Jump to content
IGNORED

SS 2905/95000 jaki woofer?

kozik20l

Recommended Posts

Witam poszukuje jakiegoś projektu monitora najlepiej z zwrotnicą, na górze miałby być Scan Speak 2905/95000 którego już posiadam, nie zdecydowałem się jeszcze na woofera. Dużo projektów jest łączonyh z 18w8545 ale miałem już kiedyś kolumny na Usher 8945a a to raczej to samo, no chyba że sie mylę. Monitory miały by mieć obietość max 15l a pokój to ok 10m2. Słucham w zasadzie prawie wszystkiego pomijając metal oraz hard rocka

• Moderatorzy

Usher 8945a a to raczej to samo,

To nie to samo, tak samo jak adidasy z targu różnią się od adidasów ze sklepu pomimo, że wyglądają tak samo ;-) Rozmawiałem kiedyś z gościem który w swojej konstrukcji 2way na SS wstawił z ciekawości wofery- dokładne odpowiedniki jego kevlarowego SS i porażaka - siadł bas, kolumny straciły szybkość i kontur basu, system zachowywał się jakby wzmacniacz stracił 50% mocy.

Myślę, że jeśli chcesz samemu zrobić kolumny to lepiej wyjdziesz szukając po necie gotowych projektów opartych o ten głośnik (ss9500) i kilka znalezionych projektów wrzuć tu na forum, niech znawcy ocenią (oczywiście uzyskasz 100 rożnych opinii, a po chwili zacznie się kłótnia czy kondensatory grają), ale może wyciągniesz z tego jakieś wnioski. Jak chcesz, u mnie możesz posłuchać DIY w 15L na SS8542 + SS2905-9700 - przywieziesz swoje klocki podepniesz pod moje głośniki zobaczysz jak to gra. Może bardziej Ci będzie się opłacało sprzedać te 9500 i dołożyć do 9700 ale miałbyś już projekt zwrotnicy no i wiedziałbyś jak gra to na żywo z Twoim systemem. Moglibyśmy też zamiast mojego 9700 wstawić Twój 9500 i zobaczyć jak to gra, ew. na gorąco jakieś poprawki w zwrotnicy zastosować.

simple-events.pl

czasami warto poszukac alternatyw dla scanów

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

gra w obudowie od 15l

niema szczoty rezonansów na skraju pasma

bardzo łatwa aplikacja

niskie mms i wysokie bl

wysoka skuteczność i powierzchnia membrany

cena jakośc bezkonkurencyjna

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.