prostu... głupsi. Czego ten wątek jest pewnym przejawem.

 

Wygląda na to, że dla ciebie najlepsza byłaby real-doll. Uroda jaką chcesz, wiek optymalny, a jej inteligencja przeciez i tak ci nie przeszkadza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, zablokuj mnie tu.

Chcemy Kim Hyun-a'y!

Chcemy Kim Hyun-a'y!

Chcemy Kim Hyun-a'y!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że dla ciebie najlepsza byłaby real-doll. Uroda jaką chcesz, wiek optymalny, a jej inteligencja przeciez i tak ci nie przeszkadza.

 

Hehe, z powyższej wypowiedzi wnioskuję że ładna+inteligentna kobieta jest czymś niemożliwym. A co dopiero wspomnieć o rzeczach takich jak ogólnie pojęte "dopasowanie się". Nie myl swojej nisko postawionej poprzeczki z poprzeczkami innych osób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwódka kojarzy mi się z wiekiem 33 lata plus minus 3. Nie licząc wyjątków.

 

Ja sam ostatnio miałem przerwę długą w podbojach z powodu budowy i ciągłego zajęcia i przemęczenia.

 

Jak patrzę na młode dziewczyny, to widzę straszny spadek atrakcyjności fizycznej w ciągu ostatnich.

 

Ogólnie ciągle mam przed oczami tego mema, jest jak mantra:

 

Bzdura. U mnie w Poznaniu dosłownie można kark skręcić, tyle ładnych lasek dookoła.... Nie dalej, jak dzisiaj, widziałem w tramwaju śliczne bliźniaczki ;)

 

Podaż? Dobra eksluzywne? Przelatana używka?

 

Czego Ty piter chcesz?

Stary kawaler, to wybrzydza. Mam w robocie takiego. Umrze w samotności.

Piotrze, pamiętaj - wybredny nie rucha!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, pamiętaj - wybredny nie rucha!

 

Haha, dobre! Jechałem kiedyś w przedziale z takim pilotem wojskowym. Opowiadał całą drogę o kobietach, w zasadzie głównym tematem było ruchanie jako sens życia, plus pewne fizjologiczne patenty i wykłady dot. cipki. Można było boki zrywać, ale facet miał faktycznie zdrowie i oryginalne podejście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podaż atrakcyjnych, zdrowych kobiet maleje. Ogólnie stają się one dobrem ekskluzywnym

 

Chyba łazisz w dziwne miejsca :p

 

Moim zdaniem większość naszych bab jest bardzo ładna, a inteligencja i charakter to z tym bywa może gorzej. Może zbytnio wzorują się i lansują na tych różnych pajaców,chcą być trendy.Nie wiem ale uważam że mnóstwo jest fajnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa w opcji jako piękny okaz potrafi cieszyć oko. Piękna dupa jest ozdobą kobiety, jednak aspekty wizualne to nie wszystko... Należy zwrócić uwagę na fakt, że tak jak w starożytności tak i dzisiaj ta niepozorna część ciała ma bardzo szerokie zastosowanie. W obecnych czasach obserwóje się wręcz niesamowitą eksplozję pomysłów jak to można szerzej, głębiej, więcej... itd... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie mam zdanie zupełnie przeciwne. Mam kilka atrakcyjnych, inteligentnych i ogólnie fajnych koleżanek, które bezskutecznie poszukują faceta. Trafiają im się same c*py, buce, wymoczki. Mówią dokładnie to samo, co Ty - że wszyscy fajni goście są już obstawieni.

Nie wiem, czy to kwestia szczęścia, czy umiejętności, ale ja mam kobietę taką, jaką zawsze chciałem mieć - piękną, ale o nieszablonowej urodzie, inteligentną, a na dodatek, mamy wspólne pasje. Młodszą ode mnie o 5 lat - idealnie ;)

Lubi też wypić, zapalić i się zabawić - czego chcieć więcej!?! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie mam zdanie zupełnie przeciwne. Mam kilka atrakcyjnych, inteligentnych i ogólnie fajnych koleżanek, które bezskutecznie poszukują faceta. Trafiają im się same c*py, buce, wymoczki. Mówią dokładnie to samo, co Ty - że wszyscy fajni goście są już obstawieni.

Nie wiem, czy to kwestia szczęścia, czy umiejętności, ale ja mam kobietę taką, jaką zawsze chciałem mieć - piękną, ale o nieszablonowej urodzie, inteligentną, a na dodatek, mamy wspólne pasje. Młodszą ode mnie o 5 lat - idealnie ;)

Lubi też wypić, zapalić i się zabawić - czego chcieć więcej!?! ;)

 

 

 

 

I tak Cię zdradzi więc się nie chwal zanadto..........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba łazisz w dziwne miejsca :p

 

Moim zdaniem większość naszych bab jest bardzo ładna, a inteligencja i charakter to z tym bywa może gorzej. Może zbytnio wzorują się i lansują na tych różnych pajaców,chcą być trendy.Nie wiem ale uważam że mnóstwo jest fajnych.

 

A coraz większe zapicie i przepalenie? Coraz większa wulgarność i agresywność?

Plaga otyłości nawet wśród licealistek? A moda na coraz gubsze warstwy tapet na twarzy mające maskować różne ochydztwa? Ludzie! Gdzie wy żyjecie!

