Skocz do zawartości
IGNORED

Brit floyd -Pink floyd


szwagier83

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzis na koncercie brit floyd-ów i jestem pod wrażeniem , świetne odwzorowanie piosenkę , sceny , głos wykonawców tez na wysokim poziomie , duzo lepiej niz australijskiej wydanie floydow :Polecam dla miłośników floydow .

Choc młody nie jestem czułem sie najmłodszych wsród ludzi na koncercie , średnia wieku chyba 50 lat , byłem bardzo zdziwiony ze brak młodych ludzi :)) moze jescZe nie dorośli do takiej muzy

Polecam naprawdę , chyba byli w Krakowie kilka tygodni temu ale na przyszłość warto zobaczyć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....fajnie pewnie było ale ja lubię prawdziwych /bez urazy/, a młodzi słuchają w większości całkiem innej muzy...takie życie...pozdr.

Urazy za co :)

Tez wole prawdziwych ale niestety już nie grają razem , a ostania płyta Dawida nie byla żadna rewelacja

Niestety urodziłem sie za późno zeby ich widzieć na żywo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.