Skocz do zawartości
IGNORED

Dupy.


Piotr_1

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że jesteś wysoki, przystojny, wysportowany i inteligentny? :-o

 

Panowie (skierowane do niektórych), przeczytajcie niektóre swoje wpisy, jak wytrzeźwiejecie, a potem pokażcie żonom, partenrkom, kochankom.

 

Dobrze zakładasz :-)

Ale doczytaj dziecko dokładnie - najlepiej dwa razy bo pomyliłas adresata. Za duzo tipsów i szminki, a za mało lekcji czytania ze zrozumieniem?

 

To wątek Piotra1 więc zakładam że on taki jest albo się chce takim widzeć....

A poza tym napisał wyrażnie, ze to watek dla prawziwych facetów, - więc zmykaj stąd :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałam.

Co do tony make upu się zgadzam.

Wiem, że jego, ale jemu już swoje napisano - po kiego powielać? ;-)

Wątek dla prawdziwych facetów... A co to znaczy? Bo chyba oprócz mnie paru powinno wylecieć ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oops nie myslalem , ze tu zagladaja panie ..zwlaszcza roczniki 98' . To raczej watek dla takich co to juz nic nie maja do stracenia...;)

A swoja droga panie w rozmowach miedzy soba sa rowniez wyjatkowo malo ogledne ...

Co do uwag mojej mlodej interlokutorki , pewnie chodzilo o to ze panowie z pieniedzmi zazwyczaj i generalnie sa bardziej pewni siebie ,mniej "zawodza" i sa mniej nieporadni. Zupelnie nie chodzilo o portfel tudziez sieganie do niego... No a uwaga o czas trwania samego aktu zgaduje raczej ,ze nawiazywala do tzw. wyczynowcow akrobatow co za duzo filmikow ogladaja i sadza ze jak bedzie "action" to im wzrosna notowania w srodowisku. Osobiscie mam najprzyjemniejsze wspomnienia po pani co wykonala tzw. absolutne minimum z pewnymi dyskretnymi "zawirowaniami".

Generalnie to jest za duzo seksu w mediach , wprost jakby nie sposob bylo niczego sprzedac bez podtekstow. Jakos to pozniej wszystko splyca i trywializuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Najlepiej to nie kombinowac za duzo ... w dalszej czesci rozmowy uslyszalem , ze moja znajoma (oraz sporo jej kolezanek )nie lubi facetow ktorzy przeciagaja . Wyrazila sie parafrazujac jak cytuje .."czasami to mam ochote odwrocic glowe i zapytac tego spoconego goscia , ku...wa Czesiu konczysz juz ? No to koncz ..." Uwierzycie ?Sam juz nie pamietam co to za film byl. Nowoczesne ,wyksztalcone , mlode kobiety potrafia byc bezwgledne.

 

Stosunek kobiet do seksu ilustruje dość sprosny kawał : jak wygląda gra wstępną z kobieta ? 3 godziny błagania o seks Wiadomo nie uogolniam ale to dość pospolite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się odnieść do pewnego tematu, gdzie się wkleja gołe baby?

Otóż przez mój głupi łeb by nie przeszła myśl, aby google'ać zdjęcia facetów, jarać się lub nie na ich widok, wrzucać do sieci i bawić się w komentowanie.

Nigdy nie miałam do czyniania z kobietą, która wodzi wzorkiem za facetem, jak po***ana, nigdy także nie słyszałam, aby kobieta rzucała do faceta głupawe teksty czy za nim gwizdała.

OK. Czasem słyszę jak gadają kobiety sobą, ale... poziom jest nieco wyższy niż w rozmowie między mężczyznami. Wliczam w to także głupiutkie nastolatki, z którymi mam do czynienia, mogę przytoczyć jedną historyjkę.

Na lekcji jest czytany pewien tekst (nie pamiętam autora). Było tam użyte słowo, które teraz ma na ogół inny kontekst - "kutasiki" (chodzi o frędzelki). Nagle moje koleżanki zaczęły głupkowato chichotać, nie wszystkie, ale... Rozumiem, że mało czytają, no i... są niewyżyte, ale to już przegięcie.

Generalnie to jest za duzo seksu w mediach , wprost jakby nie sposob bylo niczego sprzedac bez podtekstow. Jakos to pozniej  wszystko splyca i trywializuje.

Masz Pan całkowitą rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz taka mondra to zostanie ci tylko rękodzieło:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Niedojrzałość "

Nieprawda ! Nie wszystkie dupy są do dupy.

Burak ogląda sie za dupami, te bardziej wybredne, chodzą swoimi drogami...

Pręży się i wygina, pogwizduje i docina... Fajna dupa, i tak poszła z innym do kina.

Cóż mu pozostało... poszedł dupek w ustronne miejsce... i tam to się stało ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te! Animator! Pazury se obetnij i stołek podkręć! :-)

 

Ale tam nie było nic o dupach.

W związku z pisaniem nie na temat i zaśmiecanie wątku - daj sobie punkt karny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keef,

 

Daj sobie spokój z takimi tematami na tym forum, bo zdziwaczejesz.

Poczytaj coś o gramofonach, o kablach, etc.

Tu nie są sprawy dla małych dziewczynek.

Ty masz szukać księcia z bajki ;o)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z takimi tematami na tym forum, bo zdziwaczejesz.

W założeniu, że cały czas jestem normalna ;-)

Poczytaj coś o gramofonach, o kablach, etc.

Może lepiej nie o kablach, bo od naginania praw fizyki zdziwaczeję.

Ty masz szukać księcia z bajki  ;o)

Może lepiej nie, bo wizja faceta księcia z bajki mi nie odpowiada ;-)

Jestem romantykiem, ale nie takim jak Werter :-P Którego to cierpienia czytając cierpiałam bardziej niż on ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Cierpienia Młodego Wiplera' ?

Nie czytałem, alem ekranizację w telewizorku widział :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, animator. Jako mecenas i animator wątku, chciałem oświadczyć, że zakładając wątek, zakładałem iż każdy audiofil jest mężczyzną doskonałym i świetnym kąskiem dla kobiet. Może niech tak zostanie. W każdym razie po co czepiać się audiofila, skoro to tylko jakiś tam promil społeczeństwa i jego wpływ na dzieje naroda jest mały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędne założenia chrzanią od razu tezę i dowód :-P

Sorry, musiałam, to była niepohamowana żądza ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś panów musi sprowadzić na Ziemię :-P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako mecenas wątku i ten... zapomniałem, jak są te filmy kukiełkowe

 

to ten

 

teminator ?

 

kukiełkowe???

 

Miś Uszatek ?

 

... Kulfon i Monika ??

 

Monika to nie pamiętam ale Kulfon na pewno był kukiełką... taka na patyku i drucikach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu mężczyzny wszystko zaczyna się od prawidłowego karmienia

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

W nawiązaniu do pana Czesia... Dziś zasłyszane w TV: jakas mężatką stwierdziła że wolalaby ciasto zamiast seksu z mężem. Bingo. Już wiadomo skąd tyle zdrad i domów publicznych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Nie zrozumiałem zagadnienia. Poproszę o jakieś rozwinięcie myśli z tym ciastem, panem Czesiem, TV!

 

Chodzi o to że jeśli zona woli ciasto od seksu to niech później się nie dziwi że jej facet idzie do innej po to co w domu nie dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ósma klasa podstawówki, tak mi się ta dyskusja kojarzy...

No bo i tematyka jakby z tamtych młodych, niewinnych lat...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 18

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.