 

Ja zdaję sobie sprawę że poruszyłem tutaj temat tabu. "Dupy" - rozmowa o kondycji współczesnej kobiety.

Teraz sobie uświadamiam z jak potężnym tabu mam do czynienia.

Rozmowa o wartości kobiet w tym kraju jest po prostu społecznie zakazana. Bo przecież "one jakie święte są" i "jakie doskonałe", a każda "piękna".

 

Tak! Frustracje związane z kobietami są elementem życia każdego mężczyzny!

Wasze próby zaprzeczenia temu są dowodem zakłamania i waszych własnych kompleksów!

 

I to... "on chyba ma jakiś problem z kobietamy", "pomóżmy mu", "doradźmy mu jak ma żyć", "jesteś zbyt wybredny, nie możesz być wybredny", "jesteś za mało wybredny, musisz być bardziej wybredny"

Ludzie! Każdy jest jaki jest i musi się nauczyć z tym żyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak Cię zdradzi więc się nie chwal zanadto..........

Jak to baba, ale w tej sytuacji będę się cieszył, że zasmakowałem tortu, zamiast żreć gówno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa o wartości kobiet w tym kraju jest po prostu społecznie zakazana. Bo przecież "one jakie święte są" i "jakie doskonałe", a każda "piękna".

Bo w naszym kraju jakby to powiedział misiomor ciągle panuje das mutterrecht i przez taki pryzmat są postrzegane.

Właściwie to nie wiem jakie generalnie są współczesne kobiety, od 20paru lat żyje tylko z jedną, nie prowadzimy życia towrzyskiego a w pracy same chłopy więc poza gronem najbliższych znajomych i rodziny nie mam rozeznania. Niemniej jednak z kobiet, które poznałem na przestrzeni tych lat tylko jedna czy dwie zrobiły na mnie wrażenie jako mężczyźnie. Nie chodzi tylko o urodę, wdzięk, inteligencję czy rozum, to jest jak przeskok iskry, wyładowanie które elektryzuje całe ciało i świadomość.

 

p.s.

Niechcący wygadałem się o tym przy żonie i mimo upływu wielu lat od tego ciągle mi to wypomina :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w naszym kraju jakby to powiedział misiomor ciągle panuje das mutterrecht i przez taki pryzmat są postrzegane.

Właściwie to nie wiem jakie generalnie są współczesne kobiety, od 20paru lat żyje tylko z jedną, nie prowadzimy życia towrzyskiego a w pracy same chłopy więc poza gronem najbliższych znajomych i rodziny nie mam rozeznania. Niemniej jednak z kobiet, które poznałem na przestrzeni tych lat tylko jedna czy dwie zrobiły na mnie wrażenie jako mężczyźnie. Nie chodzi tylko o urodę, wdzięk, inteligencję czy rozum, to jest jak przeskok iskry, wyładowanie które elektryzuje całe ciało i świadomość.

 

p.s.

Niechcący wygadałem się o tym przy żonie i mimo upływu wielu lat od tego ciągle mi to wypomina :)

 

Same oczy jak mogą być piękne albo brzydkie. W końcu oczy to zwierciadło duszy i zgadzam się z tym stwierdzeniem całkowicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechcący wygadałem się o tym przy żonie i mimo upływu wielu lat od tego ciągle mi to wypomina :)

 

Torebką czy wałkiem do ciasta przyłoży, to będziesz miał "przeskok iskry" ;) ; )

 

Tak! Frustracje związane z kobietami są elementem życia każdego mężczyzny!

Wasze próby zaprzeczenia temu są dowodem zakłamania i waszych własnych kompleksów!

 

A nic z tego. Ja mam dobry gust. Szczęśliwy facet ten co świadomy jest tego że jak wyjdzie do ludzi i ma gadane to każdą zdobędzie, a i prace też dostanie jak ma gadane.

 

Jest od groma ładnych dziewczyn i nawet po stylu i wyglądzie widać że nie są wulgarne. A to tragedia jak kobieta zaczyna wiązanke puszczać w nerwach.Chociaż jedna koleżanka jest całkiem sympatyczna z tym swoim czarnym humorem z łaciną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torebką czy wałkiem do ciasta przyłoży, to będziesz miał "przeskok iskry" ;) ; )

Nie ma torebki ani wałka :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny lubią się dobrze bawić, o tym trzeba też pamiętać

 

Szczególnie te "zdrowe". Niby banał, ale czasem można o tym zapomnieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się z tymi dziewczynami musi bawić, więc weźcie się do roboty, zamiast klepać w klawiaturę w sobotni wieczór ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się z tymi dziewczynami musi bawić, więc weźcie się do roboty, zamiast klepać w klawiaturę w sobotni wieczór ;)

 

Uu, a to trzeba się trochę ustawić, trochę wolnego mieć. Nie zawsze tak jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle do tego podchodzisz. Za dużo myślisz. Albo już Ci się nie chce. Jakiego wolnego? Wieczór nie wystarczy na szybki podryw?

Prawda jest taka, że czas szybko ucieka i czego nie zrobisz teraz, już nie zrobisz wcale. Nie ma co za dużo rozkminiać, trzeba działać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co potrzeba jest matką wynalazków, a nie odwrotnie. A myśleć też trochę trzeba. Studiowałem w Poznaniu 5 lat. Dużo studentek, ciekawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.