Skocz do zawartości
IGNORED

zakup AV do 3,5 kPLN


ulicho

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomieszczenie 4x5 m. TV - Sony 4K. Oglądam koncerty i filmy nieraz 3D

Mam zestaw stereo Pioneer 607 z Paradigm Monitor 7. Często słucham stereo. Muza Adele, Pink Floyd, Dire Straits, ZAZ itp.

Planuję zamienić to na Denon AVR X4100W z frontami Paradigm Monitor 7, centralnym Paradigm cc350 i tyłami Paradigm Monitor v3. Posiadam także subwoofer PURE Rb1150 175W.

Czego potrzebuję od AV:

przynajmniej 5.1.

wyjście 4K 3D dobrze jakby miał 60Hz ultra HD ze skalowaniem w górę

min 2 wejścia optyczne

wifi i iinternet dobrze jakby były

 

zależy mi na odtwarzaniu dobrego stereo (jak na AV) i dobrej przestrzeni suorrund

 

Czy wybór tego AV jest odpowiedni? może polecicie coś lepszego?

Miałem kilka lat temu HK z JBL i była taka kiszka że szybko wróciłem do stereo. Boję się żebym nie popełnił tego samego błędu jeszcze raz.

 

Proszę o porady oraz komentarze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli bardzo zależy Ci na możliwie najlepszym stereo, a chcesz pogodzić możliwości kina domowego z najwyższą jakością stereo, spójrz proszę na ofertę świetnych amplitunerów wielokanałowych marki Anthem. To urządzenia trochę droższe i pod względem funkcjonalnym prostsze, jednak zbudowane przede wszystkim aby zapewnić możliwie najlepszą jakość dźwięku. To amplitunery, które mogą konkurować z niewiele tańszymi wzmacniaczami stereo.

W Twoim przypadku idealny byłby już Anthem MRX-310 .

Przyjrzyj się proszę mojej propozycji, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy amplitunera Anthem oraz pozostałych, konkurencyjnych urządzeń Denon, Yamaha, Marantz.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthem lub Arcam. Te marki amplitunerow sa znane z tego ze graja dobrze w stereo. ..

Ja osobiście uzywalem denona 3808 i bylem zadowolony ale używałem go z osobna koncowka mocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Ze swojej strony zaproponuję Ci Onkyo TX-RZ900. to bardzo dobre i nowoczesne urządzenie w pełni kompatybilne z 3D i 4K.

Jest on na tyle wydajny i dynamiczny że przy połączeniu z Paradigmami zapewni dużo wrażeń.

 

W razie pytań lub wycen zapraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest niezły sprzęt lecz inna połka cenowa. W waszej wypowiedzi wynika iż Denon AVX X4100W to nie jest nic ciekawego. A was proszę o dobór w tych relacjach cenowych ok. 3,5kPLN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która to wersja Paradigm Monitor ? Jeśli "miękko" grające v1-v4 to najlepiej z nimi zagra wg mnie Marantz (dobra średnica i zrównoważony bas, góra). Ja dawniej z 7v4 używałem wzmacniacza PM80, dobierałem z kilku różnych i to się zgrało najfajniej. Wiadomo że amplituner aż tak dobrze nie zagra, ale powinno być całkiem nieźle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa zestawy 1 i 3. Przyznam iż podczas testów 1 schodzą niżej - pewnie wynika to z większej średnicy głośnika, góra i środek zrównoważone, podłączałem do pionieera 607 i denona 535, z denonem grają lepiej lepsze przestrzeń i dynamika. Teraz chce zmieniać na AV ale z najmniejsza stratą STEREO :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.